Book na SŠ

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

jj, z těch co tam máš, tak jednoznačně Dell, odolný sice moc nebude, ale vše řeší 3 roky NBD, takže bez stresu, v klidu u kafe doma, pokec s technikem občas přijde vhod
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
Mr.X_
občas něco napíše
Příspěvky: 31
Registrován: 07 kvě 2009 21:36

Příspěvek od Mr.X_ »

tak jsem se dneska dověděl, že peníze budou až koncem září.. nemá se do tý doby objevit nějaká nová série booků?
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

spíše až ve 4 kvartálu
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvek od Tziky »

Amra píše:Nepomlouvej asus :shock:
Tobě se nelíbí jak tu všichni frflají, že MSI = šmejd a děláš to samé u asusu.

Mam X61 doma na stole(klavesnic meka,pod pravou rukou vrzou plasty a to je proti memu booku novej a neda se to srovnat..),na noseni to neni a vydrz taky nic moc(2hod max),chces jeste neco dodat?
MSI GT735
Mr.X_
občas něco napíše
Příspěvky: 31
Registrován: 07 kvě 2009 21:36

Příspěvek od Mr.X_ »

Gogo píše:spíše až ve 4 kvartálu


škoda..
Amra

Příspěvek od Amra »

Tziky píše:Mam X61 doma na stole(klavesnic meka,pod pravou rukou vrzou plasty a to je proti memu booku novej a neda se to srovnat..),na noseni to neni a vydrz taky nic moc(2hod max),chces jeste neco dodat?

Ano, nevšiml jsem si, že byly nějaké asusy navrhované a že oba byly x61, takže to vypadalo, že mluvíš obecně a ne o nich. Přiznám se, že jsem thread moc nepročítal a zareagoval jsem jen na ten jeden příspěvěk, moje chyba, promiň.