Klávesnice Acer Aspire 5101
-
honzik333
- občas něco napíše
- Příspěvky: 23
- Registrován: 14 bře 2007 19:23
Klávesnice Acer Aspire 5101
Zdravím,chtěl jsem se zeptat jestli se dá reklamovat klávesnice??Je jakoby špatně umistěná, při pohledu shora jde vidět nahoře pravo spára přes 1mm a vpravo taky. Kvuli tomu ta klavecnice v některých klávesách na kraji pruží, hlavně v špikách, a taky kolem klávesy P,jakože to není normální.Dalo by se to spravit?a uznají mi to vubec na reklamaci?Díky za odpovědi
-
Jarikl2
Klavesnica.
Ahoj.Da sa reklamovat.No pri preberani noteboku si si ho mal dat rozbalit a prezriet ci nieje nejako poskodeny,alebo ci niesu na nom viditelne virobne vady.Teraz zaleži na serioznosti a ochote predajcu.Mal by to prevziat a dat na posudenie, ci sa ta vada stala pri vyrobe alebo mechanyckim poskodenim.Ak zistia ze to je ten druhi pripad,pchibujem,ze ti uznaju reklamaciu,lebo ti povie predajca ze ti mohol notebok spadnut este ked bol zabaleni a preto na nom niesu dajme tomu vonkajsie poškodenia.Jednoducho skus.PS: U vas sa hovori-Nekupuj zajice v pitli.
Dufam ze budes mat stastie.
Dufam ze budes mat stastie.
-
swarm
- Moderátor
- Příspěvky: 8857
- Registrován: 09 úno 2007 14:22
- Bydliště: zpět v ČR