Barvy diod..)

notebooky VBI a vše kolem nich
dk1844
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 08 čer 2007 08:18

oranzova

Příspěvek od dk1844 »

kdyť je to oranžový a ne modrý. jsem asi teda taky barvoslepej =)
hhhonza

Příspěvek od hhhonza »

Sangria píše:Je vidět, že většina z vás nemá ponětí o čem mluví a jen zbytečně spamuje :?. Mezi evropskou a americkou verzí oranžové barvy stejného označení samozřejmě rozdíl je. Stačí zagooglovat a máte jasno... Tady jsem našel obrázek na kterým to je jasně vidět. Americka verze je celkově sytější, ale působí poněkud hloupým dojmem (především vedle evropské verze to dost vyniká) :wink:

Obrázek

(pro méně chápavé jedince typu jimmyjames: jde o vtip, nerad bych tím někoho zbytečně mátl :))



Ta dolni je o 4,567 % tmavsi, ve stredu meho vysviceneho monitoru jenom o 4,327 %.......ale je tmavsi!
leon

Příspěvek od leon »

přesně ... spodní čtvereček je opravdu tmavší
Sangria
píše často
Příspěvky: 133
Registrován: 04 pro 2006 16:21

Příspěvek od Sangria »

Doufám, že si děláte pr*el, protože to by na mě bylo moc :D Jo, já vím, že je to tmavší, dělal jsem to, ale ono to celkově... hm, ale to asi nemá cenu rozebírat :) ...