Uživatelský Nbook do 20ti tis - ASUS A8HE-4P065 ???

notebooky Asus a vše kolem nich
Myyo
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 27 čer 2007 04:51

Uživatelský Nbook do 20ti tis - ASUS A8HE-4P065 ???

Příspěvekod Myyo » 27 čer 2007 05:08

Ahoj,

chci timto pozadat zkusenejsi o radu ;) Prolezl jsem i nejaky fora, jakous takous predstavu mám, ale znáte to :roll:

link je zde http://www.asus.as/inshop/scripts/group ... &level=746

Co je pro mě důležitý?
* HDD aspoň 120 GB
* když RAM 512 MB, tak pak volnej další slot, lépe 1 GB
* aby to byl ASUS (mám to přes firmu bez DPH a este se slevou,)
* baterka čím víc, tím líp
* limit cca 20 K s DPH
* bez OS, poběží tam XP

Na co ho chci? Celkem klasika
* office, filmy, net, nejaký stahování, poslech hudby, škola (office)
* hry nehraju (a když, tak nějaký jednoduchý, takže grafika není potřeba)
* často mám puštěných víc věcí najednou, takže aby to tohle nějak zvládalo při schopné odezvě a reakční době (tohle čekám, že by mohl umožňovat Core Duo procik)


V poslednim bodě - mám správný očekávání? Co jsem pročet, tak tohle by právě mohlo být plus CD. Sice to není 64 bit, ale než se to bude hojně využívat, to bude ještě doba a to už budu mít asi jinej Nbook :) Vím, že za tu cenu nic uplně extra nepořídím, jde o o poměr cena / vykon :roll:

Dale - je tam stejna chipova sada, i procik i integrovana grafika - tj. asi by to melo k sobe lip sedet, nez kdyz kazkou cast vyrabi nekdo jinej, je tak?


Eventuálně nemáte nějakej comment k tomuto typu nebo nějaou alternativu? Díky moc za pomoc ;)


P.S. Z procesoru jsem ADM ze svyho vyberu vyradil, protoze mam z proctenych veci pocit, ze jsem az prilis casto narazel na prispevky, kde se u Asusu resilo jejich mozny prehrivani s kombinaci se spatnym resenim chazeni

Myyo
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 27 čer 2007 04:51

Příspěvekod Myyo » 28 čer 2007 03:22

to se nenajde ani jeden clovek?

to jsem myslel, ze na tom je tohle forum teda lip :roll:

Zacker
píše často
Příspěvky: 285
Registrován: 18 dub 2007 21:58

Příspěvekod Zacker » 28 čer 2007 14:09

No vzhledem k specifickým požadavkům pomalu není nic jiného na výběr,
takže je ten model ideální.

vito45
guru
Příspěvky: 963
Registrován: 07 lis 2006 16:51
Bydliště: blizko PO, intrak: KE J9, Slovensko

Příspěvekod vito45 » 28 čer 2007 20:54

suhlas so zackerom

frenzyfish

Příspěvekod frenzyfish » 05 srp 2007 11:47

cus hele, taky nad timhle modylkem premejslim... uz dva dny:D taky chci nejspis asus (libi se mi designove -zadny lesteny povrchy jak toshiba nebo fujitsu siemens, neni to takovej srot jak acer a neni jen pro firmy, takovej dojem na me teda vyvolavaj HP... ibm a lenovo, dell atd. sou cenove zas trosku jinde). dlouho sem se rozhodoval pro asus f3tc (ruzny modely), protoze sem chtel lepsi grafiku, ale prdim na to asi :D u tohodle se mi libi procik, ramka, harddisk, vypada i docela ze by se nemusel hned rozpadnout, je k nemu dobry prislusenstvi a jako bonus ma kamerku.. za ty prachy se mi jevi hodne dobre, bohuzel sem na nej nikde nevidel recenzi nebo nakej obsahlej uzivatelskej komentar, ale zatim sem moc nehledal jeste... jinak se mi hlavne libi lcd.. nejdriv sem chtel 15,4 ale to je na casty prenaseni docela dost.. 12,1 atd. sou zase moc maly a protoze to chci mit castecne i jako nahradu misto desktopu, tak se mi zda idealni 14. kamoska ma nakyho asuse, tak ho pujdu asi brzo omrknout, abych zjistil co to je vubec za znacku:D jestli neco zjistis, treba najdes recenzi nebo tak, dej vedet. a nebo az si ho koupis tak neco sepis :wink: jinak co jediny me zatim odrazuje, ze chci pouzivat nejspis taky xp a vsude ctu, ze asus podporuje jen visty... to je ale problem snad vsech asusu.. muze mi to nekdo vysvetlit pro muj klid?

jinak mi icq je dystak 254-673-999

Ivuš
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 06 srp 2007 08:43

notebook

Příspěvekod Ivuš » 07 srp 2007 09:01

Ahoj, já si chci také objednat ASUS, je tedy v trošku jiné cenové relaci http://www.asus.as/inshop/scripts/group ... &level=920 . Také jsem se na jiných WEBovkách dočetla, že nepodporuje XP (ty už mám koupené), ale vybírala jsem ho s profíkem... a snad nebude problém. Myslím, že snad stačí stáhnout nějaké ovladače na XP a bude to v poho... kdyby byl problém, tak se ozvu, book by měl příští týden dorazit :) Mějte se

P.S.: Kdyby se vám zdálo, že to, co jsem napsala jsou blbiny, tak je to klidně možné... moc tomu nerozumím :D

Binabik
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 06 srp 2007 15:37

Re: notebook

Příspěvekod Binabik » 07 srp 2007 13:31

no ja si chci kupovat jinej typ,a le taky bez OS a taky bych tma potom chtel dat XP, ale presne jako Ty jsem cetl,ze ovladace od vyrobce jsou jen pro Visty anemusi podporovat XP, tak jsem moc zvedavej, jak Ti pojede.

frenzyfish

Příspěvekod frenzyfish » 07 srp 2007 15:25

no ja na strankach asusu nasel snad na vsechny typy (ale radsi si to overte) i ovladace pro xp.. jen asi na tom cd budou jen pro visty... dalsi veci je, ze ovladace pro xp asi budou starsiho data nez pro visty, myslim ze treba pro graficky karty by se hodilo ovladac obcas aktualizovat, ale co se da delat no... mozna nakonec tam hodim i ty visty, jen co si je u nekoho poradne prohlidnu.. toho notase docela chci

ivus: notebook docela peknej, hlavne ta baterka je fajnova :wink: ale k cemu ti bude tenhle procik v kombinace s integrovanou grafikou? myslim ze tady bys mohla klidne usetrit, pokud to nechces na hry (to by sis zas musel priplatit :D )

joker.13
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 10 zář 2007 16:30

pooommmoooccc

Příspěvekod joker.13 » 10 zář 2007 17:18

UŽ ho někdo máte chtěl bych o něm slyšet od někoho kdo ho už má a něco o NB ví... (ne jako já)


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů