MSI GX623x-026cz - Zkušenosti (taková malá "recenze'')

notebooky MSI a vše kolem nich
Gragagrogog
píše často
Příspěvky: 144
Registrován: 17 čer 2009 14:40
Bydliště: Praha-Brno

Příspěvek od Gragagrogog »

Mělo by to bejt myslim pod myš > karta hardware > u touchpadu settings a pak by se měla objevit tahle tabulka: https://myego.cz/img/synaptic/Synaptics_4.png
drk22
guru
Příspěvky: 655
Registrován: 24 led 2007 14:19

Příspěvek od drk22 »

On tam neni primo, byva oznacenej jako ps2 mys. Me po instalaci vist taky nejede scroll, ale zatim se menel cas se v tom vrtat podrobneji.
Dan CFC
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 31 srp 2009 22:28

MSI GX623

Příspěvek od Dan CFC »

Zdravím,
můžete mi někdo, kdo vlastníte tento notebook již aspoň měsíc-lépe dva, popsat své zkušenosti? S čím jste spokojeni/nespokojeni...co to šasi-je pevné?-prohýbá se? Co notebook celkově-přehřívá se, nebo jinak, topí hodně? Přenášíte ho často?-je objektivně schopen vydržet 3-4x týdně přenášení do školy, případně převážení vlakem? Díky za odpovědi a prosím neodkazujte mě ať si přečtu recenzi na 1.straně, četl jsem ji, ale přišlo mi to jako několikadenní zkušennosti a to není zrovna to, co mě zajímá... :wink:
Falcon1651
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 30 srp 2009 18:24

Příspěvek od Falcon1651 »

no sranda je ze ja mam v synaptics settings odrazky Overview a Buttons a ziadne dalsie ako su na tom obrazku.
AllKalda
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 12 črc 2009 19:06

Moje zkušenosti po 1 měsíci

Příspěvek od AllKalda »

Rozhodl jsem se tedy, že zde popíšu moje dojmy z tohoto notebooku. Po rozbalení mě vytočila snad pouze samolepka nalepená na okraj displeje, nechala na šasi stopy, těžko se to čistilo. Nainstaloval jsem tedy win 7 a vše jede i po měsíci naprosto v pohodě, práce i odezva je rychlá, na notebooku se ( alespoň mě ) velmi dobře píše. dost hraji hry, takže jsem postupně hrál....vše v max rozlišení 1680x1050...... Call of Juarez na full detaily s vypnutým AA, Arma 2, celkové nastavení vyšší, Wolfenstein na High bez sekání, Racedriver Grid na medium, Dead Space na high, Sillent Hill Homecoming na High, Frontlines na medium. Je to pouze orientačně napsáno, snad to někomu pomůže.Vše bez vypnutého Turba, které nepoužívám. Co se mi zamlouvá je chlazení.... Notebook sice dost topí, když hraji nějakou hry, ale po 2 minutách po vypnutí teplota spadne a je tam cca 65 stupňů.... Jeden problém mám s klávesnicí....u šipek se prohýbá a lupe, ne nějak často ale člověka to otravuje. Jednou mi vypadl controll bar, zde jsem našel řešení, už jede v pohodě. Celkově jsem ZATIM s notebookem velmi spokojen, líbí se mi tím, že není hlučný, zatím, a líbí se mi zpracováním. Nutno říct že ho nepřenáším, používám ho jako stolní. Pokud by byl nějaký dotaz, napište, pokusím se pomoci.....
orgasmic
Moderátor
Příspěvky: 9082
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvek od orgasmic »

Nevim nevim...nektere testy mi prijdou divne...GRID to zvlada na max s 4xAA v nativu, Wolfa na medium a obcas to plynule rozhodne neni a Armu 2 hrat na vyssi detaily v 1680x1050? Nenech se vysmat...
Asus ROG Strix G18
Falcon1651
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 30 srp 2009 18:24

Příspěvek od Falcon1651 »

takže som nainštaloval win 7 bohužiaľ iba 32 bit a s touchpadom je to úplne to isté ako v xp-cku. Scrollovanie proste nefunguje ani so synaptic ovladacmi ani bez nich. A horsie je ze mi vo win 7 nechce nainstalovat Intel Matrix Storage Management Drivers a vypise ze this computer does not meet the minimum requirements for this software. Tak uz fakt neviem kde je zase problem.
Uživatelský avatar
Chlebovnik
guru
Příspěvky: 3610
Registrován: 30 bře 2008 19:20
Bydliště: K-Vary / Brno

Re: Moje zkušenosti po 1 měsíci

Příspěvek od Chlebovnik »

AllKalda píše:Jeden problém mám s klávesnicí....u šipek se prohýbá a lupe, ne nějak často ale člověka to otravuje.

AllKalda píše:Jednou mi vypadl controll bar, zde jsem našel řešení, už jede v pohodě.

AllKalda píše:líbí se mi zpracováním.


Wow, čteš po sobě co píšeš? :shock:
• Aspire V3-571G | 15.6" FHD IPS | i5-3230M | nVidia GT 640M | 8 GB RAM | Intel 80 GB SSD + 1 TB HDD
ASUS VX239H | SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Tesoro Aegis X4 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p
D4rken
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 18 led 2009 18:07

Baterie

Příspěvek od D4rken »

Nikde jsem tu nevidel zminku o baterii.. kolik asi baterka vydrzi a jestli se to da jeste nejak zvysit aby vydrzela co nejvic.. a jeste by me zajimalo, kdybych tam vrazil 9 člankovou baterii, na kolik by se vydrz mohla zvetsit? diky

Odkaz na 9čl. baterii: https://barbone.cz/index.asp?stiid=78683 ... Ah%20black
AllKalda
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 12 črc 2009 19:06

Příspěvek od AllKalda »

Arma 2 je celkové nastavení vyšší, na max rozlišení, Grid mám vyplý AA, jak jsem již psal a wolfensteina hraji právě teď. Za zpracování se omlouvám, měl jsem na mysli vzhled......ne funkčnost....
AllKalda
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 12 črc 2009 19:06

Příspěvek od AllKalda »

jinak jsem se snažil pouze pomoct lidem, kteří o něm uvažují a ne lidem s jinou značkou ntb kteří umí jen kritizovat....Nejsem odborník přes notebooky, pouze uživatel.
drk22
guru
Příspěvky: 655
Registrován: 24 led 2007 14:19

mno

Příspěvek od drk22 »

allka: no ta klavesnice de pomerne snadno podlozit, nekde sem daval odkaz na navod. A z toho, ze nejsi odbornik na Nb si nic nedelej, to nikdo z lidi tady. Apon ja tedy nevim o nikom tu, kdo by nekdy naky NB konstruoval :0)) Vetsina vede jen reci jak je zvykla z hospody, pripadne si porovnava jak ma velkyho...
alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od alfah4ns »

D4rken:
cca o polovinu
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro
AllKalda
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 12 črc 2009 19:06

Příspěvek od AllKalda »

zakže pokud by to někoho zajímalo, píšu další poznatky s notebookem....Baterie vydržela 2 hodiny a 15 minut pri vyplé wi-fi a instalaci Gears of War z dvd, jinak jsem u toho koukal cca 25 minut na film. Další hra kterou jsem rozjel je Left for Dead vše na max.....Toť zatím vše.....
AllKalda
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 12 črc 2009 19:06

Příspěvek od AllKalda »

baterie při sledování filmů 1 hod 48 min
MSI GX623X-Apo 26, 4 giga Ram, ATI 4670, 320 giga Hdd