Book na SŠ
-
Gogo
- guru
- Příspěvky: 3904
- Registrován: 17 kvě 2007 20:59
- Bydliště: Brno
-
Mr.X_
- občas něco napíše
- Příspěvky: 31
- Registrován: 07 kvě 2009 21:36
-
Gogo
- guru
- Příspěvky: 3904
- Registrován: 17 kvě 2007 20:59
- Bydliště: Brno
-
Tziky
- guru
- Příspěvky: 1694
- Registrován: 04 zář 2007 21:23
Amra píše:Nepomlouvej asus![]()
Tobě se nelíbí jak tu všichni frflají, že MSI = šmejd a děláš to samé u asusu.
Mam X61 doma na stole(klavesnic meka,pod pravou rukou vrzou plasty a to je proti memu booku novej a neda se to srovnat..),na noseni to neni a vydrz taky nic moc(2hod max),chces jeste neco dodat?
MSI GT735
-
Mr.X_
- občas něco napíše
- Příspěvky: 31
- Registrován: 07 kvě 2009 21:36
-
Amra
Tziky píše:Mam X61 doma na stole(klavesnic meka,pod pravou rukou vrzou plasty a to je proti memu booku novej a neda se to srovnat..),na noseni to neni a vydrz taky nic moc(2hod max),chces jeste neco dodat?
Ano, nevšiml jsem si, že byly nějaké asusy navrhované a že oba byly x61, takže to vypadalo, že mluvíš obecně a ne o nich. Přiznám se, že jsem thread moc nepročítal a zareagoval jsem jen na ten jeden příspěvěk, moje chyba, promiň.