asus K52JR - problem s teplotou CPU

notebooky Asus a vše kolem nich
tomko666
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 15 zář 2009 20:09

asus K52JR - problem s teplotou CPU

Příspěvekod tomko666 » 30 led 2010 17:24

Mam doma uplne novy asus K52jr naistaloval som si everlast aby som odsledoval teplotu cpu . ked ho zapnem teplota pomaly stupa pritom len surfujem po internete sem tam nejake to video , teplota stale stupa az k hodnotam 90 stupnou , pri tejto teplote sa na chvilu zapne chladic a opakuje sa to asi kazdu minutu dve na par sekund a teplota je sa pohybuje stale pri 88 89 nevie niekto poradit ci je to normalne , lebo si myslim ze to je dost vysoka teplota , nie je chyba v chladci ze chladi iba pri 90 stupnoch ??????????? za odpovede dakujem

Procházející
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 23 led 2010 22:33

Příspěvekod Procházející » 30 led 2010 21:26

Ahoj...tak NTB mam stejny od pátku :)
zkus pouzit jiny program (napr. http://www.slunecnice.cz/sw/speedfan/ ) k detekci teploty ale kdyz se ti zapina a vypina vetracek tak to asi nebude chyba v soft ;)

ovšem mám jiný problem a chtěl bych se te zeptat jeslti jsi na tom stejně nebo ne..

jeste jsem neprisel na to KDY a proc.. ale po urcitem case co NTB bezi se zacne z neho ozivat PISKANI.. a to neustale.. prerusuje se a ihned zase zacne.. kdyz pracuju v klidu napr. vecer..tak se u toho neda vydrzet > pres den pri zapnutem radiu / jinych rusivych elementech to ale už neregistruji .. jak rikam,jeste jsem neprisel na souvislost KDY A PROC to zacne piskat... JAS screenu to neovlivnuje / stejne tak piskani nereaguje na to jestli NTB je/neni na napajeni nebo jede na baterku.. DEKUJI ZA VSECHNY RADY!!!

tomko666
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 15 zář 2009 20:09

Příspěvekod tomko666 » 31 led 2010 12:08

a tebe sa vetracik pri urcitej teplote nezapina ? na chvilu na par sekund ked ano mozes mi napisat pri jakej ? .... ohladne toho piskania ... nie ziadny piskot aspon u mna

hafush
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 02 úno 2010 10:07

Příspěvekod hafush » 02 úno 2010 10:14

Zrovna se ho chystám koupit.
Jaké jsou tedy vaše zkušenosti a spokojenost s tímto NTB ?
Mě se velmi líbí provedení klávesnice a celkový design.
Zajímá mě jak jsou na tom repráčky, vím že od ntb repro se nedá čekat nic extra , ale alespon subjektivní dojem z hlasitosti a jestli pri vyšší hlasitosti něco nerezonuje. Díky

Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 766
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stavač » 02 úno 2010 16:10

Procházející


Pozri sa na zvuk-Speakers-vlastnosti-úrovne-microphone či maš vypate lebo keby to bolo zapate tak ti to vydava pisklavi zvuk
P 3-733MH, zd: MSI, ram 640MH pc133, hdd 40Giga+hdd 60Giga, Ati Radeon 9600 AGP 8x, os Windows vista Ultimate SP2 An+Ua+Ru+Sk

Procházející
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 23 led 2010 22:33

Příspěvekod Procházející » 02 úno 2010 18:22

díky za nápad,ale tím to není.. např.když zapnu NTB tak pískání neslyším..až např. po 30minutách se začne ozývat..

přišel jsem na to,že když např. na lide.cz prohlížím album fotografii ..tak jeslti víte je tam takový posuvník na který když najedete myškou tak se začne seznam fotek posouvat.. kdyý NTB píská a já na tenhle "scroll" najednu tak se z pískání stane spíše chrčení..ale ne tak hlasite..jakmile myší odjedu opet začne NTB pískat

příklad:
just click > http://profil.lide.cz/Petik45/fotogaler ... =1#galerie

vyberte si fotku..třeba hned tu první .. > otevře se okno s prohlížením fotografii.. a DOLE V PRAVO máte tu zminovanou šipku.. na kterou kdyz najedu >fotky se posouvaj a z MEHO PISKANI je "chrčivý" zvuk ..myší odjedu a okmažitě je zpet pískaní..


ničeho jiného jsem se zatím nevšiml.. piskani reaguje snad jen na toto :D

tomko666
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 15 zář 2009 20:09

Příspěvekod tomko666 » 02 úno 2010 23:57

ten problem s teplotou som uz vyriesil bolo to v tom ze som mal nastavene v power4gear mod office a to mi vyplo vetracik pre setrenie baterky .... inak som celkom spokojny ... co sa tyka toho piskania aj mne sem tam piskne to je hardisk ale zeby to bolo nejake horzne piskanie tak nie .

Procházející
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 23 led 2010 22:33

Příspěvekod Procházející » 03 úno 2010 10:43

tak to ne,u me to piska neustale..ted jsem zapl NTB a piska už od startu,což se stalo poprve.. kopnu data do stolniho PC zkusim reinstal na win 64bit a pak pujde na reklamaci..v tichem prostredi se s tim neda delat.. :((

xheretic
píše často
Příspěvky: 403
Registrován: 19 zář 2007 17:44

Příspěvekod xheretic » 03 úno 2010 12:02

To opravdu muze delat nejaka vadna soucastka...kondenzator nebo tranzistor.
Radeji to reklamuj a popis jim presne tuhle chybu, protoze oni v servisu maji dost velkej hluk, neuslysi to a proste ti to poslou zpet.
Acer Predator 17 - i7-6700HQ N970m 6GB VRAM
Asus G73JH - i7-920XM, SSD SX900
MSI GX700-061CZ T9500 2.6Ghz N9600mGT

Procházející
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 23 led 2010 22:33

Příspěvekod Procházející » 03 úno 2010 12:21

jako student elektroprumky mam naprosto stejny nazor.. ale doufal jsem ze nejakou zmenou softu (..napr v biosu neco poupravit ) dava sanci zavadu odstranit.. kdybych vedel jak tento problem popsat,tak posilam NTB do servisu ihned , jenze on si píská jak chce a kdy chce..takze jim říct "vemte si to domu,do ticheho prostredi,a 2hodiny s tim pracujte..driv nebo pozdeji se to piskani zacne ozyvat a dlouho u NTB už nevydržíte.."

a prave v tom hlucnym prostredi se toho nejspise nevsimne..jeste hur..ono to piskat v tu chvili nemusi... proto doufam ze najdu nejakou souvislost KDY NTB piska a pak jim tam poslu s 100% jistotou ze to uslysi taky... ://


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů