Toshiba nebo IBM - VŠ

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 06 črc 2007 16:43

Pavilion dle meho nazoru neni extra povedeny. A design je osobni zalezitost, takze tohle tema bych uzavrel. Ta Toshiba je dobra volba. Za dany peniz se da sehnat ale i vykonejsi kousek odpovidajici kvality, ale nebude asi tak designove povedeny.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

CeCo

Příspěvekod CeCo » 06 črc 2007 17:43

No, pri dv65xx uz opravili chyby (piskanie, slaba baterka) a pride mi to ako celkom pekna hracka ;) Aj ked pravda je, ze u nas nebudu dostupne vsetky konfiguracie... :(

C

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 06 črc 2007 18:01

Me by vadil ten leskly povrch a technicke reseni otevirani. Take by do nich mohli davat mainstreamove grafiky. U nas myslim mely Paviliony pouze Go7400.. Treba zvoli ted jinou politiku a objevi se v novych modelech 8600GT.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

CeCo

Příspěvekod CeCo » 06 črc 2007 19:01

Tam je problem - pre hracov ma HP svoje Voodoo a Pavilion je tak skor "domace multimedialne" nez "gamerske"... HP nerado zasahuje jednou modelovou sadou do inej co do uzivatelskych segmentov - islo by si proti sebe.

Takze pre hracov Pavilion urceny NIE JE - kto chce hrat ide ajtak casto po najnizsej cene pri najviac GB/MHz (aspon co mam moznost pozerat tu na fore), co je segment ktory ja osobne tiez nemam 2x v laske (ludia, ktori si pre par korun nechaju pomaly vrtat koleno uz nie su "mysliaci ludia nevyhadzujuci za hovadiny", ale skor "skrblici")...

Koniec koncov, osobne si neviem predstavit hranie bez numerickej klavesnice, ktoru ma az 17" dv9500 (a ktora GeForce 8600 uz ma)...

C

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 07 črc 2007 00:16

Ja si naopak myslim, ze by neslo proti sobe. Rozsirilo by portfolio a myslim, ze by se naslo dost lidi, kteri by kupovali... Samozrejme tim nemyslim nas trh. A k te klavesnici. Kdo chce na noteboooku hrat, tak ma doma beztak pripravenou externi. 15,4" notebook je idealni na prenaseni a hrani. Na prenaseni neni jeste tak tezky a na hrani je display minimum.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

CeCo

Příspěvekod CeCo » 07 črc 2007 00:58

Michal27:
Urcite by si uvedenim 8600GT islo proti sebe - kto by chcel gaming, tak by nemusel vyplatit tolko penazi za Voodoo a kupil by si 15,4" Pavilion...
Okrem toho drviva vacsina ludi nechce az tak vykonnu grafiku, takze HP nemusi dimenzovat chladenie a mat o navrh sasi viacej = uspora dost znacnych nakladov pri vyuzivani economy of scale...

Btw., s tou klavesnicou som to ocakaval... Ty si beries extra klavesnicu, ked nahodou (alebo aj vedome) ides okolo znameho? Ja nie; mam so sebou len notas a mys...

C

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 07 črc 2007 02:44

No s tou 8600GT jsou to jen spekulace. Ale pravda je,ze HP ma tak o problem mene.
A kdyz jdu s cilem nekam hrat, tak ji beru. Jinak samozrejme ne.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů