dostupnost Aspire5738G-654G32MN

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
petrajs

Příspěvek od petrajs »

tohle je taky jiny typ, co jsi poslal je LX.PEX0X.073

na alze maji LX.PEX0X.157

jako celkove v tomhle ma acer strasnej bordel, treba na strankach ceskyho acer jsou zase jiny typy, ktery se ani neprodavaji a jeste u nich maji napsany neco uplne jinyho nez je pravda
Storm69
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 16 zář 2009 19:43

Příspěvek od Storm69 »

Tak už ho nemají, včeera tam bylo víc jak 5 ks, dnes už ani není v nabídce.... To je divné. Moje objednávka však byla vyřízena a předána k dopravě, tak doufám že to bude ok.
petrajs

Příspěvek od petrajs »

mel by ti prijit mail, ze tvoje objednavka byla vyexpedovana, jestli prijde tak je to ok
Storm69
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 16 zář 2009 19:43

Příspěvek od Storm69 »

Tak už zase v nabídce je. Přišlo oznámení o přijetí zásilky na PPL. Tak zítra. Nebudu mít ale čas, svoje dojmy a postřehy sem hodím v sobotu, nebo v neděli.
Storm69
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 16 zář 2009 19:43

První dojmy.

Příspěvek od Storm69 »

První dojmy jsou docela dobré. Velice příjemná klávesnice (píšu všemi deseti a nemám absolutně problém, klávesy jsou tam kde mají být, příjemný odpor, čielný doraz, nemám k ní žádnou připomínku) touchpad by mohl být citlivější, hlavně rolovací část, display docela ok, nevím jestli je LED podsvícení, vzhledem k tomu, že podsvětlení viditelné při tmavé ploše není úplně kompaktní, mám jisté pochybnosti. Teď k pajšlu. Procesor je jasný,operační paměť je DDR2-800 Mhz zn. Samsung. Disk zn. WD. Jestli jsou nějaké další dotazy, rád odpovím.
Gerill
občas něco napíše
Příspěvky: 54
Registrován: 11 čer 2008 11:11

Příspěvek od Gerill »

teploty v zátěži? :)
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

jak tak koukám, u nás se prodávají konfigurace s CCFL podsvícením, všude jinde s LED, to dovozci přehnali :?
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
Storm69
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 16 zář 2009 19:43

Příspěvek od Storm69 »

nevím jak je to s tím podsvícením, v obecné konfuguraci mají led, v konkrétním popisu jednotlivých typů CCFL, jak to asi poznám, co za tím displayem svítí, jinak jsem teď projel 3Dmark 06, výsledek bez AA 3050 bodíků s zaplým AA 2x cca 2500 bodíků, teploty jsou dost vysoké, dle Everestu má GPU až 84 st. paměti GK 76 st. procesor 67 st......
Minot@urus

NTB ACER Aspire 5738ZG

Příspěvek od Minot@urus »

Ahojte,
chcem si kupit tento book konkretne ACER Aspire 5738ZG https://www.alza.sk/acer-aspire-as5738zg ... 137551.htm
Idem na VŠ tak by som ho vyuzival ako nahradu za PC
vyuzitie: internet, skola, hudba sem tam film a nejaka ta hra (Company of Heroes, CS:S...)
myslim ze ta tu cenu je to celkom slusne nie? co poviete na tento Book?
doporucily by ste mi ho? popripade inu variantu v tejto cenovej kategorii
ako alternatívu som rozmyslal nad LENOVO IDEAPAD G550l https://www.alza.sk/lenovo-g550-d134761.htm

bude to moj prvy book z notebookamy nemam takmer ziadne skusenosti

Vopred ďakujem za všetky odpovede :)
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

oba dobrý, jen to Lenovo má jen integrovanou grafiku, moc na něm nezahraješ, ale zas víc vydrží na baterii
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
Minot@urus

Příspěvek od Minot@urus »

Viac sa mi páči ten ACER Aspire 5738ZG na baterke si nepotrpim ked tak 3hod. mi uplne staci
a z kvalitov spracovania je to ako? (cital som ze oba NTB su natom podobne)
myslim ze sa viac oplati ten acer lebo ma dobry pomer / cena / vykon / kvalita

diki
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

pokud ho nebudeš nějak "volně pohazovat v prostoru", myslím že něco vydrží, i když je plasťák/jako ostatně všechny z téhle třídy/. Klidně bych ho koupil
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
Minot@urus

Příspěvek od Minot@urus »

OK vdaka Pojdem do toho ACER Aspire 5738ZG za tie peniaze je to dobra kupa oproti Lenovu G550 (ktore ma tiez nejake prednosti) ale radsej ten Acer

este raz Dakujem
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

doufám že mě za týden nebudeš hledat :lol: , snad se vyvede
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
Storm69
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 16 zář 2009 19:43

Příspěvek od Storm69 »

Myslím, že je to dobrá volba, taky jsem ho původně chtěl, ale koupil jsem nakonec asi ten nejvybavenější z této řady, jen kvůli dostupnosti. Mám ho chvilku a jsem zatím spokojen. Původně jsem Acer vůbec nechtěl, protože mám doma jeden asi dva a půl roku, a dopadl tak, že se mi vylomilo uchycení pantu displaye, celkově to byla velmi špatná konstrukce. Původně jsem uvažoval o HP Probook, které jsou v současné době za slušnou cenu. Brácha má ale acera novějšího jeden z prvních Gamestone a připadá mi konstrukce mnohem lepší, tak jsem to i vzhledem k lepší výbavě risknul a jak říkám po necelých 14-ti dnech zatím spokojenost. Jen ten display...... Jaké je tam podvícení LED, nebo trubice???? Poslal jsem i dotaz na support Aceru a niko mi zatím neopověděl....