Acer Aspire 5920G nejde TV po upgrade na W

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
wilera
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 10 úno 2010 12:16

Acer Aspire 5920G nejde TV po upgrade na W

Příspěvekod wilera » 10 úno 2010 13:04

Zdravím všechny a prosím o radu. Mám uvedený NB, původně s Vistami Home Premium.Nyní jsem provedl upgrade na W7 Home Premium, proběhlo v pořádku,nainstaloval jsem ze stránek Aceru poslední ovladače pro W7.
Nejde pod W7 Arcade, to mi v Aceru vysvětlili, že pro W7 není a nebude podpora, budiž... i když ve všech nových NB s W7 Arcade mají. Nejde mi ale ani spustit TV z integrované TV karty. U Aceru mi tvrdí, že je to divné, poradili instalaci Aver Media Centr, protože TV karta je A310 od Aver Media.
Když ale pustim tento soft, taky mi vyskočí hláška, že nemůže najít žádnou TV kartu.
Řešil někdo z Vás tento problém? Technická pomoc Aceru mi už 14 dní slibuje, že se zeptá technika a dá vědět, ale stále nic.
A protože ve Vistách byly společně Arcade a Windows Media Center, tak jsem Arcade, která není podporována, odinstaloval. Přesto mi ale zůstala jako jedna z položek v Windows Media Center. Nevíte někdo, kde a jak ji z WMC odstranit?
Děkuji všem za radu

cokoliv
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 05 úno 2010 15:12

K tomu můžu jen dodat,

Příspěvekod cokoliv » 15 úno 2010 17:24

že v mém 5530 je tunner od LiteOn jakýsi BDA a ten mi v sedmickach bezi....
Je ale pravda, že po instalaci W7 jsem musel instalovat každej ovladač zvlášt a to byla otrava...

Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 766
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Kontaktovat uživatele:

Re: K tomu můžu jen dodat,

Příspěvekod stavač » 15 úno 2010 20:36

cokoliv píše:že v mém 5530 je tunner od LiteOn jakýsi BDA a ten mi v sedmickach bezi....
Je ale pravda, že po instalaci W7 jsem musel instalovat každej ovladač zvlášt a to byla otrava...

Ja mam taky isti notbuk a chcel by som vediet jake kable na spojenie z tv by som potreboval a kde to zoženiem lebo tie kable z klasickeho deskopu su ine, dakujem za radu
P 3-733MH, zd: MSI, ram 640MH pc133, hdd 40Giga+hdd 60Giga, Ati Radeon 9600 AGP 8x, os Windows vista Ultimate SP2 An+Ua+Ru+Sk

Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 766
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Kontaktovat uživatele:

Re: Acer Aspire 5920G nejde TV po upgrade na W

Příspěvekod stavač » 15 úno 2010 21:59

Skus tuna stiahnut: http://depositfiles.com/files/7pri6x8a9
to som našiel na jednom fore, ten priečinok acer arcade otvor a popretahuj to do dokumentov, ked niektore bude odmietat pretahovanie tak zreštartuj notbuk a pokračuj, ked to bude v dokumentoch tak pretahuj do koša, naraz sa to neda zlikvidovat ale na viac pokusov to pojde
P 3-733MH, zd: MSI, ram 640MH pc133, hdd 40Giga+hdd 60Giga, Ati Radeon 9600 AGP 8x, os Windows vista Ultimate SP2 An+Ua+Ru+Sk

cokoliv
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 05 úno 2010 15:12

Re: K tomu můžu jen dodat,

Příspěvekod cokoliv » 16 úno 2010 10:36

stavač píše:
cokoliv píše:že v mém 5530 je tunner od LiteOn jakýsi BDA a ten mi v sedmickach bezi....
Je ale pravda, že po instalaci W7 jsem musel instalovat každej ovladač zvlášt a to byla otrava...

Ja mam taky isti notbuk a chcel by som vediet jake kable na spojenie z tv by som potreboval a kde to zoženiem lebo tie kable z klasickeho deskopu su ine, dakujem za radu


Hele, ty chceš propojovat notebook s televizí, nebo k televizní anténě?
K anténě ho propojuju normálně koaxem přes takovou redukci, co jsem dostal k notebooku, takovej 2-3 cm kousek železného oválku, co na jedné straně zapadne do NB a na druhé je klasická koax zásuvka. Ale chtěl jsem si k notebooku připojit televizní hry, což prý nejde, protože je ten tunner jen digitální, takže analogová zařízení prý připojit nejdou.Nevím jak moc fundovanou radu jsem dostal, takže kdyby někdo věděl víc, budu rád za radu!


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů