HP 6530b - problem s piskanim

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
tetsu09
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 15 čer 2009 00:54

HP 6530b - problem s piskanim

Příspěvekod tetsu09 » 24 srp 2009 20:37

Zdravim, dnes som si doniesol domov novy HP 6530b a pri nabijani a sucasnej praci mi zacal zdroj dost piskat, skusal som ho vymenit za rovnaky zdroj z otcovho HP 6710b a ten to nerobil. Tak isto som skusil dat moj zdroj na otcov notebook a ten tam piskal cize je to urcite len zdrojom.

Je to strasne vysoky ton (otec ho ani nepocuje ale priatelka a kamarat ano). Zacne sa piskat az ked sa zahreje a cim vecsie je zatazenie tym viac piska.

Chcem sa opytat prejde mi toto pri reklamacii?? ....nemozem to piskanie totiz zniest, je strasne prenikave.

Boby
občas něco napíše
Příspěvky: 71
Registrován: 26 dub 2009 15:04
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Boby » 25 srp 2009 01:11

Já bych ho reklamoval. Nebo ještě lépe do 14ti dnů vrátil, pokud máš tu možnost. Pokud si koupím nové zboží, tak pískat prostě nesmí a už vůbec ne v souvislosti se zátěží.
SONY VAIO VGN-FW41E

tetsu09
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 15 čer 2009 00:54

Příspěvekod tetsu09 » 25 srp 2009 09:12

tak notebook vratit nemozem lebo ho potrebujem na pracu a okrem zdroja je v uplnom poriadku, dnes som isiel okolo tej predajne tak som sa tam zastavil a predajca mi to bez problemov zobral na reklamaciu tak uvidim co na to povie HP ale vraj to prejde


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů