Amilo1538-Vista zaloha

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
thomasdante
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 07 čer 2007 12:06

Amilo1538-Vista zaloha

Příspěvekod thomasdante » 14 čer 2007 20:30

ahoj,no tak sem si ho uz taky koupil.Ale v manualu porad pisou o tom ze bych si mel vytvorit,zalohuDVD Vist,no ale ja tady mam nejaky cedo Recovery DVD Windows Vista k tomu.,tak to je original ne?to nemusim vytvaret ne?to recovery dvd.Predem diky,sem tak trosku amater:)neznalec.jinak me trochu zlobi TouchPad,ze kurzor obcas uskoci,opacnym smerem nez ukazuju-nevim jestli je to tim ze to je uplne novy,nebo je to vada.mejte se

troph3us
píše často
Příspěvky: 105
Registrován: 03 čer 2007 12:25

Příspěvekod troph3us » 15 čer 2007 14:53

tak ja ho uz reinstaloval, doporucuju kvuli tomu ztracenemu oddilu, doporucuju i nove ovladace na grafiku, pred tim me to porad blblo. DVD nevytvarej, kup si malou USB mysku a Touchpad nepouzivej, ahoj

hanýsek
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 16 kvě 2007 22:48

reinstalace

Příspěvekod hanýsek » 15 čer 2007 23:32

to: troph3us

mám ne tebe malý dotaz. také trochu přemýšlím nad možností reinstalace mého FS Pa 1538. U tebe proběhlo vše v pohodě? Je princip stejný jako např.u Win XP - tedy jen vložit instalační recovery DVD a zvolit reinstal nebo je to složitější. No a jak to vypadá s možností případné změny rozdělení velikosti disku - raději bych měl jeho větší část jako odkládací a menší cca 40 GB jako systémovou.
Předem díky moc za info a radu. Honza

troph3us
píše často
Příspěvky: 105
Registrován: 03 čer 2007 12:25

Příspěvekod troph3us » 17 čer 2007 16:15

to Hanysek:
ahoj, trosku to rozvedu, nejvic me stval ten nevyuzity prostor jedny partition, takze jsem nabootoval XP a na zacatku instalace jsem zrusil vsechny 3 dily rozdeleneho disku a pak si rozdelil disk podle sebe, pak restart a boot s Vistama, pak uz je instalace upe jednoducha a bezproblemova. Visty jsou od FSC bez aktivace a zadavani serialu, jako byly XPcka, takze GL:) PS: jo a samo ze o vsechno prijdes, takze zaloha predem, cus:)


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů