Thinkpad R61 a vse kolem nej

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
vito45
guru
Příspěvky: 963
Registrován: 07 lis 2006 16:51
Bydliště: blizko PO, intrak: KE J9, Slovensko

Příspěvekod vito45 » 18 led 2010 12:21

Presentation director pre W7 nebude, Lenovo sa vyjadrolo v tom štýle že kombinácia win+P je dostatočná
mne system update ťahá všetko

Kilo

Příspěvekod Kilo » 18 led 2010 12:37

To si snad delaj srandu :/
Sem ten program pouzival i mimo prezentovani, napriklad pro rychlou zmenu nastaveni rozliseni kvuli nejakym programum.

Jinam me jeste stve treba Power Manager. Kdyz chci zmenit rezim na kliknu na nej, tak se cely spustin. Na Vistach slo kliknout a jen vyjela bublina a menit. Vim, ze to de treba i fv+F3, ale to uz taky nabiha a tim je to pomalejisi.

Proste v tech utilitach su asi moc zvyklej na Visty, kde me to zatim fakt prislo casto o dost lepsi. A rad bych si to zase prispusobil dost svymu. :/

Uživatelský avatar
swarm
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8856
Registrován: 09 úno 2007 14:22
Bydliště: zpět v ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod swarm » 18 led 2010 12:54

Myslim, že na lenovoblog.cz psal Honzyk řešení, jak tam ten PD dostat. Sice neni pod W7 oficiálně podporovaný, ale funguje tam.
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)

Kilo

Rescue and Recovery® 4.3 for Windows 7

Příspěvekod Kilo » 19 led 2010 16:36

Jeste mam problem s programem Rescue and Recovery® 4.3 for Windows 7, SU mi samozrejme nic nehleda. (musi se v nem neco nastavit, nebo proc mi skoro nic nenajde?)
A na stranch je popsanej nejakej jinej postup instalace, ale nechce mi to ani tak fungovat. :/

Nikdo jiny s tim problemy nema?

Uživatelský avatar
Chlebovnik
guru
Příspěvky: 3610
Registrován: 30 bře 2008 19:20
Bydliště: K-Vary / Brno

Příspěvekod Chlebovnik » 20 led 2010 04:51

Kilo píše:Jinam me jeste stve treba Power Manager. Kdyz chci zmenit rezim na kliknu na nej, tak se cely spustin. Na Vistach slo kliknout a jen vyjela bublina a menit. Vim, ze to de treba i fv+F3, ale to uz taky nabiha a tim je to pomalejisi.


Tohle mě taky neskutečně vytáčí. Nevíte jestli se s tím bude něco dělat?
• Aspire V3-571G | 15.6" FHD IPS | i5-3230M | nVidia GT 640M | 8 GB RAM | Intel 80 GB SSD + 1 TB HDD
ASUS VX239H | SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Tesoro Aegis X4 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p

burticek
občas něco napíše
Příspěvky: 51
Registrován: 23 dub 2008 19:10

Příspěvekod burticek » 20 led 2010 11:24

Ten Presentation director mi taky chybí. Btw. Nevíte někdo, jak je to s utilitkou Easy eject utility? Funguje ta, co je určena pro Visty?
Lenovo Thinkpad R61 - 15,4" WSXGA+ 1680 x 1050, C2D T8100 2,10 GHz, 2x2 GB RAM 667MHz, nVIDIA Quadro NVS 140M, 80GB SSD Intel X25​-M G2 + 320 GB WD Scorpio Black 7200 ot. v Ultrabay, Win 7 Pro x64

Kilo

Příspěvekod Kilo » 20 led 2010 12:19

Ten presentatin director se da pouzit starej z Vist. Akorad to bude rvat, ze to neni podporovanej program, ale da se zakliknout ignorovat.

Easy eject utility nevim, to sem asi moc nevyuzival.

A co Productivity center? Se mi fakt nelibi jak po zmacknuti modryho tlacitka nabehne think vantage toolbox. A jeste nejak nevim jak to prenastavit.

edit. btw. s rescue and recovery mam taky problem. SU mi ho neinstaluje a na strankach je na instalaci nejaky jiny postup a podle nej mi to taky nejde.

DC20

Příspěvekod DC20 » 20 úno 2010 16:07

Dobry den. Mam tento notebook uz takmer dva roky a dnes sa mi z nicoho nic stalo, ze pri zobrazeni bielej sa objavuju tenke, zvisle, ruzove pruhy. Mal uz niekto podobny problem, resp. neviete ako ho vyriesit?
Za reakcie vopred dakujem.

DC20

Příspěvekod DC20 » 20 úno 2010 20:46

Tak som po dlhom hladani na internete zistil, ze to bude zrejme vada LCD, takze ntb pojde na reklamaciu.
A tu by som sa chcel spytat. Notebook som kupoval v alze ako fyzicka osoba, takze by som mal mat pravo na 24 mesacnu zarucnu lehotu. Lenze na alze tiez pisu, ze aby som mal zaruku 24 mesiacov, musim poslat do lenova vyplnenu karticku ktoru som dostal pri kupe ntb, a to som neurobil.
Mam teda pravo na uplatnenie zaruky alebo nie?
A posledna vec, ak by som mal pravo na uplatnenie zaruky, da sa uplatnit priamo v autorizovanom servise, alebo to musi ist cez alzu?
Za odpoved vopred dakujem.

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 20 úno 2010 20:47

na 2 roky zaruky mas narok zo zakona takze karticku netreba. mozes ist rovno do autorizovaneho servisu. budes ale potrebovat fakturu so seriovym cislom alebo dodaci list so seriovym cislom notebooku.
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8

Kilo

Rescue & Recovery

Příspěvekod Kilo » 25 bře 2010 17:41

Az ted sem se snazil nainstalovat RR pod win 7 a nedari se mi. Vzdy to vyhodi hlasku:
Error 250111.A file reguied to install the RR environment
could not be lecated. This setup cannot proceed. Make sure that the correct
.tvt file is lecated in the same folder as this setup package and restart this setup.

Rekneme ze minimalne netusim o ktery .tvt soubor de.


EDIT: Uz to de. Chtelo to asi jen restartovat. Ted jen musim najit DVDromku :D

Kilo

R&R

Příspěvekod Kilo » 02 dub 2010 17:17

R&R sem sice rozjel a nainstaloval sem i novej bios 2.28, ale porad mi to pri tvorbe recovery media hazi nejakou chybu, ikdyz i pres ni se mi dari nejak pokracovat.
Ale zajima me, jestli uz RR funguje nejak jinak a nejde do nej najet po spusteni systemu jako driv u Visty. Ted spustim pocitac zmacknu ThingVantage a vyberu ten recovery rezim, ale misto toho se mi spusti normalni system. :/
Nemate nekdo radu nebo je to ted takhle normalni?

Mam w7 ultimate 64bit

Kilo

mp3 pri zavrenem viku

Příspěvekod Kilo » 02 dub 2010 17:25

Jeste jedna otazka mozna uz se to tu resilo, ale nejak sem to nenasel.

Kdyz si treba v autobuse pustim mp3, zavru viko a v klidu vychutnavam hudbu, tak mi to asi odstavi disk z rotace a mp3 hraje jen kousek, ktery uz byl nacteny v pameti.
Nevite kde tohle opatreni vypnout? Dela mi to i kdyz sem na pripojenej na adapteru a zavru viko, ale ne vzdy, kdyz jedu na baterku tak vzdy. Ale kontrola disku treba intivirem nebo podobne veci bezi stale dal....
Driv sem si mp3 hodil na RAMdisk a tam to hralo porad a v pohode, ale ted nemam zadny poradny RAMdisk na w7.
Zkousel sem nastaveni najit v biose a v powermanageru, ale nic sem k tomuhle nenasel.

Kilo

wifi

Příspěvekod Kilo » 02 dub 2010 21:52

A aby toho ted nebylo malo. Stava se vam taky nekomu, ze se vam wifi z niceho nic proste uplne vypne a jakoby zmizi a toolboxu nejde fiwi vubec testovat v tu chvilu.
Udelalo mi to uz parkrat od doby, co sem si nainstaloval novej ovladac 13.1.1.1. Stava se to jeste nekomu?

lukycrust
guru
Příspěvky: 743
Registrován: 24 dub 2008 08:33
Bydliště: Vranov n/T

Příspěvekod lukycrust » 03 dub 2010 05:23

KILO:1.Keď si si naištaloval sedmičky,tak si si deaktivoval tú recovery particiu,preto ti obnova systému nenabehne...musíš zase tú servisnú particiu aktivovať napr. cez norton ghost...
2.V PowerMangery máš v Powerplane položku Idle Timmers a tam je stop harddisk rotation...
3.skús nahodiť staré ovládače,či to prestane,možno je to len chyba tých nových driverov na WIFI..
Lenovo ThinkPad R500(intelGMA) + Advanced MiniDock
HP EliteBook 8540p(3y NBD) + HP Advanced Docking Station


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů