Dell Precision M4400
-
designme
- píše často
- Příspěvky: 217
- Registrován: 19 črc 2008 11:36
Ohodnotte mi prosim tuto zostavu, za aku cenu by sla predat:
M4400, C2D P8600, 4GB DDR2 Kingston, 1440x900 LED, Quadro FX770, 160GB 7200 + 320 gb seagate 5400, HDD bay (USA dovoz), DVD-RW, 9-cell baterry, Dell Docking station, este 2r zaruka, windows vista business x32 + windows 7 home premium x64
diky
M4400, C2D P8600, 4GB DDR2 Kingston, 1440x900 LED, Quadro FX770, 160GB 7200 + 320 gb seagate 5400, HDD bay (USA dovoz), DVD-RW, 9-cell baterry, Dell Docking station, este 2r zaruka, windows vista business x32 + windows 7 home premium x64
diky
Digital designer
Acer Nitro V15 VN7-591G-76L9 (i7-4710HQ, 16GB, 128GB SSD + 1TB HDD, GF 860M, Win10)
Acer Nitro V15 VN7-591G-76L9 (i7-4710HQ, 16GB, 128GB SSD + 1TB HDD, GF 860M, Win10)
-
Darkwulf
- občas něco napíše
- Příspěvky: 4
- Registrován: 01 bře 2010 13:58
Zdravim,
cetl jsem v threadu, ze par z vas si poridilo M4400 pres pcoutlet.cz. Vzhledem k soucasne cene M4400, ktera v me konfiguraci primo u Dellu presahuje 70K CZK to take zvazuji. Rad bych se vas tak zeptal na zkusenosti s prodejem, jestli vsechno probihalo bezproblemove, atp.
Jeste nerozumim jedne veci - pcoutlet.cz nabizi jako zaruku 36 mesicu NBD. Jedna se o klasicky Dell NBD, tedy celosvetovy support, atp., nebo jen nejaky jejich vlastni servis?
Diky za info!
cetl jsem v threadu, ze par z vas si poridilo M4400 pres pcoutlet.cz. Vzhledem k soucasne cene M4400, ktera v me konfiguraci primo u Dellu presahuje 70K CZK to take zvazuji. Rad bych se vas tak zeptal na zkusenosti s prodejem, jestli vsechno probihalo bezproblemove, atp.
Jeste nerozumim jedne veci - pcoutlet.cz nabizi jako zaruku 36 mesicu NBD. Jedna se o klasicky Dell NBD, tedy celosvetovy support, atp., nebo jen nejaky jejich vlastni servis?
Diky za info!
-
Gendarme
- píše často
- Příspěvky: 366
- Registrován: 28 pro 2009 17:32
Koupě notebooku u PCoutlet byla bezproblémová. Měl jsem spoustu otravných dotazů a pan prodejce ochotně odpovídal
záruku na mě převedli, a přišel email přímo od podpory dellu o převedení na mě. Záruka ale běží od doby nákupu notebooku od dellu (v mém případě jsem měl 35měsíců záruku). Jelikož se jedná o Outlet notebooky tak na nich mohou být drobné kosmetické vady (já mám konkrétně 2 maličké flíčky na výku LCD, ale nejsou skoro vidět).
zvážil bych ještě to že má v nejblišší době vyjít nástupce M4500, ale než se dostane na PCoutlet jistě chvilku potrvá a přímo u dellu bude za nekřesťanský peníze
záruku na mě převedli, a přišel email přímo od podpory dellu o převedení na mě. Záruka ale běží od doby nákupu notebooku od dellu (v mém případě jsem měl 35měsíců záruku). Jelikož se jedná o Outlet notebooky tak na nich mohou být drobné kosmetické vady (já mám konkrétně 2 maličké flíčky na výku LCD, ale nejsou skoro vidět).
zvážil bych ještě to že má v nejblišší době vyjít nástupce M4500, ale než se dostane na PCoutlet jistě chvilku potrvá a přímo u dellu bude za nekřesťanský peníze
DELL Precision M4600|i7-2720QM|FirePro M5950|16GB|Intel ssd 320 120GB|FHD WLED|Logi.Perf.MX+Illuminated Key.|DELL U2311H
exNTB: Asus A8, Lenovo TP Z61m, DELL Precision M4400
exNTB: Asus A8, Lenovo TP Z61m, DELL Precision M4400
-
Darkwulf
- občas něco napíše
- Příspěvky: 4
- Registrován: 01 bře 2010 13:58
Uz jsem se taky sam presvedcil, skutecne muzu PC Outlet jen a jen doporucit
Nakonec jsem si vzal M4400 presne z tech duvodu, ktere Gendarme zminuje:
- je to neskonale levnejsi, nez original Dell eshop
- muj nb ma konkretne zaruku cca 33 mesicu, coz mne ale naprosto nestve, protoze i to je nadstandard
- M4400 je v konfiguraci (1920x1200 RGB TrueLife displej), ve ktere se uz dnes sehnat neda.
M4500 bude urcite super stroj, ale Dell si ho necha zaplatit. K tomu mi prijde, ze i M4400 ma tak vysoky vykon, ze nebude jen tak potreba menit.
- je to neskonale levnejsi, nez original Dell eshop
- muj nb ma konkretne zaruku cca 33 mesicu, coz mne ale naprosto nestve, protoze i to je nadstandard
- M4400 je v konfiguraci (1920x1200 RGB TrueLife displej), ve ktere se uz dnes sehnat neda.
M4500 bude urcite super stroj, ale Dell si ho necha zaplatit. K tomu mi prijde, ze i M4400 ma tak vysoky vykon, ze nebude jen tak potreba menit.
-
Gendarme
- píše často
- Příspěvky: 366
- Registrován: 28 pro 2009 17:32
přesně kvuli tomu LCD jsem si ho taky u nich koupil ... ostatní "entry" modely pracovních stanic (T500, HP 8530w) takové LCD za tu cenu nemají.
máš objednaný model s T nebo P řadou procesorů? s tím T je celkem dost hlučný... ale dá se to.
máš objednaný model s T nebo P řadou procesorů? s tím T je celkem dost hlučný... ale dá se to.
DELL Precision M4600|i7-2720QM|FirePro M5950|16GB|Intel ssd 320 120GB|FHD WLED|Logi.Perf.MX+Illuminated Key.|DELL U2311H
exNTB: Asus A8, Lenovo TP Z61m, DELL Precision M4400
exNTB: Asus A8, Lenovo TP Z61m, DELL Precision M4400
-
Darkwulf
- občas něco napíše
- Příspěvky: 4
- Registrován: 01 bře 2010 13:58
-
Gendarme
- píše často
- Příspěvky: 366
- Registrován: 28 pro 2009 17:32
no tak to ten můj má možná nějakou chybku v chlazení (ale nepřehřívá se 83°C, takže nejspíš ventilátor), protože při zátěži (rendering) je dost hlučný ... ale jinak normálně při práci OK
jaký máš BIOS?
jaký máš BIOS?
DELL Precision M4600|i7-2720QM|FirePro M5950|16GB|Intel ssd 320 120GB|FHD WLED|Logi.Perf.MX+Illuminated Key.|DELL U2311H
exNTB: Asus A8, Lenovo TP Z61m, DELL Precision M4400
exNTB: Asus A8, Lenovo TP Z61m, DELL Precision M4400
-
Darkwulf
- občas něco napíše
- Příspěvky: 4
- Registrován: 01 bře 2010 13:58
-
designme
- píše často
- Příspěvky: 217
- Registrován: 19 črc 2008 11:36
-
Gendarme
- píše často
- Příspěvky: 366
- Registrován: 28 pro 2009 17:32
No jak tak čtu Vaše reakce tak si možná zavolám technika
... když jsem se podíval dovnitř notebooku, tak to chlazení vypadá celkem masivně => nemělo by být tak hlučné.
DELL Precision M4600|i7-2720QM|FirePro M5950|16GB|Intel ssd 320 120GB|FHD WLED|Logi.Perf.MX+Illuminated Key.|DELL U2311H
exNTB: Asus A8, Lenovo TP Z61m, DELL Precision M4400
exNTB: Asus A8, Lenovo TP Z61m, DELL Precision M4400
-
rhinos
- píše často
- Příspěvky: 125
- Registrován: 04 úno 2007 00:35
-
designme
- píše často
- Příspěvky: 217
- Registrován: 19 črc 2008 11:36
Mam na predaj:
* 3-pin adapter na M4400 130W model DA130PE1-00 25 €
* Dell Simple E-Port (model PR03X) s adapterom (FA130PE1-00) PREDANE
Oba su v 100% stave.
marek.levak@gmail.com
* 3-pin adapter na M4400 130W model DA130PE1-00 25 €
* Dell Simple E-Port (model PR03X) s adapterom (FA130PE1-00) PREDANE
Oba su v 100% stave.
marek.levak@gmail.com
Digital designer
Acer Nitro V15 VN7-591G-76L9 (i7-4710HQ, 16GB, 128GB SSD + 1TB HDD, GF 860M, Win10)
Acer Nitro V15 VN7-591G-76L9 (i7-4710HQ, 16GB, 128GB SSD + 1TB HDD, GF 860M, Win10)
-
ResHacker
- píše často
- Příspěvky: 158
- Registrován: 15 led 2007 23:46
- Bydliště: Praha
Ahoj, chci se zeptat, zda je možné procesory v Precisionech M4400 libovolně měnit bez nutnosti změny desky a chlazení? Jde mi o toto: rád bych si tento notes pořídil v nějaké levnější konfiguraci, ale s WUXGA panelem a doplnil si do něho silnější procesor - uvažuji QX9300 anebo T9900, zda není rozdíl také v chlazení anebo je to u nich všude stejné a neměl by být problém? A když už jsem u těch procesorů, který zvolit? Nainstaluji na něho Win 7 Ultimaty 64bit, občas bych si i něco zahrál, jinak stříhám video a podobně, bude lepčí rychlejší 2-jádro anebo když už tak jít do pořádného 4-jádra... Díky za reakce!!
MSI GT62VR: i7 7820hk, GTX 1070, 16GB RAM, 1TB M.2 SSD PCEx4, 2TB SATA Spinpoint M9T
past: MSI GT60 na prodej, Lenovo T61p, Acer Aspire 5112, FSC Lifebook X series (PIII 800), Compaq Presario 1240 (PI 166MMX)
past: MSI GT60 na prodej, Lenovo T61p, Acer Aspire 5112, FSC Lifebook X series (PIII 800), Compaq Presario 1240 (PI 166MMX)
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
-
ResHacker
- píše často
- Příspěvky: 158
- Registrován: 15 led 2007 23:46
- Bydliště: Praha
Samozřejmě bych ho bral ihned se 4 jádrem - je tu ale takovej drobnej problem: nedá se sehnat a čekat věčnost až se alespoň v Německu objeví se mi nechce (resp. jeden tam tuším je ale za asi 750E což je nesmysl). Proto bych si procík koupil u amíků a notes v Německu a pak to poskládal .... Prosím tedy o odpovědi na mé otázky. Díky
MSI GT62VR: i7 7820hk, GTX 1070, 16GB RAM, 1TB M.2 SSD PCEx4, 2TB SATA Spinpoint M9T
past: MSI GT60 na prodej, Lenovo T61p, Acer Aspire 5112, FSC Lifebook X series (PIII 800), Compaq Presario 1240 (PI 166MMX)
past: MSI GT60 na prodej, Lenovo T61p, Acer Aspire 5112, FSC Lifebook X series (PIII 800), Compaq Presario 1240 (PI 166MMX)