Výmněna Baterie

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
DeF*
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 20 kvě 2009 17:19

Příspěvekod DeF* » 29 zář 2009 20:10

Okej, díky ;-) koupím to, když to nebude dobrý, tak ji vrátím..tak dík moc ;-)

Emil2
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 26 říj 2009 12:45

baterie

Příspěvekod Emil2 » 27 říj 2009 00:06

Zeptám se, jak to dopadlo s tou baterií, koupil jste ji? Pokud ano, jak se notebok chová s tím vyšším napětím 14,8V, nevadí to NB? Děkuji.

xadath
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 11 srp 2007 20:08

HP530 výměna baterie

Příspěvekod xadath » 31 říj 2009 21:44

Obracím se k Vám s žádostí o radu či pomoc při koupi nové baterie do notebooku HP530 a to s následujícím stavem:

Kapacita baterie pravidelně klesá co 14 dnů z počátečních 100% k 96% připojená přes trafo.

Možnost zakoupit novou baterii jsem viděl přímo na stránkách výrobce v podobě 8 článkové baterie.

Konfigurace: 2x1GB DDR2 667MHz, Core Duo 1,6 GHz, Win Xp Pro SP2

V kontextu s tímto mým počinem ( notebook s novou baterii bude pouze přechodným mezníkem než zakoupím jiný pc v přijatelnějším období)
jsem narazil na daného člověka se stejným modelem compaq, který zakoupil tuto baterii, ale ihned po zakoupení produktu narazil na problém s deskou.

S notebookem celkově nemám problém při jeho používání, ale nechci řešit podobnou situaci jakou měl dotyčný anonymní uživatel.

Chtěl bych se dopátrat určité smysluplné odpověďi, proč daný uživatel měl problémy po koupi nové 8 článkové baterie problémy, nebot jsem se od daného uživatele ekvivaletní odpovědi nedočkal.

Zkuste mi prosím objasnit své postoje k problematice a zkušenosti s hpmarket.cz

Děkuji za každou odpověď, která mi pomůže se rozhodnout a určit si případně jiné alternativní řešení.


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů