toshiba (lenovo) cca 750€ pre studentku

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
J3lda

Příspěvekod J3lda » 23 srp 2010 17:13

Zdravim, já mám doma asi měsíc A660-135 a jsem s ním spokojený. Konstrukce je poměrně kvalitní (přijde mi docela pevná na NB za 22tis.). Píše se mi na něm dobře, zvuk nadstandartní. Pokud ti jde o design tak ten se taky povedl + další výhody, ale o těch si můžeš přečíst všude. Zaměřim se spíš na nevýhody o kterých se nikde nedočteš: lesklý displej (když ho používám doma tak to moc nevadí), slabší výdrž (těch 4:15 co uváděj je úplný nesmysl - spíš 2,5 hod, když na něm dělaš něco hodně nenáročnýho jakože spíš nic tak 3hod), hodně předinstalovanýho softwaru (ten je ale dneska ve všem) a hlučnější a pomalý harddisk - nejslabší část NB. Kdyby si o něm chtěla víc info tak se zeptej.

adusaaa
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 13 srp 2010 23:53

Příspěvekod adusaaa » 30 srp 2010 18:41

J3lda dakujem za info....este by som sa opytala na kameru, ci je to aspon taky lepsi priemer. S tou vydrzou pri baterii som to tak cakala, kedze na zahranicnych strankach som o tom nieco nasla, takze viac ako 3 hodiny ani necakam. Este mozno taka otazka, medzi akymi NB si sa rozhodoval ty a preco si si nakoniec vybral tuto toshibu. Tak vdaka

J3lda

Příspěvekod J3lda » 02 zář 2010 11:45

S kamerou ti asi moc neporadim. Nemůžu ji porovnávat, protože jsem nikdy žádnou jinou neviděl.
Já jsem si řekl z jakých značek budu vybírat: Lenovo, Toshiba, Apple a Sony. Apply jsem si mohl rovnou škrtnout, protože jsou moc drahý. Z Lenovo mě zaujaly Y550p a Y560. Y550p jsem ale zamítli po tom co jsem ho viděl na vlastní oči (parametrově je skvělý ale kontrukcí už moc ne). Y560 jsem zavrhl kvůly ceně a že čtyřjádro nepotřebuju. U Sony mě zaujal EB1S1E/WI, který je moc dobrý a nemám důvod proč jsem si ho nakonec nevybral. Je téměř totožný s A660. U Toshib mě zaujaly A660-135 a L650-10H. A660 to vyhrála kvůly lepší zpracovanosti řady. Asusy mě v téhle cenové kategorii nezaujaly, ale neříkám že u jiných značek by si nenašla lepšího NB. Slyšel jsem, že je nějáky dobrý i kvalitní Acer za 21tis., ale já tuto značku už dávno zavrhl i když se už prý dnes hodně zlepšili.

adusaaa
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 13 srp 2010 23:53

Příspěvekod adusaaa » 02 zář 2010 15:28

takmer presne tieto znacky a modely som zvazovala ja....dnes som definitivne objednala toshibu A660-135...potom ked pride napisem ako som spokojna
a diki za pomoc a info....este som sa chcela nieco spytat ale uz si napamatam....tak zistim sama ked ju budem mat :)


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 103 hostů