Lepší MP než-li Counter strike:source?

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
antenor
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 15 kvě 2009 15:51

Příspěvek od antenor »

a co třeba The Specialists :wink: taky mod na HL jako csko akorát o moc víc promakané než csko
Idaho
občas něco napíše
Příspěvky: 70
Registrován: 12 kvě 2009 11:28

Příspěvek od Idaho »

Nejlepší je podle mě na mp Day of Defeat: Source a Company of Heroes :wink: jo a taky arkáda Battlestar Galactica :D
Hologos
píše často
Příspěvky: 156
Registrován: 02 lis 2007 18:15
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Hologos »

Za mě Aliens vs. Predator 2 (nejlepší mod Survivor a mapa quarantine) a nebo dota - takové mmorpg na hodinu (max hodina 30 minut)
ASUS G50V • Intel® Core™ 2 Duo CPU P8600 @ 2.40 GHz • 2x 2048MB DDR2 800MHz • NVIDIA GeForce 9700M GT DDR3 512MB • Intel 520 180GB SSD • Seagate Momentus 500GB 7200 RpM • 15.6" WSXGA+ 1680x1050 px • Windows 8 Pro x64
Xmator
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 05 bře 2010 20:40

Příspěvek od Xmator »

Hej na LANce nesmi chybet Fry Cry 1....Nejlepsi hra na LAN
rebornCSP

Příspěvek od rebornCSP »

Xmator píše:Hej na LANce nesmi chybet Fry Cry 1....Nejlepsi hra na LAN


Proc ozivovat topic, ktery je starsi vic jak pul roku??
Xmator
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 05 bře 2010 20:40

Příspěvek od Xmator »

rebornCSP píše:
Xmator píše:Hej na LANce nesmi chybet Fry Cry 1....Nejlepsi hra na LAN


Proc ozivovat topic, ktery je starsi vic jak pul roku??


Hej tak ty si to asi nikdy nehral ze?
funni
občas něco napíše
Příspěvky: 40
Registrován: 02 bře 2010 19:02

Příspěvek od funni »

ty jsi to asi nepochopil XMATORE, REBORN to myslel asi tak, že do tohoto tématu nikdo víc jak půl roku nepřispíval, to nebyla narážka na Far Cry!!
Xmator
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 05 bře 2010 20:40

Příspěvek od Xmator »

funni píše:ty jsi to asi nepochopil XMATORE, REBORN to myslel asi tak, že do tohoto tématu nikdo víc jak půl roku nepřispíval, to nebyla narážka na Far Cry!!


Aha aha...Heh.. Moje chybka..
Kulda.c
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 21 dub 2010 18:13

Příspěvek od Kulda.c »

mmt pařím po netu více jak CS.S Bad company 2.. masakr.plně zničitelné prostředí tj už se nejde jen tak schovávat v baráku :lol: ...na notasu to jede krásně cca 30 - 50fps na 1400*900 high...bez AA /uvidíme až tam prdnu 4jádro :-)) /
Koujas

Příspěvek od Koujas »

kubko1311 píše:Call of Duty 4 jednoznacne, dost navykove :D :D :(


Call of Duty 4 je super ve 4 a více lidech, ve dvou se nepotkáte

Nám se osvědčily Quakae 3 i Quake 4, ve firmě po práci je hoďka skvělej vodvaz :D
The Chosen One
občas něco napíše
Příspěvky: 79
Registrován: 17 úno 2010 17:20

Příspěvek od The Chosen One »

A což třeba starej dobrej BF2?
Acer TM 5530G
Gendarme
píše často
Příspěvky: 366
Registrován: 28 pro 2009 17:32

Příspěvek od Gendarme »

nejlepší je Half-Life deathmatch, myslím halfa jedničku :-) ...rychlá a nenáročná (na hardware) hra
DELL Precision M4600|i7-2720QM|FirePro M5950|16GB|Intel ssd 320 120GB|FHD WLED|Logi.Perf.MX+Illuminated Key.|DELL U2311H
exNTB: Asus A8, Lenovo TP Z61m, DELL Precision M4400
Spetsnaz
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 18 kvě 2010 19:03

Příspěvek od Spetsnaz »

Day of Defeat Source nebo Medal of Honor