Sony VGN-FW41

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
Kelly01
občas něco napíše
Příspěvky: 47
Registrován: 24 říj 2009 15:58

Příspěvekod Kelly01 » 24 říj 2009 16:33

Nowakin píše:Vážený Pan Novák
Ďakujeme vám za objednávku aktualizačného balíčka Windows 7 Upgrade Kit; ponechajte si potvrdenie tejto objednávky ako doklad.Podrobnosti o faktúre
Názov Pan Marin Novák
Adresa (1. riadok) R***
Adresa (2. riadok)
Mesto **
Okres
Štát Czech Republic
PSČ **

Aktualizačný balíček Windows 7 Upgrade Kit pre
Model: VGN-FW41E/H
Operačný systém: Vista 32 Home Premium
Architektúra: 32-bit
Podporované jazyky: angličtina, portugalčina, gréčtina, turečtina, čeština, slovenčina, poľština, rumunčina, bulharčina, maďarčina, švédčina, fínčina, dánčina
Spolu vrátane DPH CZK 640.00 :!: :?:


Počítajte prosím s doručovacou dobou až do 3 týždňov.

Ak potrebujete akúkoľvek ďalšiu pomoc, kontaktujte aktualizačný tím Windows 7 na: +420 239 016 186

S pozdravom,

Link Network Ltd.
jako 640 mi nepřijde jako málo když je windows v ceně


tak jsem zmaten,s kým komunikují slovensky tak tam má češtinu a čech slovenštinu :roll:

jarkov1

Příspěvekod jarkov1 » 24 říj 2009 22:01

Síce otázka mimo témy, ale predsa...

Aj Vám sa hýbe napájací konektor?

Čítal som, že sa tento jav uplatnuje aj pri veľa iných zariadeniach zo série vaio.

mr.slim
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 08 srp 2007 20:24

Příspěvekod mr.slim » 26 říj 2009 11:36

mam fw31j a tiez mam tento problem ...nehybe sa mi priamo konektor ale okruhly plast, na oboch koncoch
ASUS U43j

maxiki
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 07 zář 2009 08:08

Příspěvekod maxiki » 26 říj 2009 15:34

jo ma to tam vuli. Nejspis je to zamer kdyz to ma pry kazdy. Jinak jak ste na tom s piskanim? me se zda ze to dela nadstandartni a neprijemny hluk na 2 mistech dole.

mr.slim
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 08 srp 2007 20:24

Příspěvekod mr.slim » 26 říj 2009 22:54

mne nepiska...jedine co mi vadi je vrzajuce veko lcd.
ASUS U43j

jarkov1

Příspěvekod jarkov1 » 26 říj 2009 23:00

Júj, tak mne sa hýbe konektor-súčiastka ako taká, nie kryt. :(
Je to chyba? Lebo konektor sa nehreje, nieje tam teda žiaden nežiadúci odpor, takže by to malo byť v poriadku.

Píska aj mne ako je nálepka Your HD everywhere a Energy star
(vľavo dole), ale ten zvuk je tak vysokofrakvenčný že ho počujem len keď priložím ucho blízko k notebooku.

BTW: Vysokofrekv. zvuky sposobujú podľa mňa na 100% cievky.
Napríklad invertor, alebo transformátor-hlavne cestovné nabíjačky na mobil-to zvykne bzučať.

BTW2: Mám doma asi 3 roky Sony Ericssonovú nabíjačku a tá teda píska...

sebastien.v
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 30 zář 2009 15:53

windows 7 predregistrácia

Příspěvekod sebastien.v » 27 říj 2009 11:59

čáute zaregistroval som sa s Vaiom a poslali mi toto

Ďakujeme za Vašu pred-registráciu pre Windows 7 upgrade!
Zaznamenali sme všetky Vaše údaje a pozorne ich spracujeme. Budeme Vás osobne informovať hneď, ako sa náš programový upgrade spustí.
Prosím, navštívte znovu [odkaz] ak potrebujete viac informácií o Windows 7.

Doposial sa mi nikto neozval a 7 sa už distribuuje ozvali sa už niekomu?

bart89
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 26 čer 2009 22:21

Příspěvekod bart89 » 27 říj 2009 12:54

zdarec, u 41E se mi samice napajeni hybe, ale okolni valeckovy kryt minimalne...

jinak taky jsem se zaregistroval uz pred cca 2 mesici a nic mi neprislo ani na mail ani nikde... ale jinak asi si to clovek musi objednat na strankach kde to predregistrovaval
Sony VAIO FW 41 E

Kelly01
občas něco napíše
Příspěvky: 47
Registrován: 24 říj 2009 15:58

Příspěvekod Kelly01 » 27 říj 2009 13:30

podle mne to tak má být,se někdo zeptejte na "podpoře" :D

jarkov1

Příspěvekod jarkov1 » 27 říj 2009 19:54

Tak to sa radšej podpory pýtať nebudem :D

Aj mne došiel e-mail že prijali moju požiadavku a dodnes nič...

maxiki
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 07 zář 2009 08:08

Příspěvekod maxiki » 28 říj 2009 19:37

jarkov1 píše:Júj, tak mne sa hýbe konektor-súčiastka ako taká, nie kryt. :(
Je to chyba? Lebo konektor sa nehreje, nieje tam teda žiaden nežiadúci odpor, takže by to malo byť v poriadku.

