Asus alebo ACER

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
RumcajsZ99
občas něco napíše
Příspěvky: 85
Registrován: 08 srp 2009 21:12

Příspěvek od RumcajsZ99 »

HD 5850 je výkonostně srovnatelná se stolní 5750-5770, je to tak něco mezi.
ASUS G51VX - C2D T9500 2,6Ghz 6MB L2, NV GTX260 1GB DDR3, 4GB RAM DDR2 800Mhz, HDD 500GB/7200ot., WUXGA+ 1920x1080p, Win7 Ultimate x64
Vlastimil91

Příspěvek od Vlastimil91 »

No já bych šel do ACER nejen kvůli značce ,ale i kvůly té víbavě a té grafice grafika je tam vážně ATI 5850 není se čeho bát. Jinak co se týče toho přepínání grafik tak to možné je když na baterii dáš usporný režim tak se vypne ATI 5850 a sepne ta slabší. Je to tak i u mého ACERU. A do MSI bych už nešl vůbec znám plno lidí co sním mají problémy ted si jeden koupil MSI a po 4měsícech mu odešlo 8kláves zničeho nic :)
ACER záruka kontabylity :D
septerr
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 24 srp 2009 10:57

Příspěvek od septerr »

takze aj tento ntb ma prepinatelne grafiky?nikde som to necital ale je to iba plus
inak uz je objednany takze dik za rady :D