Dell Precision M4400
-
March
- občas něco napíše
- Příspěvky: 49
- Registrován: 25 dub 2009 21:46
peťak - https://www.notebookcheck.net/Graphic-Ca ... 824.0.html - pozri si dolnu tabulku
moj nazor je, ze sa to neoplati, radsej si priplat za procesor
mohol by si potom prezradit aku konfiguraciu vyberas a aku cenovu ponuku ti dal obchodnik z dellu? Planujem tento mesiac tie objednat M4400 a zaujima ma v akych cenach sa teraz pohybuje. dik
moj nazor je, ze sa to neoplati, radsej si priplat za procesor
mohol by si potom prezradit aku konfiguraciu vyberas a aku cenovu ponuku ti dal obchodnik z dellu? Planujem tento mesiac tie objednat M4400 a zaujima ma v akych cenach sa teraz pohybuje. dik
-
peťák
-
rhinos
- píše často
- Příspěvky: 125
- Registrován: 04 úno 2007 00:35
no ono ty testy jsou dost nevypovidajici.
U me to vypadalo takhle(kopiruju prispevek z notebookcheck)
First number is result with my old Dell Precision with FX770
Second number is result with FX1700.
Others components on ntb is the same(CPU,RAM....)
Result for single thread
3DSMAX 34.46/41.37
Catia 39.91/52.42
Ensight 29.41/44.1
Maya 159.8/196.72
ProE 36.88/48.98
SW 48.46/74.27
Tcvis 17.95/25.1
Ugnx 17.46/27.74
kdybych si to platil sam tak si FX1700 nekoupim...
U me to vypadalo takhle(kopiruju prispevek z notebookcheck)
First number is result with my old Dell Precision with FX770
Second number is result with FX1700.
Others components on ntb is the same(CPU,RAM....)
Result for single thread
3DSMAX 34.46/41.37
Catia 39.91/52.42
Ensight 29.41/44.1
Maya 159.8/196.72
ProE 36.88/48.98
SW 48.46/74.27
Tcvis 17.95/25.1
Ugnx 17.46/27.74
kdybych si to platil sam tak si FX1700 nekoupim...
Dell Precision M6500|i7-820QM|FX3800|320gb7.2k|WXUGA+LED|12GB Ram|9 cell
-
rhinos
- píše často
- Příspěvky: 125
- Registrován: 04 úno 2007 00:35
-
peťák
-
Ghost
- Moderátor
- Příspěvky: 7536
- Registrován: 25 říj 2006 12:27
- Bydliště: Bratislava
rhinos píše:Nebo zkus kontaktovat uzivatele Koudy tady na foru a kdyz to zkombinujes s dotazem na cenovou nabidku na Delly tak nic nezkazis...
Koudy dostal uz davnejsie ban lebo vyuzivanie tohto fora uzivatelmi na komercne ucely je zakazane.
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8
-
Boin
- občas něco napíše
- Příspěvky: 22
- Registrován: 28 zář 2006 13:49
Tady je taky srovnání FX-1700M vs FX-770M
https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-Qua ... 671.0.html
Obě karty se liší jen ve frekvenci jádra ne?
625MHz (FX-1700M) vs 500Mhz (FX-770M)
Pak mi ale přijdou údaje o spotřebě dost zvláštní 50W vs 35W...
https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-Qua ... 671.0.html
Obě karty se liší jen ve frekvenci jádra ne?
625MHz (FX-1700M) vs 500Mhz (FX-770M)
Pak mi ale přijdou údaje o spotřebě dost zvláštní 50W vs 35W...
-
March
- občas něco napíše
- Příspěvky: 49
- Registrován: 25 dub 2009 21:46
Mam este otazku ohladom ovladacov. Pouzivate niekto 64bit visty?
Stale som predpokladal, ze ked dostanem notebook s preinstalovanou vistou x64, tak, ze tam budu aj vsetky ovladace notebooku. Je to tak?
Lebo na strenke dellu som teraz pri konfiguracii pri vybere citacky otiskov prsta nasiel, ze: ,,The PalmRest with Fingerprint Reader & touchpad cannot be ordered with 64 Bit OS.´´ https://premierconfigure.euro.dell.com/d ... l=sk&s=PAD Mam tomu rozumiet, ze pre 64bit system nie su ovladace na fingerprint reader a touchpad?
Je to len na nasej stranke, na US delly to tam nemaju.
A ako je to s ovladacmi na grafiku fx770m (ide mi o optimalizaciu ovladacov pre programy autocad a 3ds max). Odkial sa daju postahovat? Lebo napr. na stranke nvidie som nic nenasiel pre visty.
vdaka za info.
Stale som predpokladal, ze ked dostanem notebook s preinstalovanou vistou x64, tak, ze tam budu aj vsetky ovladace notebooku. Je to tak?
Lebo na strenke dellu som teraz pri konfiguracii pri vybere citacky otiskov prsta nasiel, ze: ,,The PalmRest with Fingerprint Reader & touchpad cannot be ordered with 64 Bit OS.´´ https://premierconfigure.euro.dell.com/d ... l=sk&s=PAD Mam tomu rozumiet, ze pre 64bit system nie su ovladace na fingerprint reader a touchpad?
Je to len na nasej stranke, na US delly to tam nemaju.
A ako je to s ovladacmi na grafiku fx770m (ide mi o optimalizaciu ovladacov pre programy autocad a 3ds max). Odkial sa daju postahovat? Lebo napr. na stranke nvidie som nic nenasiel pre visty.
vdaka za info.
-
rhinos
- píše často
- Příspěvky: 125
- Registrován: 04 úno 2007 00:35
2boin:ano vsude na forech se pise ze se jedna o stejny cip jen s vyssi frekvenci...
nicmene kdyz kouknes na obe specifikace tak zjistis ze to mozna neni uplne tak pravda...navic na FX770 jsou mozna "jen" DDR2 a mensi pocet tranzistoru...
nicmene kdyz kouknes na obe specifikace tak zjistis ze to mozna neni uplne tak pravda...navic na FX770 jsou mozna "jen" DDR2 a mensi pocet tranzistoru...
Dell Precision M6500|i7-820QM|FX3800|320gb7.2k|WXUGA+LED|12GB Ram|9 cell
-
Ghost
- Moderátor
- Příspěvky: 7536
- Registrován: 25 říj 2006 12:27
- Bydliště: Bratislava
-
Michal27
- zlobivá kočička
- Příspěvky: 3172
- Registrován: 25 lis 2006 15:51
-
Ghost
- Moderátor
- Příspěvky: 7536
- Registrován: 25 říj 2006 12:27
- Bydliště: Bratislava
vychadzal som z tohto https://www.dell.com/downloads/global/pr ... _Sheet.pdf akurat teraz pozeram, ze maju asi prehodene RAM a VRAM 
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8
-
designme
- píše často
- Příspěvky: 217
- Registrován: 19 črc 2008 11:36
Prave som si objednal https://newmodeus.com/shop/index.php?mai ... cts_id=224
Mate niekto skusenosti s niecim podobnym? Chcem do toho supnut moj aktualny 160GB disk a ako primarny bude SSD.
Bezi niekto s 2mi diskami?
Mate niekto skusenosti s niecim podobnym? Chcem do toho supnut moj aktualny 160GB disk a ako primarny bude SSD.
Bezi niekto s 2mi diskami?
Digital designer
Acer Nitro V15 VN7-591G-76L9 (i7-4710HQ, 16GB, 128GB SSD + 1TB HDD, GF 860M, Win10)
Acer Nitro V15 VN7-591G-76L9 (i7-4710HQ, 16GB, 128GB SSD + 1TB HDD, GF 860M, Win10)