jaký HP???

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Slzic
píše často
Příspěvky: 145
Registrován: 27 črc 2009 21:28
Bydliště: HK

hp

Příspěvekod Slzic » 08 srp 2009 11:49

Však já bych se v tom nerejpal, kdyby to celé nevyznělo tak, že všechny paviliony stají za starou bačkoru :D Já ho mám na stole, popřípadě si ho vemu do postele, protože mi to přijde pohodlné, když přijdu utahaný z práce, rozhodně na tom nepařím nové pecky atd.... Přesně jak píšeš.

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 08 srp 2009 12:11

:lol: v podstatě jsi s tím začal ty sám, kluk jen poznamenal, že mu někdo radil ať nekupuje hlavně Pavilion, no a vzhledem k tomu, že na studium a práci potřebuje notebook skoro pořád, tak už jen tím servisem se Pavilion vylučuje sám, protože je servis v Polsku a ve velké většině případů se oprava natáhne až na zákonem stanovenou hranici, taky na něj nelze dokoupit NBD záruku, která je při těhle věcech skoro nutností. Pak už Ceco napsal, co tady bylo tisíckrát opakováno a stejně jakoby to nikdo nečetl, akorát to zevšeobecnil na všechny řady Pavilionu
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

CeCo

Re: HP

Příspěvekod CeCo » 08 srp 2009 12:59

Slzic píše:Není nad názory typu, jedna bába povídala. Myslím si, že názor může být objektivní pouze v případě vlastních zkušeností. To je to samé jako kdybych si já koupil nb od lenova, který by se rozbil a pak bych všem tvrdil, že to je to nejhorší co jsem kdy viděl a pak to pomocí známých všude prezentoval.

Toto neni jedna baba. Toto je realny servisny technik ktory posiela Paviliony do Polska. A okrem toho som aj ja celkom blizko HPcku a mal som tusim aj akusi anketku o poruchovosti, takze to bude skor "chlapske slovo" nez "jedna baba" ;-)

C

Slzic
píše často
Příspěvky: 145
Registrován: 27 črc 2009 21:28
Bydliště: HK

Příspěvekod Slzic » 08 srp 2009 13:00

Gogo píše::lol: v podstatě jsi s tím začal ty sám, kluk jen poznamenal, že mu někdo radil ať nekupuje hlavně Pavilion, no a vzhledem k tomu, že na studium a práci potřebuje notebook skoro pořád, tak už jen tím servisem se Pavilion vylučuje sám, protože je servis v Polsku a ve velké většině případů se oprava natáhne až na zákonem stanovenou hranici, taky na něj nelze dokoupit NBD záruku, která je při těhle věcech skoro nutností. Pak už Ceco napsal, co tady bylo tisíckrát opakováno a stejně jakoby to nikdo nečetl, akorát to zevšeobecnil na všechny řady Pavilionu

Však já bych se do té dizkuse ani nezapojoval, kdyby jak říkáš ty, to moderátor nezvšeobecnil, s čímž až tak nesouhlasím.

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 08 srp 2009 13:05

stávají se horší věci,že :lol:
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

Slzic
píše často
Příspěvky: 145
Registrován: 27 črc 2009 21:28
Bydliště: HK

.

Příspěvekod Slzic » 08 srp 2009 13:06

To asi jo, tohle jsou prkotiny :D

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 08 srp 2009 13:19

takže doporučuji ten Elitebook :lol:
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

xxmiky
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 04 zář 2007 14:23

Příspěvekod xxmiky » 09 srp 2009 10:40

koukam, ze ste se tady pekne rozpovidali na tema pavilion.....takze jsem usoudil, ze pavilion spis nekupovat a zkusit nejspise ten elitebook

Diky :wink:

Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvekod Tziky » 09 srp 2009 10:47

tommikcz píše:Ahoj,
právě jsem si koupil tenhle model. Výkon je fajn, provedení taky super, starší hry jedou na max - CS:S, NFSU2, Gmod, L4D ( nový vyzkoušim pozdějc, ale bojim se že to usmažim ->). Jediný a to podle mě obrovský problém má tento NB s chlazením. Větrák jede furt tak, že se dál zřetelně slyšet a teploty se při minimální zátěži dostávaj na - HDD 49, CPU 67 a GPU 71. Což mi přijde dost hustý =/. Při hraní her na max zátěž je to HDD kolem 50, CPU 80 a GPU 80, větrák naplno. Plánuju zakoupení chladící podložky (http://www.alza.cz/chladici-podlozka-po ... d92271.htm). Doufám že teploty klesnou. Máte někdo nějaké rady nebo zkušenosti ohledně tohoto NB? Nejsou ty teploty až moc vysoký (neni to na reklamaci)? =D Jinak s těma teplotama jsem počítal, ale že to bude tak hustý.. Notebook mám na stole, otvory na větrák jsou volný, dokonce jsem ho podepřel zezadu..
Díky


Toto napsal uživatel v sekci HP... ty teploty mluví samy za sebe...... a to jsem si myslel jak můj book hřeje( 31-34HDD, 51CPU,50GPU - v klidu v zátěži HDD zůstává, jen u CPU a GPU to jde na horu o cca 20°C max a to mám mnoha kritizovaný kvůli chlazení MSi ) takže určitě elite book, ten je někde úplně jinde :wink:
MSI GT735


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 hostů