Amilo Pa 1538-čtečka karet

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
EasyShare
píše často
Příspěvky: 201
Registrován: 12 črc 2007 21:52

Amilo Pa 1538-čtečka karet

Příspěvekod EasyShare » 12 črc 2007 21:53

Zkoušel jsem čtečku karet na notebooku s dodávanými ovladači i jen s windows ovladači. Ovšem když vložím nějakou kartu, tak se neotevře automatické spuštění, musím tedy otevřít kartu přes tento počítač...
U stolního pc, kde mám xp pro sp2 ta nabídka po vložení karty vyskočí. Tak nevím, čím je to u ntb. zapříčiněno...Poradí mi někdo?
Děkuji předem

EasyShare
píše často
Příspěvky: 201
Registrován: 12 črc 2007 21:52

Příspěvekod EasyShare » 14 črc 2007 20:04

Nechci strašit, ale ona by se ta čtečka měla takhle chovat u každého Pa 1538, je asi trošku jiná. Na webu výrobce je odkaz na ovladač: http://support.fujitsu-siemens.com/com/ ... loads.html , stačí zadat Pa 1538 a win. xp a pak v nabídce dole tools and utilities zvolit CardReader Utility.To stáhněte a extrahujte. Budou tam soubory, ten spouštěcí soubor jsem zkusil a pak se karta po vložení spustila automaticky, ale po restartu pc zase nic. Ten soubor totiž nikam nic neukládá. Tudíž bych potřeboval vědět kam uložit ty ostatní soubory do systému??? Zkuste to prosím, děkuji....
Majitelé Pa 1538 se mnou musí být nastejno...

troph3us
píše často
Příspěvky: 105
Registrován: 03 čer 2007 12:25

Příspěvekod troph3us » 15 črc 2007 19:53

ja mam teda automaticky spousteni u vseho zakazany, ale dej si teda ten soubor do PO SPUSTENI a je to.


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů