Pujde mi WoW-WOTLK
-
bendli
- občas něco napíše
- Příspěvky: 9
- Registrován: 16 kvě 2010 18:26
Pujde mi WoW-WOTLK
Pujde mi wotlk na https://www.alza.cz/acer-aspire-5741g-33 ... 155936.htm
nebo na https://www.alza.cz/sony-vaio-cs31s-t-d132622.htm
Piste prosim jestli jo a na jake detaily dekuji.
nebo na https://www.alza.cz/sony-vaio-cs31s-t-d132622.htm
Piste prosim jestli jo a na jake detaily dekuji.
-
djmicho
- guru
- Příspěvky: 1731
- Registrován: 27 zář 2008 18:40
- Bydliště: Vysočina
-
drk22
- guru
- Příspěvky: 655
- Registrován: 24 led 2007 14:19
no
Při odpovídajícím nastavení to půjde na kdečem. Pamatuju si, jak jsem si kdysi kupoval radeona 9700, abych si mohl zapnout všechno včetně odlesků, na LCD 1280*1024 a rozběhal jsem to na nejnižší nastavení i na radeonu 7000. Ten engine je vážně už poměrně starý a nenáročný (chtělo to hlavně hodně RAM). Kdyžtak bych se soustředil spíše na orientaci ve hře. Obecně tahle hra využívá hodně ovládacích prvků, existují různé addony atd. To vede k tomu, že na malém rozlišení to "není ono" osobně považuji za optimum alespoŇ 1680*1050 LCD.
Závěr.
Dedikovaná grafika, 4GB paměti + slušný rozlišení LCD. Jo a přes klávesnice NB se to ovládá dost tristně...
Závěr.
Dedikovaná grafika, 4GB paměti + slušný rozlišení LCD. Jo a přes klávesnice NB se to ovládá dost tristně...
MSI GT729 (C2Q 9000, ATI HD4850)
MSI GX70 (A10 + HD8970)
MSI GX70 (A10 + HD8970)
-
amiricas
- občas něco napíše
- Příspěvky: 4
- Registrován: 19 čer 2009 11:32
HEH
já to hraju na stolním. PIII 733MHz, 256MB RAM, 128MB grafika a k tomu novej 500G disk. Nastavení ve hře- effect low -graphic (velikost ikonek) skoro max ;rozlišení 1024x768; všude mi to jede plynule až na velká města tam mám lagy ale jinak v poho tak se neboj
-
Lucky025
Ahoj , ja taky hraju wow a prave si kupuju notebook ... shanim nakej abych mohl hrat na co nejvetsi rozliseni a aspon na stredni detaily s tim abych si mohl chodit po velkych mestech aspon s 30 FPS to samy pri plosneni ( hodne kouzel světýlek
) , no proste aby se mi to nesekalo nikdy
.... myslite ze na to satci na NB 2jadro procesor + 4GB ram + grafika nvidia (1GB) + pamet 320GB ... diky 
-
drk22
- guru
- Příspěvky: 655
- Registrován: 24 led 2007 14:19
"grafika 1gb" nic neznamena musis napsat označení grafiky, velikost gr. paměti ti hru prakticky nezrychlí ...Lucky025 píše:Ahoj , ja taky hraju wow a prave si kupuju notebook ... shanim nakej abych mohl hrat na co nejvetsi rozliseni a aspon na stredni detaily s tim abych si mohl chodit po velkych mestech aspon s 30 FPS to samy pri plosneni ( hodne kouzel světýlek) , no proste aby se mi to nesekalo nikdy
.... myslite ze na to satci na NB 2jadro procesor + 4GB ram + grafika nvidia (1GB) + pamet 320GB ... diky
Jen pro tvou orientaci na desktopu mam 4jádro na 3,2ghz 8gb paměti a hlavně pnohodnotnou grafiku HD5870 a na 1920*1200 vše na max jsou místa v Dalaranu, kde fps klesne pod 30.... Natož na NB
MSI GT729 (C2Q 9000, ATI HD4850)
MSI GX70 (A10 + HD8970)
MSI GX70 (A10 + HD8970)
-
Lucky025
hm divny ja mam normalne na stolnim pocitaci 2jadrovej procesor(2,9GHz),pamet 4gb a grafiku en9500gt 512mb na max rozliseni v pohode s 60fps na stredni detaily ..jinak i pri plosneni pod 20 nejdu....ale s nb to je asi jiny a na to se prave ptamdrk22 píše:
Jen pro tvou orientaci na desktopu mam 4jádro na 3,2ghz 8gb paměti a hlavně pnohodnotnou grafiku HD5870 a na 1920*1200 vše na max jsou místa v Dalaranu, kde fps klesne pod 30.... Natož na NB
-
Lucky025
-
sapuszchkyn
- píše často
- Příspěvky: 162
- Registrován: 25 zář 2010 20:28
-
Acey
- občas něco napíše
- Příspěvky: 9
- Registrován: 04 říj 2010 22:49
Konkrétně u wow nemá moc význam dívat se do HW požadavků, protože se můžou dost různit. Na levelování postavy v zonách a 5man instancích stačí i slabá grafická karta, ale pro 25man raidy je už potřeba něco s větším výkonem.
Já mám HD5650 a jsem spokojenej...Dalaran kolem 30 fps, to samé při větších řežbách, což je tak akorát. Parametry mám nastavené na střed.
O pohodovém chodu na HD5470 bych měl celkem pochybnosti a rád bych věděl jak na ní wow běhá.
Já mám HD5650 a jsem spokojenej...Dalaran kolem 30 fps, to samé při větších řežbách, což je tak akorát. Parametry mám nastavené na střed.
O pohodovém chodu na HD5470 bych měl celkem pochybnosti a rád bych věděl jak na ní wow běhá.