Latitude E

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
bongo
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 02 kvě 2009 13:07

Příspěvek od bongo »

já... a spokojenost ;)
Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Damianus »

hmm a treba popis jednani ci nejake detaily :wink: :?:
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220
bongo
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 02 kvě 2009 13:07

Příspěvek od bongo »

mno jo ;) jednalo se o E6500 v lepší výbavě, cena tuším 25 700 kč

-pro notebook jsem si byl osobně (nechtěl jsem čekat, než přijdou peníze a než mi ho pošta dopraví)

-jedná se o nějakou menší firmu (nebo to tak vypadlo)

-pán mi notebook detailně předvedl a vychválil

-zaplatil jsem a dostal fakturu

-po nějaké době přišel od Dellu mail o převodu záruky na mě

-dojmy dobré, až budu příště kupovat notebook, tak jestli budou ještě na aukru fungovat, beru ho znova od nich nejspíš :)
Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Damianus »

super diky moc :)
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220
nick182
píše často
Příspěvky: 107
Registrován: 03 srp 2007 16:53

heslo

Příspěvek od nick182 »

neviete mi pomoct zabudol som heslo od biosu. Na spodku mam unlock (nemozem menit teraz hodnoty :)) . Ako by som ho dal prec alebo zmenil? mam e6400
Aspire 5920 302G16N T7300
8600M GT 512MB @ 8700M GT with AC MX-2
5013 bodov 3Dmark06
4096 mb DDR2 RAM
250GB SEAGATE 5400.4 HDD
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

jen reset biosu,nebo servis, jinak se do toho nedostaneš :(
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
nick182
píše často
Příspěvky: 107
Registrován: 03 srp 2007 16:53

Příspěvek od nick182 »

nejaky navod alebo nieco ako spravit reset biosu ?
Aspire 5920 302G16N T7300
8600M GT 512MB @ 8700M GT with AC MX-2
5013 bodov 3Dmark06
4096 mb DDR2 RAM
250GB SEAGATE 5400.4 HDD
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

zavolat servisáka,můžeš zkusit hledat baterku k biosu a vybrat ji,ale to nezaručuje 100% úspěch. Snad by to šlo v rámci NBD?
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
nikl
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 12 črc 2009 21:49

Příspěvek od nikl »

Zdravím, chtěl bych si koupit Dell Latitude E6400 z Anglie (ebay), nevím ale, kde k tomu dokoupit českou klávesnici. Prodejce, od kterýho noťas kupuju, klávesnice neprodává, a u jiných na ebayi bych platil dost vysoké poštovné. Neznáte nějakýho prodejce tady v ČR, co prodává CZ klávesnice do těchto noťasů? Díky
nikl
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 12 črc 2009 21:49

Příspěvek od nikl »

nikl píše:Zdravím, chtěl bych si koupit Dell Latitude E6400 z Anglie (ebay), nevím ale, kde k tomu dokoupit českou klávesnici. Prodejce, od kterýho noťas kupuju, klávesnice neprodává, a u jiných na ebayi bych platil dost vysoké poštovné. Neznáte nějakýho prodejce tady v ČR, co prodává CZ klávesnice do těchto noťasů? Díky


nikdo nevi?
drex
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 13 zář 2008 15:25

Příspěvek od drex »

funguje vam nekomu na E6400 pod win7 bluetooth a fingerprint reader?
mate nekdo nejaky tip?

diky

EDIT:
BT vyresen instalaci "R216468"
DELL Latitude E6400 - 14.1" WXGA+ LED, P8400, 2GB RAM, NVIDIA Quadro NVS 160M, W7
maros30
občas něco napíše
Příspěvky: 61
Registrován: 29 říj 2007 18:35

DELL Latitude 6500

Příspěvek od maros30 »

1 Latitude E6500 : Intel Core 2 Duo P8400 (2.26GHz,1066MHz,3MB) 210-23286
1 Base Options : Mobile Intel Graphics Media Accelerator X4500HD 212-10084
1 Palmrest : Standard 214-10056
1 Display : 15.4in Widescreen WXGA+ (1440X900) with LED backlit 230-10185
1 Camera : Integrated 0.3 Mega Pixel Camera with Microphone for LED backlit LCD Panel 319-10251
1 LCD Back Cover : Black for LED Backlit LCD 320-10230
1 Documentation : Slovakian Shipping Docs 340-15525
1 Memory : 4096MB (2x2048) 800MHz DDR2 Dual Channel 370-13334
1 Hard Drive : 250GB (7200RPM) Free Fall Sensor 400-14976
1 Optical Drive : Roxio Creator 9.0 Software (XP & Vista Compatible) with Recovery CD 429-12488
1 Optical Drive : 8X DVD+/-RW Drive 429-13106
1 Optical Drive : PowerDVD 8.2 Software and Media included 429-13129
1 Power Cord : European 90W AC Adaptor 2 pin 450-11869
1 Battery : Primary 6-cell 54W/HR LI-ION 451-10650
1 Carrycase : Nylon Black Top Load Carrying Case for 15in Laptops 460-10291
1 Wireless : Intel WiFi Link 5100 (802.11 a/b/g/n 1X2) 1/2 MiniCard with Centrino label 555-11475
1 Wireless : Dell Wireless 370 Bluetooth 555-11477
1 Keyboard : Internal Slovakian Qwertz Standard Keyboard 583-11934
1 Software Driver : Latitude E6500 613-10556
1 Software Driver : Recovery DVD 613-10557
1 Operating System : Czech Windows Vista Business to XP Pro SP3 Downgrade SP1 with XP SP3 Media 619-14463
1 MS Media : Windows Vista Business SP1 (32Bit) Resource DVD 620-10991
1 No Intel vPro Secure Advanced Hardware Enabled Systems Management 631-10197
1 Windows Live 641-10020
1 AntiVirus : Not Included 650-10255
1 Base Warranty 709-10013
1 3Yr Basic Warranty - Next Business Day - Minimum Warranty 709-10184
1 No Warranty Upgrade 710-10240
1 CompleteCare Not Selected 712-10087
1 Podrobnosti o objednávce nejsou aktuálnì k dispozici. 800-11023
1 Freight - Notebook: 1 Unit (Special Price)

cena by mohla byť .... € oplatí sa ????
Naposledy upravil(a) maros30 dne 18 srp 2009 08:10, celkem upraveno 1 x.
Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvek od Tziky »

Za tyhle peníze.... :lol: No a na co ho budeš používat?? Jako pracovní je Ok.....
MSI GT735
maros30
občas něco napíše
Příspěvky: 61
Registrován: 29 říj 2007 18:35

Příspěvek od maros30 »

použitie vlastne na všetko, okrem nejakých hier,tie nehram, inak internet, filmy, hudba , renderovanie videí, tak cena vravíš OK ????
Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvek od Tziky »

Na můj vkus je vysoká vzhledem k parametrům, ale zase ji vyvažuje NBD a myslím kvalitní provedení, jinak čistě můj názor: na osazené komponenty je to dost, třeba nevím proč dell používá stále ještě 250HDD, když už i lowendy od aceru, asusu nebo MSi mají min 320Gb za úplně jiné peníze atd.... jak říkám NBD konstrukce jiné výhody nemá
MSI GT735