ASUS F3Sc a XP

notebooky Asus a vše kolem nich
polo

Příspěvekod polo » 20 bře 2008 07:24

Mne to makalo v viste absolutne vzdy...

simko.zero
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 31 říj 2007 10:28
Bydliště: Klatovy

Příspěvekod simko.zero » 24 bře 2008 23:15

JJ ve Vistach to blika porad, nvm proc, radeji XP... s tim nastavenim Biosu to fakt takhle jde? a funguje bez problemu? Aj bez ovladacu na SATA ?
Asus F3SC-AP199C; Intel Core2Duo T5450 1.66GHz;GF 8400M; 160Sata; 2047Mb Ram DDRII; OS Windows Vista Premium----> OS Windows XP crack by Hanz:-D

polo

Příspěvekod polo » 24 bře 2008 23:23

Stratis nieco malo na rychlosti disku ale ked prepnes disk do PATA pojde to uplne normalne aj pod XP, Viacmenej nestratis nic pojde ti to vdaka XP rychlejsie ale SATA driver a jeho rozbehanie pod XP je preberane v sekcii OS od microsoftu...Viacmenej rozdiel medzi SATA a PATA je mali takze ak sa ti chce trapit mozes SATA rozbehat ...Ale nieje to jednoduche...

simko.zero
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 31 říj 2007 10:28
Bydliště: Klatovy

Příspěvekod simko.zero » 18 črc 2008 01:56

Lidi průser, odešla mi vypalovačka v F3SC a na internetu jsem našel http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=45574 <-- tohle, bude mi tam pasovat ??? :cry:
Asus F3SC-AP199C; Intel Core2Duo T5450 1.66GHz;GF 8400M; 160Sata; 2047Mb Ram DDRII; OS Windows Vista Premium----> OS Windows XP crack by Hanz:-D

polo

Příspěvekod polo » 18 črc 2008 09:53

POkial mas take rozhranie tak...Ale daj si pozor aj na stranu na ktoru je urcena...

handyman
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 05 říj 2008 19:17

asus F3Sc

Příspěvekod handyman » 05 říj 2008 19:30

Měl jsem problém s modrýma klávesama, ale to se vyřešilo po naformátování disku a instalace utilit z asus.com, s kamerou žádný problém nemám, s hlučností větráku souhlasím- HLUČNÝ (dá se to nějak řešit?), rozšířil jsem na 3GB RAM, nainstalovaný Windows XP......ale přes to vše mám také problém, a to s ovladačem LAN, nevím co se přesně děje (asi se bije s jiným zařízením), ale po instalaci a následném restartu mi už windows nenaběhne...pouze v nouzovém režimu (obnovení systému to zachrání), po odinstalaci LAN vše běží jak má, ale LAN není nainstalovaná, tak nefunguje....v poslední době se mi docela často stává, že mi naskočí modré okno a celé to spadne...příčina neznámá...někdy se mi to stane při spuštění .avi videa jindy zase kvuli něčemu jinému...ale když ho pořádně zatížím, prostě toho hodně pozapínám, tak se zase až tak strašného neděje...tak se to pro mě velké ...?????...
...mno, ale jak tady někdo píše, že mu nejede Windows nebo ovladače, to mi příjde jako úplná kravina....už jsem to přeinstalovával několikrát a vždy všechno OK

2233
občas něco napíše
Příspěvky: 44
Registrován: 27 zář 2007 16:34

Příspěvekod 2233 » 01 lis 2008 19:36

simko.zero píše:Lidi průser, odešla mi vypalovačka v F3SC a na internetu jsem našel http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=45574 <-- tohle, bude mi tam pasovat ??? :cry:


No, vidím že ti to odešlo chvíly po mě, je to s těma vypal. divný. Ty ho nemáš novej? pošly ho do Ostravy.

simko.zero
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 31 říj 2007 10:28
Bydliště: Klatovy

Příspěvekod simko.zero » 03 zář 2009 13:50

Tak jsem po reklamaci - po vypalovačce mi odešla aj grafická karta (sem si myslel), notas po zmacknuti tlacitka power nechtel nabehnout, tak jsem napsal do Asusu, prijeli DPDčkem, za tyden a neco mi ho dovezli, odešla na něm motherboard, tak v zaruce ze jo, vymenili mi aj vypalovacku, po dvou tydnech se mi prestal nabijet, takže zase Asus servis, no poslali mi novou nabiječku, ted zatim bez problemu, zkousim Windows 7 tak běží v pohodě.... :) :lol: ale 2 mesice pred koncem zarucni doby :)
Asus F3SC-AP199C; Intel Core2Duo T5450 1.66GHz;GF 8400M; 160Sata; 2047Mb Ram DDRII; OS Windows Vista Premium----> OS Windows XP crack by Hanz:-D

2233
občas něco napíše
Příspěvky: 44
Registrován: 27 zář 2007 16:34

Příspěvekod 2233 » 03 zář 2009 14:00

JJ, taky končím se zárukou, mám z toho docela strach, už 2x jsem měnil vypalovačku (v záruce) , teď čekám co bude až skončí záruka!

simko.zero
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 31 říj 2007 10:28
Bydliště: Klatovy

Funguje ?

Příspěvekod simko.zero » 22 zář 2012 06:44

Tak pánové, přiznejte se, komu z vás ještě notebook funguje ? :-D Mě ještě jo :)
Asus F3SC-AP199C; Intel Core2Duo T5450 1.66GHz;GF 8400M; 160Sata; 2047Mb Ram DDRII; OS Windows Vista Premium----> OS Windows XP crack by Hanz:-D

2233
občas něco napíše
Příspěvky: 44
Registrován: 27 zář 2007 16:34

Příspěvekod 2233 » 22 zář 2012 06:53

U mě kaput tak cca 1 rok, meezi tím vyměněn hdd a 3 x lcd (vše moje chyba)

quasimodo
píše často
Příspěvky: 260
Registrován: 19 dub 2012 15:39

Příspěvekod quasimodo » 22 zář 2012 19:09

Oba rodiče je mají, pracujou na nich každý den a jediná údržba je čištění ventilace a přeinstalace Win. Mají je oba dva asi 4 a půl roku (od nova).

akanahe
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 16 lis 2012 17:11

Asus F3SC

Příspěvekod akanahe » 16 lis 2012 17:56

Tak stále vlastním tenhle Asus Aušus šrot :) mám přesně F3SC-AP371 bez OS.
Stále funguje :D

upgrade:

koupena a nainstalována Atheros Wifi karta ABGN+mimo (3xanténa) i s anténkama s instalaci do displaye -- udelal sem si i výstupní konektor do chassi

4 Giga Kingston RAM

500G HDD seagate sata 3G/s (ikdyž to nikde nejde vyčíst tak laptop podporuje verzi sata 2

Migrace z linuxu Mandriva na Windows 7 Home :)

Závady:
asi tak rok po koupi odešla Intel robson 1G karta (odhaduji to na vysokou teplotu) a neřešil sem to (nepotřebuji ji).

Extrémní zahřívaní TV karty Avermedia A 301 - neudrzim na ni prst pri divání na TV (po asi tak pul dne koukani se karta i pc sekne a pomůže jen dlouhej stisk power tlačítka.)

po záruce se ulomila chassi vlevo u pantu (spravil to nejakej ten kyt na spravování aut s želleznejma pilinama :D) dále praskl chassi vpravo jak je klávesnice hned u tlačítka šipka vpravo .


pak asi tak po 2 letech po ztáruce nešel zapnout tak sem ho kompletne rozdělal na jednotlive komponenty , očistil od prachu a zbytků jídla :D a odstranil ty teplovodivé pasty a pak i vyčistil chladič od hodnemoc prachu. (noo šlo to ztuha - kryt nechtel polevit kuli tomu kytu na auta :))).

po rozdělání sem zjistil že ten Asus nemá osazenej jeden konektor vepředu (odhaduji to na e-sata nebo hdmi hodilo by se to doosadit (esata by se hodil)).
Dál sem zjistil ze ten asus může mít více RAM u VGA (256M) nez má (128M)

Když už sem to měl rozdělaný tak sem vyměnil mezi sebou mikrospínač u touchpointu za mikrospínač spouštění hudebního přehrávače (ten mikrospínač už fungoval jak kdy a ty hoření tlačítka (spuštení hudby , zrychlení, vypnutí touchpointu .. ) prakticky nepoužívám takže je v zásobě spoustu dalších mikrospínačů (ty co se prodávaj nevydrzej jeden měsic :P)

vga , SB a CPU sem napastoval teplovodivou pastou , složil a pak zapl a laptop se rozjell :)

doteť stále funguje :) upravila se i teplota te tv karty .. ikdyž né moc.

Baterka je v 80% formě .. teť ješte zakytovat ten pant protože sem to musel oddlabat ... ale čekám až se notebook přispůsobí a taky na to jestli se chyba ještě neoběví.

Celkové shrnutí

Hodně nekvalitní chassi - praská
větrák celkem ok (pokud hučí a skřípe tak znovu nutné čištění chladiče.

budouci opravy:

Plánuji okopírovat chassi do sádry a udělat hliníkovej odlitek :) zatím nemám COčko na roztavení hliníku :).


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů