Jedna moznost, jak si v tuto chvili dat novy displej do stare sasi je vyrabovat jine sasi. Druha moznost je rozflakat svuj nynejsi displej tak, aby to vypadalo na vadu displeje, a pak doufat, ze se to dostane az k techniku intelu a nekdo z nich ti tam omylem da 15.4” WSXGA+ (1680 x 1050).
Dotaz k CBB blokum..
-
Crabik
- guru
- Příspěvky: 899
- Registrován: 19 lis 2006 00:44
Nikdo tady nikomu nevymenoval displej, ale celou sasi. Vzhledem k tomu, ze nejsou displeje v nabidce, tak ani zakonite je nemuzou mit na sklade. To je tak tezke pochopit?
Jedna moznost, jak si v tuto chvili dat novy displej do stare sasi je vyrabovat jine sasi. Druha moznost je rozflakat svuj nynejsi displej tak, aby to vypadalo na vadu displeje, a pak doufat, ze se to dostane az k techniku intelu a nekdo z nich ti tam omylem da 15.4” WSXGA+ (1680 x 1050).
Jedna moznost, jak si v tuto chvili dat novy displej do stare sasi je vyrabovat jine sasi. Druha moznost je rozflakat svuj nynejsi displej tak, aby to vypadalo na vadu displeje, a pak doufat, ze se to dostane az k techniku intelu a nekdo z nich ti tam omylem da 15.4” WSXGA+ (1680 x 1050).
-
maxxz
- guru
- Příspěvky: 2847
- Registrován: 16 říj 2006 06:26
-
KLM
- občas něco napíše
- Příspěvky: 6
- Registrován: 17 čer 2007 01:49
V celku by me to zajimalo, jak to je vseobecne u vetsich prodejcu s takovymhle stylem reklamace (tzv. chtene nechtena zavada pristroje s mensi pomoci
) ... tuhle metodu bezne vyuzivam u desktopu vzdy, kdyz je u konce zaruka, to vetsinou komponenta uz davno neni na sklade a prodava se uz o tridu lepsi...ale chce to delat jen u velkych prodejcu, kde se tou reklamaci moc nezabyvaj a proste to hned vymeni ... a nejlepsi je, ze vzdycky staci propojit sikovne par dratku s dost vysokym napetim
... kdyby toto slo u notebooku, tak bych do toho smele sel, ale u takovy drahy vecicky se mi to moc pokouset nechce 
-
Peca-on-line
- Moderátor
- Příspěvky: 1420
- Registrován: 12 kvě 2006 14:02
- Bydliště: Trutnov, ale teď spíš kolej v Brně
-
Dave21
- občas něco napíše
- Příspěvky: 86
- Registrován: 31 kvě 2007 11:48
-
nnevimm
- píše často
- Příspěvky: 245
- Registrován: 24 čer 2007 23:22
toto pisou na noteboknamiru
Záruka na notebook VBI - Verified by Intel je 24 měsíců, na baterii pak 12 měsíců. Servis notebooků VBI - Verified by Intel zajišťuje servisní organizace Kvazar-Micro, která zároveň i hradí dopravu notebooku do servisního centra i zpět k zákazníkovi. Nevznikají Vám tak žádné další náklady. Oprava notebooku je řešena výměnou vadných komponent a je tudíž řešena v co možná nejkratším čase.
z toho usuzuju ze asi musem mit nahradni dily k dispozici takze po dohode by to treba slo vymenit (kdyz mate notebook od VBI)
Záruka na notebook VBI - Verified by Intel je 24 měsíců, na baterii pak 12 měsíců. Servis notebooků VBI - Verified by Intel zajišťuje servisní organizace Kvazar-Micro, která zároveň i hradí dopravu notebooku do servisního centra i zpět k zákazníkovi. Nevznikají Vám tak žádné další náklady. Oprava notebooku je řešena výměnou vadných komponent a je tudíž řešena v co možná nejkratším čase.
z toho usuzuju ze asi musem mit nahradni dily k dispozici takze po dohode by to treba slo vymenit (kdyz mate notebook od VBI)
-
CeCo
nnevimm:
Tento postup sa meni s novymi modelmi:
- Zaruka bude len 6 mesiacov na baterku
- Rychlejsia zaruka pre sasi bude mat ine modelove oznacenie v ramci notebooku a nebude ju mozne zakupit dodatocne - musi byt uz priamo priradena sasi vo vyrobe, tudiz ju musi distributor objednat a specifikovat priamo pri objednavke sasi.
C
Tento postup sa meni s novymi modelmi:
- Zaruka bude len 6 mesiacov na baterku
- Rychlejsia zaruka pre sasi bude mat ine modelove oznacenie v ramci notebooku a nebude ju mozne zakupit dodatocne - musi byt uz priamo priradena sasi vo vyrobe, tudiz ju musi distributor objednat a specifikovat priamo pri objednavke sasi.
C
-
mata80
- píše často
- Příspěvky: 331
- Registrován: 09 úno 2007 14:36
2KLM: no to se mááš teda opravdu čim chlubit jak řikal peca..
Bojíš se to udělat u takhle "drahý" věci(nb) ale proč je tak drahá protože takový ** jako ty kterejch je určitě spousta to šmelej a pak musej bejt věčí marže aby se jim to vyplatilo.. takže děkuju že si teď můžu koupit nb za dráž kvůli tobě..
Jinak kvůli takovejmhle lidem se u nás bere běžně 2% ztráta/ krádež.. ->tzn minimálně o 5% vyšší cena
DÍKY
Bojíš se to udělat u takhle "drahý" věci(nb) ale proč je tak drahá protože takový ** jako ty kterejch je určitě spousta to šmelej a pak musej bejt věčí marže aby se jim to vyplatilo.. takže děkuju že si teď můžu koupit nb za dráž kvůli tobě..
Jinak kvůli takovejmhle lidem se u nás bere běžně 2% ztráta/ krádež.. ->tzn minimálně o 5% vyšší cena
DÍKY