HP dv9600 - nejde po update biosu

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Mimik
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 19 říj 2009 22:28

HP dv9600 - nejde po update biosu

Příspěvekod Mimik » 19 říj 2009 22:35

Zdravím,
Situace se má takto: HP Healt Check mi doporučil abych si updatoval bios. Říkám si dobře proč ne... Update proběhl úspěšně ale po restartování se už nerosvítil display (led kontrolky všechny svítí ale nic nereaguje).

Někde na anglických fórech jsem se dočetl, že lze bios opravit pomocí crisis recovery disk. Při stisknutí Win+B a zároveň vložené diskety s recovery diskem a starým (před flashnutím) biosem notebook čte z diskety ale asi po minutě ztichne a nic se neděje.

Pokud dám nejstarší verzi biosu pak čte cca 2min pak 3x pípne a znovu čte... takto se to opakuje až přestane pípat i číst z diskety ale stále nic.

Můžete mi prosím někdo poradit jak na to ? Co dělám špatně nebo kde by mohla být chyba ? Popř. je možné aby odešla grafika pouhým updatem biosu ? Budu velice rád za jakoukoliv radu.

jarkov1

Příspěvekod jarkov1 » 01 lis 2009 17:00

Je to možné...Všetko je možné...
Čítal som (aj tu na fóre) že čierna obrazovka, zapnutý ventilátor, rozsvietené tlačidlá a nečinnosť sú príznaky problémov s doskou.
Konkrétne mám na mysli že doska odišla...

Ale možno je v ňom len niečo ´´ zaseknuté ´´.

BTW: Je v záruke? Ak áno, daj ho do servisu.

Mimik
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 19 říj 2009 22:28

Příspěvekod Mimik » 01 lis 2009 20:18

V záruce není a nová deska stojí pomalu víc než samotný ntb. Po zapnutí vůbec nejde napětí na grafickou kartu a žádný signál z výstupního portu ...


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů