HP 6735s Niektore hry strasne laguju cim to je ?

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
ghost135
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 25 srp 2009 13:35

HP 6735s Niektore hry strasne laguju cim to je ?

Příspěvekod ghost135 » 25 srp 2009 13:41

Pls o radu
Mam tento notebok HP 6735s verziu s Athlon procakom 2GB Ram.
Od zaciatku som tam mal os VISTA. Nemam ziadne skusenosti s tymto os ale na noteboku mi nesiel spustit Hitman Blood Money, Lotr Conquest z mala hier co som skusal ide dobre len CS Sourse a Dungeon Siege 2.
Hlavny problem mam s hrou World of Warcraft. Mam hrozne lagy na mediume a ne uplnom minime mi to tak trha pri pohybe. Co mam robyt mam tam nejake blbe drivre alebo je to Vistou ? Ved tieto hry mi isli 3x lepsie na Athlone 2000+ Jednojadro, 512 Ram, Ati 9600 ?

Dakujem za kazdu radu.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 25 srp 2009 23:58

Nebude to integrovanou grafikou a podtaktovanim procesora? Ono notasove protajsky maju casto len polovicny vykon oproti desktopovym a integrovana grafika tiez nerobi hram dobre.

C

ghost135
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 25 srp 2009 13:35

Příspěvekod ghost135 » 26 srp 2009 07:46

Ale na to tam je hrozny nepomer. Ako je mozne ze to da obliviona na medium relativne plynulo a Hitman Bloodmoney to ani nezapne, a Wowko ma lagy. A wowko ma podstatne mensie hw naroky.

polo

Příspěvekod polo » 26 srp 2009 09:20

HW vykonom to nebude skor ovladacmi/directX ci Visual C++ , ze ti tu hru nezapne..

Inac WoW je onlinovka nemas nahodov daky problem s pripojenim ?

ghost135
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 25 srp 2009 13:35

Příspěvekod ghost135 » 26 srp 2009 09:47

Neviem ci to pomoze najst chibu ale na tom Wowku laguje aj menu aj vydejko akoby ten komp to nezvladal celkovo ako aplikaciu takze to z vykonom grafi asi nema nic spolocne.

To wow mam este na 2 PC (podstatne slabych) a na ostatnych pohodka. Ide o to ze tie lagy su take zvlastne kazde 4 sekundy sekundove trhnutie. A ako som pisal su aj v menu ked tam pristava ten drak aj cinematicsy su spomalene. Su aj v hre bez ohladu na rozlisenie a detaily. Preto mam dojem ze je v tom ta Vista alebo nejake drivre a nie vykon PC.


Len s notebokmi nemam skusenosti. V tom node je disk rozdeleny na Hp recovery 10GB, Hp tools 1GB a disk C 200GB (tam sa mi po spusteni nainstalovala Vista)
Ak formatnem len disk C a nahodim xpcko budem so moct v pripade nespokojnosti vratit k tej viste ? Kedze ju mam zaplatenu v cene noteboku ?

ghost135
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 25 srp 2009 13:35

Příspěvekod ghost135 » 26 srp 2009 19:29

Takze dal som sa na preinsalaciu xpcka a toto sa stalo :
Po prvom spustení notoboku sa mi spustila inštalácia OS Windows Vista. Po pár dňoch používania som si chcel nainštalovať Win XP pretože na Viste som mal problémy so spúšťaním väčšiny hier. Ešte pred preinštalovaním som si všimol, že HDD bol rozdelený na 3 particie C: (cca 220Gb) kde som mal nainštalovanú Vistu, D:Hp Tools a F:Hp recovery. Particie d a f mali 1 a 9 Gb boli úplné zaplnene no keď som to otvoril bol tam len jeden malý súbor.

Pri prvom pokuse nainštalovať Xp som sa nedostal cez obrazovku setup starting Windows. Na internete mi poradili, že si v Biose musím zmeniť v zložke system configuration nastavenie AHCI na IDE. Po tom čo som to prehodil setup Xpcka pokračoval ďalej. Až som sa dostal na obrazovku kde si vyberám particiu kam Xp nainštalovať. Bola tam vidieť len particia C: (cca 120Gb zobrazoval) dal som formátovať ako NTFS. Zatiaľ šlo všetko ako má no po dokončení formátovania sa Pc restartol ako vždy pri inštalácii Xpcka ale namiesto toho aby som sa dostal do obrazovky zo seriálom a nastavovaním dátumu, času ... znovu začal kopírovať súbory a zas sa dostal na obrazovku s možnosťou formátovania.

Keďže teraz som nemal ani XP ani Vistu skúsil som vybrať Xp cd z romky a zapol Pc, že sa znovu zapne inštalácia Visty z tých partici D a F ako pri úplne prvom spustení noteboku no ten ostal ako zamrznutý na prvej obrazovke a neviem sa dostať ani do biosu.

Tryas
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 26 lis 2008 19:07

Problem s wow

Příspěvekod Tryas » 24 zář 2009 21:15

Mal som rovnaky problem s WOW vyriesilo to zapnutie kolonky vo video options : reduce input lag ci ako sa to pise po tomto to slo uz v poriadku.

ghost135
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 25 srp 2009 13:35

Příspěvekod ghost135 » 25 zář 2009 13:14

Dik za radu uz je to v poho bol zly disk. Po vymene v servise ide vsetko ok


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů