Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
orgasmic píše:Tuhle verzi nikde nesezenes. Prodava se jenom verze s 1280x800 proto ta narazka na slabe rozliseni.
No právě, že ta verze s větším rozlišením je teď od září opět dostupná...viz můj odkaz na začátku stránky. Ještě minulý týden byla dostupnost neznámá...
Naposledy upravil(a) Dan CFC dne 01 zář 2009 15:00, celkem upraveno 1 x.
To, co jsi posilal za odkaz je stara konfigurace a pochybuji, ze ji nekde sezenes. Dle distributora jsou pro CZ trh 2 nove konfigurace a obe s 1280x800 displayem. Volbou horsiho displaye se kompenzuje opet pritomnost batohu a originalni hry v baleni.
To, co jsi posilal za odkaz je stara konfigurace a pochybuji, ze ji nekde sezenes. Dle distributora jsou pro CZ trh 2 nove konfigurace a obe s 1280x800 displayem. Volbou horsiho displaye se kompenzuje opet pritomnost batohu a originalni hry v baleni.
slysel jsem, ze prvni tyden v zari by mela do CR dorazit dalsi velka zasikla modelu 026cz
Pochybuji. Distributor dostane vzdy pocet presne vyrobeny pro CZ trh a vyrobce nema duvod tuto varku drzet na skladech, navic kdyz vyrabi uz jen inovativni model.
orgasmic píše:Pochybuji. Distributor dostane vzdy pocet presne vyrobeny pro CZ trh a vyrobce nema duvod tuto varku drzet na skladech, navic kdyz vyrabi uz jen inovativni model.
ja jen rikam, co jsem cetl, na czc dokonce kdosi potvrdil, ze kolem 7.9. by mely zase prijit
no, poravde mi ani tak nejde o hrani novych her, v podstate nove hry skoro nehraju, kdyz uz neco hraji, tak prevazne lineage 2, a tam je to myslim spis o pameti a procesoru, coz me vede k otazce, ma za techto podminek smysl kupovat tento ntb ? budu to mit celkove na VS, casto prenaset..
Kdy už konečně pochopíte že za značku se neplatí... alespoň v této cenové kategorii ne. Jinak 2GB RAM je otázkou pár stovek a jestli je disk 160GB nebo 320GB je úplně fuk, stejně časem narazíte a koupíte externí.