Černé okraje u her ve windows7

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
@NUB!5
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 19 kvě 2009 16:32

Příspěvek od @NUB!5 »

Dobrý den, chci se zeptat zda se již někomu problém ořezáním levých a pravých okrajů při hraní her ve Windows 7 podařilo vyřešit. Mám totiž stejný problém na mém notebooku Lenovo N500 s dedikovanou grafickou kartou nVidia GeForce 9300M GS s 256 MB pamětí, ovladač ve verzi 186.81.

Výše popsané postupy jsem již dávno vyzkoušel.
@NUB!5
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 19 kvě 2009 16:32

Příspěvek od @NUB!5 »

Tak problém se mi již podařilo vyřešit. Pomohl až nejnovější ovladač grafické karty nVidia ve verzi 195.62.
@NUB!5
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 19 kvě 2009 16:32

Příspěvek od @NUB!5 »

@NUB!5 píše:Tak problém se mi již podařilo vyřešit. Pomohl až nejnovější ovladač grafické karty nVidia ve verzi 195.62.


Tak nevím co ti vývojáři z nVidie dělají a jak vůbec mohli vydat tento ovladač již jako certifikovaný WHQL. Během mého jednodenního testování mi na mém noťasu jak jsem již zmiňoval s dedikovanou grafickou kartou GeForce 9300M GS chvílemi na okamžik vypadne obraz a v zápětí vyskočí varovná hláška systému, že na chvíli přestal ovladač správně fungovat a byl obnoven.

Navíc špatně funguje správa více monirů po probuzení z hibernace, kterou na noťasu často využívám. Mám k notebooku připojen 22" LCD monitor, který využívám jako hlavní monitor, když pracuji doma, ale po probuzení z hibernace se mi obraz zobrazí jak na externím monitoru, tak na monitoru notebooku. Dělá to jen při probuzení z hibernace.

Hold si ještě budeme muset počkat na příští snad již dokonalejší ovladač, který odstraní jak problémy zobrazení ve staršch hrách a zároveň by s ním nebyly takové patálie.
maty55
občas něco napíše
Příspěvky: 41
Registrován: 17 srp 2009 12:57

Příspěvek od maty55 »

Nazdo, mam HP dv 7 2190ec, s rozlíšením 1600x900 a tiez ten isty problem Pri hre Command & Conquer Generals mam aj z bokov aj z vrchu a zo spodu hru rezanú
Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvek od Tziky »

Nekde na foru jsem umistil odkazy na nastaveni 60hz ve w7,udelal jsem screeny a hodil na czshare tak na to mrkni nekde to tu je,zkus pohledat
MSI GT735
maty55
občas něco napíše
Příspěvky: 41
Registrován: 17 srp 2009 12:57

Příspěvek od maty55 »

prepac ale mas 1758 prispevkov
Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvek od Tziky »

1759 ;)
Ne, udelam to znovu a hodim to sem,ve zkratce
V nastaveni monitoru nahod 2monitor,prehod na 60 hz,a dej pouzit, ale me to shodil zakl rozlseni na 1024x1680 myslim a hry pote jdou na toto max rozliseni ale ve full screenu,pokus se to prehodit jak rikam a kdyz to nepujde,napis a nahodim navod ve forme screenu
MSI GT735
maty55
občas něco napíše
Příspěvky: 41
Registrován: 17 srp 2009 12:57

Příspěvek od maty55 »

prepac ale nejako tomu nerozumiem mohol by si to podrobnejsie diky