notebook do 14 000 kč

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
vvelita
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 12 kvě 2010 13:15

notebook do 14 000 kč

Příspěvekod vvelita » 12 kvě 2010 13:33

Zdravím.. potřeboval bych notebook do 14 000kč. Notebookum moc nerozumim ale v takovým základu mám orientaci.
Představoval bych si asi dell,Hp,Asus,Lenovo chci aby něco vydržel a byl výkonný. Rád bych uvítal numerickou klávesnici.

Notebook by se přenášel 2x tejdně na internát (cca 1 h. cesty autobusem, na váze mi nezáleží) budu na tom koukat na filmy, psát ve wordu nebo excelu, ICQ, stahovat se bude taky, hry moc nehraju a když jo tak to neni nic novího. Obrazovka by mohla být tak kolem 15". Čtečku to nemusím mít hlavně aby to mělo wifi a webku. Chci aby baterie vydrčela cca 3-4 hodiny.

Vím že je to asi zbytečné ale rád bych 4G operační pamět a 320 nebo 500G hárdisk. Bude zaplý skoro každý den a budu u něj asi 2 hodinky deně.

Vím že nemůžu mít nic slavného ale počítam s tim že na něj budu opatrný a chci aby mě vydržel hodně dlouho.

Moc díky za vaše nápady.

Baz
guru
Příspěvky: 501
Registrován: 23 led 2010 19:50

Příspěvekod Baz » 12 kvě 2010 17:10

Za ty peníze výkonnej nebude. Co se týče odolnosti, nejschůdnější by pro tebe mohlo být http://www.hshop.cz/lenovo-sl510-nsl9amc-thinkpad.htm , ale je bez OS a kolem 1000 přes limit. Jinak můžeš pořídit levnější verzi s 250 GB diskem a 2GB RAM a vlezeš se do 14k i s OS - paměť dokoupíš, když budeš pociťovat, že ti nestačí. A disk externí - těch 70 GB není tak markantní rozdíl.

vvelita
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 12 kvě 2010 13:15

Příspěvekod vvelita » 05 srp 2010 11:03

a co tenhle?
http://www.setronic.cz/main.aspx?CLS=PR ... _ID=313847
vždit neni špatnej akorát ta grafika ale já nebudu moc grát namakaný hry a jinak neni špatnej,procesor,otáčky myslim si že je good ne?


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MethrenVox a 93 hostů