Acer 7720g nefunkcni obraz?

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Piggie
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 10 čer 2009 21:35

Acer 7720g nefunkcni obraz?

Příspěvekod Piggie » 04 kvě 2010 13:50

Zdravim
Co jsem se tady dival tak jsem to nenasel.
Muj potiz je takovej jeste vcera jsem hral cod6 a css a vsechno v klidu obraz neukazoval zadny problem zadny prehrati notebooku nic proste vsechno v klidu. Dneska rano jsem zapnul notebook vsechno vypada ze funguje jen obraz proste nereaguje proste jako kdybych ten pocitac vubec nezapnul hadr slysim vsechno jako normalne jen proste obraz nic vubec nevim cim by to mohlo byt.
Zkousel jsem vyndat baterku. Zapojit externi monitor ale ten nereagoval. Otevrel jsem notebook a dival se jestli tam neni neco v neporadku, ale vubec nic, vsechno vypada v pohode.
Mam grafiku NVDIA 9500M GS
Ocenim kazdou radu jsem fakt zoufalej dekuji predem

pokud byste chteli jeste neco vedet tak napiste pokusim se co nejdrive odpovedet

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9098
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 04 kvě 2010 13:54

Tak to vypada, ze Ti odesla graficka karta. Do techto modelu se tusim davala ta spatna serie, kde byla fusersky nanesena chladici pasta a grafika se casem odporoucela.

Jestli je v zaruce tak reklamace, jestli ne, tak treba z ebay objednat jinou grafiku ci rozprodat na dily.
Asus ROG Strix G18

Piggie
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 10 čer 2009 21:35

Příspěvekod Piggie » 04 kvě 2010 13:57

orgasmic píše:Tak to vypada, ze Ti odesla graficka karta. Do techto modelu se tusim davala ta spatna serie, kde byla fusersky nanesena chladici pasta a grafika se casem odporoucela.

Jestli je v zaruce tak reklamace, jestli ne, tak treba z ebay objednat jinou grafiku ci rozprodat na dily.



oO a to jen tak zniceho nic? vcera kdyz jsem ho vypinal tak byl jeste v pohode nemam s tym zkusenosti tak se ptam jsem myslel ze vetsinou odejdou grafiky nejakym prehratim nebo tak neco?

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9098
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 04 kvě 2010 14:01

Kdyby jsi sledoval IT scenu, tak cca pred rokem mela nVidia velkou ostudu, ze pustila ke svym odberatelum vadne cipy, ktere se objevily na trhu. Nekteri vyrobci dali majitelum techto notebooku moznost zjistit z jake serie je jejich grafika a nasledne nechat opravit.

Navic Tva zavada tomu plne odpovida. Muzes to odnest do servisu, kde Ti diagnostikuji zavadu a verim, ze na 90% odesla grafika.

A ke Tvemu hardware je 9500M GS peknou brzdou. Sezen si na ebayi nebo mxm-upgrade.com lepsi grafiku. ;)
Asus ROG Strix G18

Piggie
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 10 čer 2009 21:35

Příspěvekod Piggie » 04 kvě 2010 14:11

okey dik moc skocim za znamym a neco zkusime najit :)


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů