Compaq 6735b

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Swarley
občas něco napíše
Příspěvky: 27
Registrován: 23 srp 2008 12:13

Příspěvek od Swarley »

Mam win vista.
Instaluju primo z disku, kdyz restartuju dam ESC a pak zvolim v nabidce tusim recovery a ono si to samo zformatuje a, nainstaluje win vcetne vsech ovladacu.
Swarley
občas něco napíše
Příspěvky: 27
Registrován: 23 srp 2008 12:13

Příspěvek od Swarley »

Jeste bych mel doplnujici otazku, hledal jsem co jsem dostal k notasu, byly tam 4 DVD. asi to bude trapnej dotaz, ale nejak sem presne nepochopil, k cemu ktery je. Mohl by mi (a snad i ostatnim) to nekdo chytrejsi moc prosim. DIk

Nevim, jak sem nahrat fotku z tema DVD, tak jsem to dal na uloz.to.https://uloz.to/2232839/dvdf.jpg
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

máš tam systém anglický XPP, český XPP, na třetím jsou ovladače a utility od HP a na 4 je trial /zkušební/ verze Office
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
PavelH
občas něco napíše
Příspěvky: 84
Registrován: 06 črc 2008 20:51

Příspěvek od PavelH »

Když už jste na to narazili, tak bych se chtěl zeptat. Pokud provedu z těch médií downgrade na XP, zůstane mi na disku zachován ten skrytej oddíl s instalací Vist? Jde mi o možnost vrátit v krajním případě NB do úplně výchozího stavu po koupi. A ještě druhá otázka, při té instalaci XP bude pravděpodobně vyžadován product key, je toto číslo shodné s číslem uvedeným na nálepce k Vistě na spodní straně NB? Díky.
HP 6735b (KU211EA), AMD Turion64 X2 RM-70, 2GB RAM, ATI Mobility Radeon HD 3200, 160GB HDD, 15.4" WXGA
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

je potřeba se podívat do správy disků, jak je velký ten skrytý oddíl, pokud má kolem 10 GB, jsou na něm Visty... product key v tomto případě asi není potřeba, myslím že to jde automaticky
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
Pavlonos
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 14 srp 2008 12:34

Příspěvek od Pavlonos »

Zdravím, mám 6735b v této konfiguraci [Link] a v poslední době mám problém s neustálým foukáním větráčku. Aď dělám co dělám tak větráček běží tak že to hodně ruší. Hlavně když jsem někde v tichém prostředí tak je nemožné ho používat. Mám ho cca rok. Zkoušel jsem ho profouknout stlačeným vzduchem a nepomohlo to. Teploty cca 60°C při normální práci díky tomu neustálému foukání stačí chladit. Dříve byli teploty mnohem vyžší (přesahovali i 80°C). Nějak vůbec nevím co s tím. Uvažuju o reklamaci. Dříve jsem o tom uvažoval kvůli přehřívání a teď kvůli hluku.
HP Compaq 6735b
15,4 WSXGA+, Win Vista Business
kubik007
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 18 srp 2008 23:21

Příspěvek od kubik007 »

mam stejny problem vetrak jede na plno i pri malem zatizeni, abych pravdu rek cekal jsem od toho vice..... :( :(
a-tom
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 29 zář 2008 14:53

Příspěvek od a-tom »

Mám problém s HP Info Centrem - občas se mi samo od sebe začne spouštět pořád dokola ve stovkách kopií... po restartu je to většinou v pořádku.
Možná to je chyba těch dotykových tlačítek pod displayem, párkrát se mi stalo i to že třeba nešly "zmáčknout", nebo že se třeba u ovládání hlasitosti některé trvale zaplo a až do několika restartů mi pořád ztišovalo hudbu.

Nedá se to Info Centrum nějak trvale vypnout, zrušit, odinstalovat?
Uživatelský avatar
swarm
Moderátor
Příspěvky: 8857
Registrován: 09 úno 2007 14:22
Bydliště: zpět v ČR

Příspěvek od swarm »

Jo, ten program můžeš normálně odebrat. Ale nejlepší řešení by byla asi reklamace, protože ty člačítka jim takhle občas zlobí. Už jsem se s tím taky setkal i během recenzování.
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)
Pavlonos
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 14 srp 2008 12:34

Příspěvek od Pavlonos »

Toto se mi také stalo, co když se to ale zrovna v servisu neprojeví ? Je to hodně nepravidelné :(
HP Compaq 6735b
15,4 WSXGA+, Win Vista Business
zvonimir
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 18 říj 2009 00:04

Příspěvek od zvonimir »

Ahoj. Mam stejnou konfiguraci jako Pavlonos (ZM-82, WSXGA+) a mimo zde jiz popisovane obecne trable me trapi spatne prehravani videa ze stream.cz.
Prehravani v okne 1:1 v prohlizeci je OK, ale kdyz tam pustim fullscreen, tak se to kouse a nestiha. Zkousel jsem Vista i XP, cista a vyladena (alespon si to myslim) instalace. youtube.cz jaks taks jede, ale stream.cz takhle zlobi (zjistil jsem to, kdyz jsem si chtel pustit Ano sefe).
Muzete mi to nekdo prosim na stejnem modelu zkusit? Treba
https://prima.stream.cz/category/215/374607/?autoplay=1
Na ostatni neduhy (treba spatne probouzeni z hibernace ve W7 RC1 (proto mam ted Vista), hlucnost, na pytel dotekova tlacitka) uz jsem si zvyknul, tohle mi znovu vyrazilo dech. Mozna mam i subjektivni dojem, ze grafika je proste pomala, prekreslovani okna napr. v TotalCmd je viditelne, na to jsem driv nebyl zvykly.
Do XP i Vista instaluju ovladace z www hp.
Diky otestovani a zpravu.
Swarley
občas něco napíše
Příspěvky: 27
Registrován: 23 srp 2008 12:13

Win 7

Příspěvek od Swarley »

Čau, mám nainstalováný win 7. Nefunguje mi v něm (nebo aspoň netuěím jak pustit) bluetooth, nefujgují mi korektně vypínání hlasitosti pomocí dotykových tlačítek. Chtěl jsem se vás proto zeptat, jestli vydalo HP už nějaké ovladače nebo něco pro win 7 co by všechny tyhle problémy vyřeěilo. Dík moc
zvonimir
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 18 říj 2009 00:04

Příspěvek od zvonimir »

Swarley: hw, ktery se ve Win7 sam nenainstaloval jsem rozbehal ovladaci z Vista32. Slapalo to v pohode.
sirius550

Příspěvek od sirius550 »

Prosím, chtěl bych se zeptat, vzhledem k tomu kolik rozličných komentářů tu k tomuto notebooku je, zda byste doporučovali abych si ho koupil, nebo ne? Mám ho na běžnou kancelářskou práci + cca 4 krát týdně přenášení. Moc dík za odpověď, nemohu se rozhodnout jaký typ koupit, tak by mi to moc pomohlo....
tracymc
píše často
Příspěvky: 100
Registrován: 09 kvě 2008 15:11

Příspěvek od tracymc »

Bych ti ho určitě nedoporučil, ted jsem ho měl na 4 reklamaci... a za ty peníze nebo když něco přidáš koupíš o třídu lepší NB. např : LENOVO R500 ....
HP Compaq 6735b_15,4" WSXGA+_AMD X2 2,2GHz_ATI Mobility Radeon HD 3200