Píska aj mne ako je nálepka Your HD everywhere a Energy star
(vľavo dole), ale ten zvuk je tak vysokofrakvenčný že ho počujem len keď priložím ucho blízko k notebooku.

BTW: Vysokofrekv. zvuky sposobujú podľa mňa na 100% cievky.
Napríklad invertor, alebo transformátor-hlavne cestovné nabíjačky na mobil-to zvykne bzučať.

BTW2: Mám doma asi 3 roky Sony Ericssonovú nabíjačku a tá teda píska...



a budes to resit? ja sem totiz vetsinou v tichy mistnosti na byte a mam citlivy sluch takze jakmile o tom zvuku vis tak ho porad slysim a na me je to docela hlasity ja to slysim i z metru... uvazuju o reklamaci pac i hdd vyluzuje podivny vrceni (obcas) takze pokud ho nekdo z tohoto duvodu reklamoval tak sem pls napiste jak to dopadlo popripade jestli to ma cenu.
Jinak ten hluk z civek je standartni? znam ntb za polovicni cenu tissi nez tenhle a uprimne sem si ho nekupoval za takovy prachy s tim ze mi bude bzucet do ucha...
FW41E/H

jarkov1

Příspěvekod jarkov1 » 28 říj 2009 23:19

Heh, LoL :D

Pozri, disk počujem tiež, ale to je len taký decentný šum, nie vrčanie.
To pískanie, je fakt nepatrné, takže to riešiť nebudem-aj tak by mi to v servise neuznali, veď to je počuť len keď dám ucho blízko k notebooku.
Pískanie ako každý iný zvuk sposobujú vibrácie, v tomto prípade vysokofrekvenčné.
Každý komponent má byť natoľko kvalitný aby nepískal, možno sa to nedá na 100% dodržať, ale rušiť užívateľa nesmie.

BTW: Keď je to naozaj také nepríjemné tak to do servisu daj, lebo komponenty sa časom opotrebúvajú a časom to tichšie nebude-práve naopak.

lipovcan
píše často
Příspěvky: 206
Registrován: 16 pro 2007 22:59
Bydliště: Kladno

Re: windows 7 predregistrácia

Příspěvekod lipovcan » 29 říj 2009 05:22

sebastien.v píše:čáute zaregistroval som sa s Vaiom a poslali mi toto

Ďakujeme za Vašu pred-registráciu pre Windows 7 upgrade!
Zaznamenali sme všetky Vaše údaje a pozorne ich spracujeme. Budeme Vás osobne informovať hneď, ako sa náš programový upgrade spustí.
Prosím, navštívte znovu [odkaz] ak potrebujete viac informácií o Windows 7.

Doposial sa mi nikto neozval a 7 sa už distribuuje ozvali sa už niekomu?

ozvali, odkaz :wink:
Sony Vaio FW31J, Zalman NC-2000, Logitech VX Nano, Windows 7

hombre_71
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 15 říj 2009 20:12

Příspěvekod hombre_71 » 29 říj 2009 19:44

Taky jste už upgradovali BIOS ? Já dnes, teď mám verzi R3110Y0 (předtím R3100Y0). Nějakejch změn jsem si nevšiml. Ještě bych měl takovej asi úplně blbej dotaz. Jak to děláte z baterkou ? Noťas používám většinou jako domácí počítač na stole tedy připojenej na síť. Takže i minimálně vybitá baterka se vlastně neustále dobíjí. neškodí jí to nějak ? Jelikož jsem zjistil že originál stojí 5.700,- a Vaia jsou alergický na "neoriginály" asi by mě moc nepotěšilo kdyby po roce odešla dp věčných lovišt :wink:

jahe

Příspěvekod jahe » 29 říj 2009 20:43

To máš pravdu a u staršího Vajíčka mi odešlab atka tak jsem koupil novou a starou vypreparoval a ten kryt nyní používám abych nedostal prach do NB. Nová batka je hezky uložená a bude fungovat pouze na cestách a dovče. Jinak to samé udělám i s AW31S.


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů