a jak si nastavim takoví rozlišení mám tu jenom 800X600 atd ty obecný..
.. a jaky máš ovladače já mám ty nejstarší a pěkně mě to kaká.. a noví mi nainstalvota nejdou a když jo tak je to ještě horší než to bylo..
Acer Aspire 1600 - chlazení
-
bus
Ja mám ovládače zo stránky Dellu takže s tým ti nepomôžem. Máš tam OpenGL, hej? No teraz ma napadá že možno bude problém v tom, že tvoj display také rozlíšenie nepodporuje, na to som vôbec nemyslel. Ale spoň 1024x768 by tam mohlo byť, nie? Ja viem že to nie je nič moc... no ale čo sa dá robiť. Druhá možnosť je len zohnať chladiacu podložku.
-
maxxz
- guru
- Příspěvky: 2847
- Registrován: 16 říj 2006 06:26
-
nu3j3
- občas něco napíše
- Příspěvky: 29
- Registrován: 02 bře 2007 18:20
-
maxxz
- guru
- Příspěvky: 2847
- Registrován: 16 říj 2006 06:26
-
nu3j3
- občas něco napíše
- Příspěvky: 29
- Registrován: 02 bře 2007 18:20
-
maxxz
- guru
- Příspěvky: 2847
- Registrován: 16 říj 2006 06:26
-
nu3j3
- občas něco napíše
- Příspěvky: 29
- Registrován: 02 bře 2007 18:20