ASPIRE ONE ZKOLABOVAL,POMOC PROSÍM!!!
-
ASPIREUSER
- občas něco napíše
- Příspěvky: 10
- Registrován: 03 čer 2009 01:49
ASPIRE ONE ZKOLABOVAL,POMOC PROSÍM!!!
Ahojda kolegové,do nedávna jsem byl s tímto tolik diskutovaným netbookem celkem spokojený,ale teď to přišlo.Nejdřív se při nabíhaní objevila tabulka,že profil uživetele nelze načíst a že byl poškozen,nebo tak něco......Takže to naběhlo v dočasném profilu.No a já ve snaze to dát do původního stavu jsem do toho tak dlouho šťoural,ža teď už to nejde vůbec.....Po zapnutí napíše: NTLDR is missing,press any key to restart.Pak to napíše no bootable device --insert boot disk and press any key.Co s tím????Poraďte prosím,díky moc......
-
kao
- píše často
- Příspěvky: 105
- Registrován: 10 úno 2007 21:57
- Bydliště: Brünn
-
romerko
- občas něco napíše
- Příspěvky: 2
- Registrován: 20 pro 2009 18:34
-
swarm
- Moderátor
- Příspěvky: 8857
- Registrován: 09 úno 2007 14:22
- Bydliště: zpět v ČR
-
kiposukjange
- guru
- Příspěvky: 1678
- Registrován: 01 lis 2007 17:20
-
ASPIREUSER
- občas něco napíše
- Příspěvky: 10
- Registrován: 03 čer 2009 01:49
-
alfah4ns
- guru
- Příspěvky: 7116
- Registrován: 05 kvě 2007 15:55
- Bydliště: Ostrava
aspireuser:
pochopitelně nestačí pouze překopírovat soubory na USB klíč, je třeba pomocí nějakého programu vytvořit bootovací USB.
https://www.mujeee.cz/2008-05-16/instala ... -klicenky/
pochopitelně nestačí pouze překopírovat soubory na USB klíč, je třeba pomocí nějakého programu vytvořit bootovací USB.
https://www.mujeee.cz/2008-05-16/instala ... -klicenky/
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro
-
lukas0801
- občas něco napíše
- Příspěvky: 91
- Registrován: 17 črc 2008 00:01
-
ASPIREUSER
- občas něco napíše
- Příspěvky: 10
- Registrován: 03 čer 2009 01:49
Vyřešeno!!!
Takže všem dík moc za pomoc,ale vyřešil jsem to zakoupením redukce z IDE na USB a připojil k noťásku DVD mechaniku......A můžu všem doporučit!!!Myslim,že je to celkem levná varianta,jak k tomuhle bezmechanikovému výtvoru cokoliv připojit.
https://www.itage.cz/p93703-redukce-usb-na-ide/
https://www.itage.cz/p155810-kabel-adapt ... 5-redukce/
https://www.itage.cz/p155810-kabel-adapt ... 5-redukce/