Latitude E
-
maros30
- občas něco napíše
- Příspěvky: 61
- Registrován: 29 říj 2007 18:35
NHC nemam, teda nepoužívam, ja som mal predinš. XP, ked si daval nový driver, dal si ten original Dellacky z www.dell.cz ? skus tam vyskušať iný driver, ako som už písal, mal som ten istý problem u Win 7, zmenil som driver a problem bol vyriešený, myslím že za pokus to stojí , púotom sa ohlas či to pomohlo
-
nikl
- občas něco napíše
- Příspěvky: 11
- Registrován: 12 črc 2009 21:49
-
nikl
- občas něco napíše
- Příspěvky: 11
- Registrován: 12 črc 2009 21:49
maros30 píše:NHC nemam, teda nepoužívam, ja som mal predinš. XP, ked si daval nový driver, dal si ten original Dellacky z www.dell.cz ? skus tam vyskušať iný driver, ako som už písal, mal som ten istý problem u Win 7, zmenil som driver a problem bol vyriešený, myslím že za pokus to stojí , púotom sa ohlas či to pomohlo
Ted ti nerozumím co myslíš, drivery už byly všechny předinstalovaný a na grafárnu jsem stáhl WHQL z nvidia stránek, jinak jsem to nechal tak jak to je.
EDIT: Vše je vyřešeno, procesor se podtaktovává správně, jen softy špatně měří.
-
Petroit
- občas něco napíše
- Příspěvky: 16
- Registrován: 13 kvě 2009 14:53
Mensi otazka. Vlastnim Latitude E6500. PC je od rana zapnuty, hral jsem Supreme Commandera nekolik hodin a tedka navecer sem nekolikrat za sebou (cca v intervalu 10-20 minut) zaslechl vzdy takove pipnuti.
Nevite nekdo cim to je, co to znaci, nebo cokoliv s tim spojene?
Nevite nekdo cim to je, co to znaci, nebo cokoliv s tim spojene?
Well, we'll just have to cross that bridge when we come to it...
Dell Latitude E6500
Intel Core 2 Duo P8700, 2 x 1GB DDRII 800MHz, 250GB HDD 7200rpm, nVidia Quadro NVS 160M 256MB, 15.4WXGA+ LED 1440x900, Windows 7 Professional X64
Dell Latitude E6500
Intel Core 2 Duo P8700, 2 x 1GB DDRII 800MHz, 250GB HDD 7200rpm, nVidia Quadro NVS 160M 256MB, 15.4WXGA+ LED 1440x900, Windows 7 Professional X64
-
Petroit
- občas něco napíše
- Příspěvky: 16
- Registrován: 13 kvě 2009 14:53
Dneska mi to takto obcas (cca jednou za 10 minut) pipalo uz od rana... :-/ Sice jen jedno pipnuti za cas, ale stve me to. Hlavne kdyz nevim co to znamena...
Well, we'll just have to cross that bridge when we come to it...
Dell Latitude E6500
Intel Core 2 Duo P8700, 2 x 1GB DDRII 800MHz, 250GB HDD 7200rpm, nVidia Quadro NVS 160M 256MB, 15.4WXGA+ LED 1440x900, Windows 7 Professional X64
Dell Latitude E6500
Intel Core 2 Duo P8700, 2 x 1GB DDRII 800MHz, 250GB HDD 7200rpm, nVidia Quadro NVS 160M 256MB, 15.4WXGA+ LED 1440x900, Windows 7 Professional X64
-
danidani
- občas něco napíše
- Příspěvky: 7
- Registrován: 07 zář 2009 15:06
Private Information Manager
Ahoj,
používáte někdo Private Information Manager? Z asusu jsem byl zvyklý na zadávání různých hesel (excel, obchody, ...) přes otisk prstu, ale na E6500 jsem předinstalováno nic nenašel a v nápovědě jen odkaz na Private Information Manager.
Předem díky za info
danidani
p.s.: tady odkaz: https://www.wave.com/products/ETS/quick_ ... swords.htm
používáte někdo Private Information Manager? Z asusu jsem byl zvyklý na zadávání různých hesel (excel, obchody, ...) přes otisk prstu, ale na E6500 jsem předinstalováno nic nenašel a v nápovědě jen odkaz na Private Information Manager.
Předem díky za info
danidani
p.s.: tady odkaz: https://www.wave.com/products/ETS/quick_ ... swords.htm
-
tysek
- občas něco napíše
- Příspěvky: 36
- Registrován: 07 bře 2009 20:10
tak se mi vyskytla první závada.....u jednohou kloubu u displeje se objevil puchýřek a ten lak, plast nebo co to je nanesený na tomvýku se tam odloupnul...zítra volám do dellu a vyzkouším tu jejich pověstnou záruku
edit: a ještě bychse chtěl zeptat, ja kse zprovozní ty indikátory přímo na baterce
a poslední věc, jestl ije normální ,že adaptér vydává zvuky podobný cvrkání cvrčů nebo sarančat
edit: a ještě bychse chtěl zeptat, ja kse zprovozní ty indikátory přímo na baterce
a poslední věc, jestl ije normální ,že adaptér vydává zvuky podobný cvrkání cvrčů nebo sarančat
-
Michal27
- zlobivá kočička
- Příspěvky: 3172
- Registrován: 25 lis 2006 15:51
-
tysek
- občas něco napíše
- Příspěvky: 36
- Registrován: 07 bře 2009 20:10
-
Michal27
- zlobivá kočička
- Příspěvky: 3172
- Registrován: 25 lis 2006 15:51
-
sirius1983
- Moderátor
- Příspěvky: 4680
- Registrován: 24 úno 2007 19:59
- Bydliště: Všude dobře tak co doma...
Já teda nevím, mě adaptér taky trochu píská, ale to se děje u spousty notebooků. já to slyším jen po přiložení ucha na adaptér, takže to hodnotím, jako nulový problém, ale možná je to u tebe horší. Tu fotku se určitě dej...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
-
tysek
- občas něco napíše
- Příspěvky: 36
- Registrován: 07 bře 2009 20:10
-
honti
Mám dotaz k možnosti továrního obnovení u řady latitude. U jiných dellů při bootu systému zmáčknu F8 a tím se dostanu do nabídky opravení systému, kde je jako posledí možnost také obnova notebooku do továrního nastavení. Nicméně u latitude E tato možnost není. Dá se tedy nějak jink obnovit latitude E do továrního nastavení? Díky za radu...
-
rorda8
- občas něco napíše
- Příspěvky: 25
- Registrován: 04 čer 2009 12:00
Měl jsem úplně ten samý problém, v rámci NBD záruky adaptér vyměněn, přivezl ho kurýr následující den ... U mě to bylo spojené s tím, že adaptér sám odpojoval a přestal nabíjet např. v polovině nabíjecího cyklu ... Neměli s výměnou absolutně žádný problém ... Současný adaptér je odlišný než ten původní, byť rozměrově vypadají stejně, výrobce jiný, jiná guma na uchycení kabelů ...tysek píše:a poslední věc, jestl ije normální ,že adaptér vydává zvuky podobný cvrkání cvrčů nebo sarančat