MSI gx720 a vstavane reproduktory

notebooky MSI a vše kolem nich
petosk
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 25 úno 2009 17:02

MSI gx720 a vstavane reproduktory

Příspěvekod petosk » 22 bře 2010 10:25

Caute, vlastnim notebook msi gx720 a mam problem so vstavanymi reproduktormi. Ked spustim test vo windowse vista nehraju mi predne reproduktory a subwoofer. Ako by sa to dalo vyriesit?

Tominator
občas něco napíše
Příspěvky: 55
Registrován: 08 led 2009 20:08

Příspěvekod Tominator » 27 bře 2010 23:27

Co ja pozorujem tak ono to nieje celkom 5.1. hra to len stereo. neviem mozno to mam zle nainstalovane ale skratka 5.1 to nieje ani teoreticky. Nato treba 6 reprakov tu ich je len 4+1. A subwofer je silne slovo pre ten repracik co tam je.
Ale ked ty pises ze ti nejdu (treba normalne prilozit ucho a tak to zistit nie tak ze ti na obrazovke v niakom testovacom onom ukazuje, ze hra zadny pravy a ty nepocujes nic)
Ak naozaj nejdu, treba preskusat rozne drivery, rozne moznosti - stereo, 2+1, 5+1... a ked ani potom nepojde tak reklamacka. Alebo sa nato vyprdnut. ajtak kto chce dobry zvuk pripoji tam nieco kvalitnejsie.
Ja tam mam teraz od realteku daco, z MSI stranky. Ale fungovali mi aj tie co sa nainstalovali s grafickou kartou. Co ponuka windows 7 mozno aj Vista v aktualizaciach (tiez REALTEK píše) nepouzivam. Raz mi to zblblo tusim ked som dal tie.
Takze mali by ti hrat vsetky repraky...ajked predne len paralelne s tymi pod LCDckom. A "subwofer" myslim ze principialne funguje dobre ze hra len nizke frekvencie, aspon sa snazi. ale mas jedno ci das 5.1 alebo stereo v nastaveniach...teda umna aspon. vravim mozno to mam tiez zle.
Pripajam externe 5.1tky takze toto moc neriesim.

Inac priestorovy zvuk necakaj. to skratka na notebooku nedosiahnes. Sú moc prisebe a ten výkon ak si narocny je slaby. Ale na druhej strane co som pocul par notebookov tak patri medzi tie lepsie. Len by nemuseli rezonovat tlacitka semtam :D


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů