finalni rozhodovani mezi ntb do 15k

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 08 zář 2009 18:16

však ty zdroje taky presentuješ hezkými bláboly, každý kdo tomu alespoň trochu rozumí uzná, že si vymýšlíš a zamotáváš se pořád víc. Já jsem pro svůj první notes daleko necestoval, v tom čase jsem bydlel v Sedoně, notes jsem dostal od strejdu, sám jsem na něj neměl, stál tehdy v přepočtu přes 100 tisíc, rády bych tedy viděl alespoň jeden odkaz na nějaký kousek, co tvůj imaginární "známý" vozil a prodával. Jinak máš originál argumenty pětiletého děcka na písku, když se dohaduje, kdo má lepší lopatku. Zamysli se než začneš zas tlachat
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

petrajs

Příspěvekod petrajs » 08 zář 2009 18:33

ja bych k tomu rekl jeste jednu vec, ono je klidne mozny, ze se mu s poruchou vratilo nejvic aceru, ale ted se zamyslet proc

1. neni nic noveho, ze v minulosti acery byly opravdu dost poruchove, ovsem je treba vstrebat informaci, ze v dnesni dobe uz tomu muze byt jinak

2. acer je jedna z mala znacek, ktera dela i lacine booky pod 10k, kterych se urcite proda hodne, je spousta lidi, co chce book jen na koukani filmu v posteli / psani po icq atd...tak si samozrejme nekoupi kvalitni book za 30k (ktere acer dela rovnez), ale sahne proste po tom nejlacinejsim, u ktereho kvalita neni valna, potom neni divu, ze se jich dost vrati, protoze laicky uzivatel se k nemu chova stejne, jako k booku za 30k, v domeni, ze vydrzi to same

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 08 zář 2009 19:00

určitě ano, ale nemá smysl vykládat si o tom s blbečkem, co o tom nemá ani páru a porovnává Extensu s Elitebookem
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

Iceman17
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 01 zář 2009 14:28

Příspěvekod Iceman17 » 09 zář 2009 21:28

no nevím jestli ti to docvakne při tvé omezenosti, ale mohlo by.. těžko ti asi seženu link na konkrétní model který může být tak 11 let starý, každopádně jsem ještě minulý rok měl doma, od něj sehnaný, starý Digital HiNote s win 95 pro firemní účely.. jestli ti to něco řekne. ale přece když jsi ten "master" na kterého si tady neustále a neoprávněně hraješ, tak by teoreticky mohlo.. škoda jen že jsem se ho už zbavil, hned bych ti poslal foto abys přestal konečně debilně kecat.. takže se mě tady nesnaž přesvědčit že tvůj noťas koupený někde za sto litrů byl snad vůbec první na světě k sehnání.. no a jinak kdyby se mělo určit kolik noťasu jsi sehnal a odzkoušel ty (byť jenom Acerů nemluvě o jiných značkách!!) tak se vsadím že by mi stačily prsty jedné ruky, pokud vůbec nějaký... no už mě tohle, jak ty říkáš, přetahování se na písku, přestává bavit.. každopádně já už si s jeho pomocí ideální noťas pro sebe vybral a objednal, takže tímto se s tebou loučím, běž svými dementními kecy obtěžovat někoho jiného, a podruhé a naposled tě vyzávám a dám ti radu do života.. dávej pozor protože už to nebudu opakovat!! :wink: Zklidni se, dej si (to svoje virtuální) pivko a rozmysli se něž začneš vést ty své retardní, post-pubertální kecy

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 09 zář 2009 23:51

teď jsi tomu teprve nasadil korunu, stačí jednou si přečíst těch tvých pár příspěvků a hned je každému jasné, kdo tady "debilně a dementně kecá". Já se tady nevytahuji kolik jsem komu sehnal notebooků, protože se tím nezabývám, taky jsem ani jen nenaznačil, že jsem koupil někde někdy první notebook na světě, jak říkáš, pak začneš tady udivovat tvrzením, jak sis nechal dovézt kdoví kdy notes s P-II 11-12 let starý pro firemní účely, když chvilku předtím jsi tvrdil, že sháníš notebook protože jdeš studovat do cizího města. Vymýšlíš si jeden blud za druhým, sám sebe zamotáváš do blábolů a pak tady nadáváš člověku který je na 99% starší než tvůj táta. To taky o něčem svědčí. Když ti to dělá dobře, tak si ulev a klidně pokračuj, nejprve si ale po sobě čti co vykládáš za pohádky. Hraješ si na znalce a podnikatele, pak vykládáš jak jsi četl o tom, jaké jsou Acery poruchové a špatně zpracované, nemáš ani nejzákladnější znalosti o hardwaru, když něco chceš, zeptáš se dalšího "vypravěče" příběhů a necháš si poradit...kdybys nebyl tak arogantní hajzl, tak je mi tě už teď líto, ale přeji ti to, život tě naučí i slušnému chování

poprosím moderátora o přesun této "duchaplné" debaty na smetiště. Děkuji
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

ltonda
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 24 srp 2009 21:45

Příspěvekod ltonda » 11 zář 2009 09:41

jediný co jsem si z týhle diskuze vzal je že GOGO je zarputilej zastánce ACERů a naváží se do každýho kdo mu je trochu zkritizuje :-)

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 11 zář 2009 10:00

Tondo, nejsem žádný a už vůbec zarputilý zastánce Acerů, mám i jiné značky, nejen tu v podpisu, nemám prostě jen rád, když kdokoliv řekne "četl jsem, že Acery to a to" a na základě toho pak plyne diskuze... zastávám se i jiných značek, to bys ale musel lépe číst :lol: není mě to totiž jedno, mohl bych samozřejmě přitakávat jako opice a tvářit se spokojeně, ale proč?
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

petrajs

Příspěvekod petrajs » 14 zář 2009 15:24

tak bych potreboval konecnou radu, ktery objednat, koukam, ze na czc uz zase maji nejaky asusy K50AB

takze se rozhoduji, jestli objednat

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=67911

nebo

http://www.lan-shop.cz/acer-lx-pex0x-14 ... 32mn-85845

respektive jestli se vyplati priplatit 3000 za acer, aby to bylo v kvalite a vykonu nejak znatelne umerne k tomu rozdilu ceny, pri castejsim prenaseni, hrani her, filmy, hudba.....

p.s.: uprednostnoval jsem puvodne ntb bez OS, coz mluvi pro asus

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 14 zář 2009 15:53

no, hlavně bude Asus o hodně víc topit, jinak rozdíl je tam jen v procesorovém výkonu/pro Acer/
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

petrajs

Příspěvekod petrajs » 14 zář 2009 16:09

no zaroven asus zase trpi taky absenci HDMI, bluetooth, no a hlavne to prehirvani, v zatezi pry muze dosahovat az 100 stupnu, a to podle me nezarucuje moc dlouhou zivotnost ;/

pak je tu porad jeste probook 4510, ale od toho me pulka lidi odrazuji kvuli totalni nekvalite a velke hlucnosti, a druha polovina zase tvrdi, ze za ty penize nic lepsiho neni....chjo, kdo se v tom ma vyznat uz :(

petrajs

Příspěvekod petrajs » 14 zář 2009 16:18

tak slibuju ze uz vazne posledni dotaz :))))

acer vs http://www.mironet.cz/DetailPage.asp?DP ... =2#diskuze

?

pokud beru v uvahu predevsim multimedialni vyuziti

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 14 zář 2009 17:19

vezmi to od prodejce s osobním odběrem, když tak to po týdnu vrátíš bez udání důvodu a vezmeš jiný
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

petrajs

Příspěvekod petrajs » 14 zář 2009 17:29

pri nakupu po internetu myslim muzes taky vratit do 14 dnu bez udani duvodu ne ?

no kdyby to bylo na tobe, vzal by jsi rovnou radsi ten acer, nebo probook ? rekneme, ze ti davam plnou moc rozhodnout za me :DD

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 14 zář 2009 18:02

vrátit to můžeš, ale když to koupíš u prodejce který nemá vlastní odběrné místo, musíš to pak posílat, cokoliv se může stát a čekáš na peníze...
vzal bych klidně i to HP jako nestranný /já osobně HP nechci kvůli /ne/instalaci ovladačů "třetích stran", jinak nemám proti nim vůbec nic, pokud by se mě něco nelíbilo, určitě bych vracel :lol:
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

petrajs

Příspěvekod petrajs » 15 zář 2009 12:08

tak to je teda epic fail, ani jeden z tech ntb, co si jak blbec 3 tydny vybiram, uz nikde nemaji :DDD


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MethrenVox, SemrushBot a 110 hostů