Cau, prosim ta, hru som rozbehal podla toho co si pisal a teda na Asus N61JV s Optimusom, hra bezi v pohode, len sa chcem spytat. Nemal si problem ze hra sa ti neprepla na celu obrazovku? Ja aj ked nastavim v hre celu obrazovku, tak ju nezoberie, neprepne sa. Nevies co s tym, dik.georgo26 píše:stahnete si pro optimus
nejnovejsi ovladace pro notebooky
https://www.nvidia.com/object/notebook- ... river.html
a podivejte se jestli mate physx ve verzi 9.10.0513
samotny ovladace mi nepomohly, ale kdyz jsem prepsal ty jednicky na nuly jeste navic, tak uz to bylo ok
MAFIA 2 - oficiální požadavky
-
marsox
- občas něco napíše
- Příspěvky: 11
- Registrován: 10 dub 2010 14:40
Re: jeste upozorneni
-
georgo26
- občas něco napíše
- Příspěvky: 6
- Registrován: 03 úno 2009 15:51
Re: jeste upozorneni
jo jo, mam takovy problem, je to urcite tim, ze jedna z tech jednicek prepina mafii mezi oknem a fullsreenem. Bohuzel zatim nemam jine reseni, takze jsem rad aspon za toto. Mej se a uzi si hru;)marsox píše:Cau, prosim ta, hru som rozbehal podla toho co si pisal a teda na Asus N61JV s Optimusom, hra bezi v pohode, len sa chcem spytat. Nemal si problem ze hra sa ti neprepla na celu obrazovku? Ja aj ked nastavim v hre celu obrazovku, tak ju nezoberie, neprepne sa. Nevies co s tym, dik.georgo26 píše:stahnete si pro optimus
nejnovejsi ovladace pro notebooky
https://www.nvidia.com/object/notebook- ... river.html
a podivejte se jestli mate physx ve verzi 9.10.0513
samotny ovladace mi nepomohly, ale kdyz jsem prepsal ty jednicky na nuly jeste navic, tak uz to bylo ok
-
lukycrust
- guru
- Příspěvky: 743
- Registrován: 24 dub 2008 08:33
- Bydliště: Vranov n/T
-
Fenixon
- občas něco napíše
- Příspěvky: 22
- Registrován: 07 kvě 2010 14:06
-
GeForce9800gt
- píše často
- Příspěvky: 108
- Registrován: 06 bře 2010 13:50
- Bydliště: Velká Bíteš
Ahoj
Nevím jak to běží na asusu , ale mám sony vaio VPCEB1E1E
cpu-2.1Ghz
gpu-ati radeon 5470
ram 4Gb, hdd 5.4K
Jedemi to na střední detaily (1024x768) Hra jede plynule. Měřil jsem fps a běhá mi to od 15 do 30 . ale při normálním provozu bez extra grafických zatížení mi to jede valnou dobou na 22 fps.
Nevím jak to běží na asusu , ale mám sony vaio VPCEB1E1E
cpu-2.1Ghz
gpu-ati radeon 5470
ram 4Gb, hdd 5.4K
Jedemi to na střední detaily (1024x768) Hra jede plynule. Měřil jsem fps a běhá mi to od 15 do 30 . ale při normálním provozu bez extra grafických zatížení mi to jede valnou dobou na 22 fps.
-
j_m
- píše často
- Příspěvky: 348
- Registrován: 11 kvě 2009 10:33
Skusil som to demo aj na mojom notebooku, 1024x600, geometry detail na high, tiene na medium, AO a physx off, pohode hratelne ... spokojnost
Co sa tyka grafickeho enginu, tak ma zaujala jeho rychlost, bleskove loadingy ... ale rozlisenie textur a spracovanie detailov sme videli vo viacerych hrach ovela lepsie ... ale vzhladom na to, ze mafia 2 ma tak rozsiahly volny svet, tak logicky nebolo mozne pouzit tak kvalitnu grafiku ... a skoda ze možnosti lepsej grafiky, ktoru by zvladali moderné PC v sucastnosti brzdia uz zastarale konzole, na ktore sa vyvojari primarne orientuju ...
Co sa tyka grafickeho enginu, tak ma zaujala jeho rychlost, bleskove loadingy ... ale rozlisenie textur a spracovanie detailov sme videli vo viacerych hrach ovela lepsie ... ale vzhladom na to, ze mafia 2 ma tak rozsiahly volny svet, tak logicky nebolo mozne pouzit tak kvalitnu grafiku ... a skoda ze možnosti lepsej grafiky, ktoru by zvladali moderné PC v sucastnosti brzdia uz zastarale konzole, na ktore sa vyvojari primarne orientuju ...
Lenovo Thinkpad T530, 15.6" HD+, Core i7 3610QM, 256GB SSD Samsung 840 PRO, NVidia NVS 5400M ... + dock + 24" 1920x1200 LCD Samsung
Lenovo Thinkpad T400 14" + dock
HP Probook 4330 13.3"
MSI EX623X 16"
Dell D410 12.1" + dock
Dell CP M233
...
Lenovo Thinkpad T400 14" + dock
HP Probook 4330 13.3"
MSI EX623X 16"
Dell D410 12.1" + dock
Dell CP M233
...
-
Stanley.ro
- píše často
- Příspěvky: 197
- Registrován: 28 kvě 2009 21:32
- Bydliště: Brno
-
Stanley.ro
- píše často
- Příspěvky: 197
- Registrován: 28 kvě 2009 21:32
- Bydliště: Brno
-
Fenixon
- občas něco napíše
- Příspěvky: 22
- Registrován: 07 kvě 2010 14:06
-
dunco144
- občas něco napíše
- Příspěvky: 12
- Registrován: 16 srp 2010 20:51
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
-
Stanley.ro
- píše často
- Příspěvky: 197
- Registrován: 28 kvě 2009 21:32
- Bydliště: Brno
-
samson010