Packard Bell Easynote LJ75-JN-130CZ

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
polach
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 19 bře 2010 15:43

Packard Bell Easynote LJ75-JN-130CZ

Příspěvekod polach » 19 bře 2010 15:51

Dobrý den, docela se mi líbí tento NB odkaz

Nemá s ním někdo zkušenosti nebo muže mi ho někdo aspon doporučit? V NB se moc nevyznám, radši mám PC ale brzo jedu na internát a PC se mi sebou tahat fakt nechce tak si chci objednat NB.

Budu rád za každou odpoved at uz kritiku ci kladny postoj k tomuto notebooku.

Was3k
guru
Příspěvky: 995
Registrován: 28 led 2010 14:09
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Was3k » 19 bře 2010 16:03

Ten link co jsi sem dal mi nefunguje, ale Packard Bell bych radeji nebral, sice ho neznam ale udajne je to dceina spolecnost aceru (pokud se mylim tak me nekdo opravte) a udajne neni moc kvalitni a je hodne poruchovy. Napis na co presne budes ntb vyuzivat, kolik pozadujes vydrze na baterku, jaky mas financni strop, atd... a urcite ti tu nekdo poradi :wink:

polach
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 19 bře 2010 15:43

Příspěvekod polach » 19 bře 2010 16:13

Was3k píše:Ten link co jsi sem dal mi nefunguje, ale Packard Bell bych radeji nebral, sice ho neznam ale udajne je to dceina spolecnost aceru (pokud se mylim tak me nekdo opravte) a udajne neni moc kvalitni a je hodne poruchovy. Napis na co presne budes ntb vyuzivat, kolik pozadujes vydrze na baterku, jaky mas financni strop, atd... a urcite ti tu nekdo poradi :wink:


Výdrž baterky si myslim že není zas až tak (u mě) duležitá.
Ano, ted sem si našel že je to Evropská značka, vlastněná Acerem...

Chtěl bych ho využívat vice méně na filmy, popř. hry a p2p :)

odkaz nový: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=72822

omlouvám se za přímý link ale nic jiného mi nezbývá.

fin. strop by měl být do 19k Kč

Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvekod Tziky » 19 bře 2010 20:32

Za 19k se mrkni radeji jinam,treba po klasickem aceru, nebo jakemkoli jinem,(znamejsi znacky hp probook, acer aspire, apt)
Ale toto snad radeji ne, nehlede na to ze sezenes vykonejsi konfiguraci(predpokladam ze ti jde hlavne o vykon ;) )
MSI GT735

polach
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 19 bře 2010 15:43

Příspěvekod polach » 19 bře 2010 20:55

Tziky píše:Za 19k se mrkni radeji jinam,treba po klasickem aceru, nebo jakemkoli jinem,(znamejsi znacky hp probook, acer aspire, apt)
Ale toto snad radeji ne, nehlede na to ze sezenes vykonejsi konfiguraci(predpokladam ze ti jde hlavne o vykon ;) )


Mužeš mi aspon rict, jakej typ? Koukal sem na Acery i Asusy, ale zase sem od "někoho" zjistil, že asusy a acery nejsou moc dobrý (chlazení, plast atd.)

Muzes mi jeste rict co se ti na něm nelíbí? abych věděl co je shit a co je zase dobrý... :)

Was3k
guru
Příspěvky: 995
Registrován: 28 led 2010 14:09
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Was3k » 19 bře 2010 22:12

Tak me v rychlosti napadly tyto 3 ntb. Vsechny jsou bohuzel lehce nad 20000Kc.
Lenovo IdeaPad Y550 http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=71604
Toshiba Satellite L505-13G http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=73876
Asus N61JV http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=73757

scany2
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 21 zář 2009 21:53

Příspěvekod scany2 » 20 bře 2010 12:41

Ja mám Packard Bell EasyNote LJ75-JO-150CZ, je to úplně ten samý noťas, jen se liší procesorem ( i5-430m) a má 500GB HDD místo 640,jinak to samé, prodává se za 17999,- v electroworldu, takže si ho tam múžeš i osahat, jinak na přenášení tento noťas moc není, klávesnice se trochu prohýbá, chlazení je v pohodě, hlučnost taky, pokud ho nebudes mít na časté přenášení a budeš ho mít na jednom místě tak jako já, tak proč ne za ty peníze


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MethrenVox a 107 hostů