herní notebook jaký a kdy

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Kera-J

Příspěvek od Kera-J »

aha..:D to vite zacatecnik :lol:
llang
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 16 led 2010 17:33

Příspěvek od llang »

cus warforisto
llang
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 16 led 2010 17:33

Příspěvek od llang »

nakonec asi pujdu do toho MSI 628. grafika rozhoduje
roman2277
Moderátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od roman2277 »

Jo to MSIčko není špatné,ale doporučuji k němu chladící podložku.(třeba Zalman NC 1500)
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
Srby
píše často
Příspěvky: 100
Registrován: 16 úno 2008 14:04

Příspěvek od Srby »

A co treba todle MSI GX740 https://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=73042 sice je to o 2 500 vic nez autor vlakna pise, ale ta grafika je urco bezkonkurenci :-).
Koukam, ze ceny vykonnych hernich notebooku se nam krasne snizily. Jeste pred 3 roky jsem kupoval acer s 8600GT za 36 tisic. Ale je mi jasne, ze to bude topinka jak blazen.
Acer Aspire 6930G, T-6400 2,00Ghz, 4GB ram, 500GB HDD,Ati radeon 4650.
djmicho
guru
Příspěvky: 1731
Registrován: 27 zář 2008 18:40
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od djmicho »

5870ka by měla být slušné letadlo :D a to Msi nevypadá špatně, chlazení bude mít dobré jako všecky dražší Msi.
[url]https://valid.x86.fr/na6qv4][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/na6qv4-5.png[/img][/url]
roman2277
Moderátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od roman2277 »

Srby píše:A co treba todle MSI GX740 https://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=73042 sice je to o 2 500 vic nez autor vlakna pise, ale ta grafika je urco bezkonkurenci :-).
Koukam, ze ceny vykonnych hernich notebooku se nam krasne snizily. Jeste pred 3 roky jsem kupoval acer s 8600GT za 36 tisic. Ale je mi jasne, ze to bude topinka jak blazen.
Nebude to taková topinka.Vem si že ta 8600vta měla daleko větší spotřebu než poslední generace GK.Pokrok nezastavíš(80-90nm vs 40nm)
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
llang
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 16 led 2010 17:33

Příspěvek od llang »

hmm ta gx740 je dobra, ale ta grafika je co se tyce 3DMarku nejspis na uplne stejne urovni. Na druhou stranu je to 17,3 ovsem zase se stejnym rozlisenim jako 628micka. nevim,nevim a to chci v pondeli mit komp doma...
multipytla
píše často
Příspěvky: 223
Registrován: 17 led 2010 20:30

Příspěvek od multipytla »

tak to máš vyřešeno, tenhle komp od MSI určitě jěště nějaký ten pátek skladem nebude :wink:
llang
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 16 led 2010 17:33

asus g51j

Příspěvek od llang »

Dost se mi libi asus G51J, nevite za jak dlouho by tak mohl klesnout s cenou aspon tak na 30tisic?
roman2277
Moderátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od roman2277 »

Já bych v ceně do 30k asi koupil ten Acer 8942G za 27k.Ati 5850 je v pohodě.A ostatní parametry jsou taky OK.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
javak810i
guru
Příspěvky: 1308
Registrován: 03 črc 2009 16:34
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvek od javak810i »

ati hd5850 sicde trochu horší než gtx260m ale ten asus bych nekoupil kvůli přehřívání ;)

Koukni do bazaru, něco prodávám.

jinak bych počkal až na to MSi GX740 nebo na asus G73
Lenovo Ideapad Y50 70 - Core i5 4210H, Geforce GTX 860M 4GB GDDR5
3DMark Fire Strike - 3519 Bodů
Huawei Ascend P6, Xiaomi Piston v2
roman2277
Moderátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od roman2277 »

O chlup je horší ,ale vyváží to jinými klady(chladná,úsporná apod.)
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
llang
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 16 led 2010 17:33

Příspěvek od llang »

koupě notebooku se kapank pozdrzela, takze jeste nic nemam. Pokud máte nejake dalsi rady, rad vyslechnu
drk22
guru
Příspěvky: 655
Registrován: 24 led 2007 14:19

no

Příspěvek od drk22 »

Pokud MSI GX740 bude mít 5870 s ddr5 (na netu ve fórech byly informace, že snad ano), tak to bezpochyby byde nejlepší volba herní výkon/peníze. pokud tam bude 5850 s ddr3 tak zbýva ten ASUS G72GX-TY041Z, případně ACER Aspire 8942G-434G64BN, tan má jen 5850ku a bohužel spolu s asusem lcd 16:9...

Z těch dražších je tu pak TOSHIBA Qosmio X500-11Z.

Osobně bych šel do té GX740ky obzvlášť jestli bude vážně mít tu grafiku.