HP Pavilion dv6-3040ec

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
haany
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 03 zář 2010 10:31

HP Pavilion dv6-3040ec

Příspěvekod haany » 03 zář 2010 10:49

Ahoj, scháním nejaký notebook, zhruba okolo 20000 bez DPH... Uvažuji nad timto HP Pavilion dv6-3040ec, tak se chci zeptat jestli ho nekdo vlastnite tak na vase zkusenosti s timto modelem a i obecne jak to funguje u HP se zárukou a servisem. Neby kdyby byl nejaky jiny notebook ktery by vyhovoval mim pozadavkum tak ktere by jste mi doporucili...

Moje požadavky:

1. Kupuju si nb na VS takze aby mel vydrz( coz je prave dobra volba HP pac ma prepinatelnou grafiku a muze podtaktovavat procesor) a aby byl i odolny pac ho budu casto stehovat

2. Nb by mel slouzit pro aplikace jako je AutoCad/ Invertor (nevim eda jestli nebrat nejaky nb s vetsim rozlisenim), samozrejme i obcas si rad zahraju nejaky hry (kdyz uz hraju zase abych nehral na min detail)

3. dalsi vyhoda je myslim ze je k nemu dodavany usb TV tuner, nemusel bych ho dokupovat...

4. A hlavne jak je to s tou grafikou sdilenou, to ma jenom HP nebo i ostatni NB(u ostatnich znacek to nepisou)

5. Ani mi nebude vadit klavesnice u toho modelu, protoze je to muj prvni notebook takze bych si zvykl.

Děkuju všem za info a komentáře, a uvítám vsechny jine alternativy k tomuto NB...

funni
občas něco napíše
Příspěvky: 40
Registrován: 02 bře 2010 19:02

Příspěvekod funni » 05 zář 2010 12:17

Já jsem ho měl 14 dní a byl jsem s nim celkem spokojen. Pokud na něm hraješ náročnější hru, je docela hlučný. Jinak konstrukce na multimediál v této ceně výborná, obraz solidní, a repráčky taky v pohodě. Na tu klávesnici si zvykneš. A co se týče servisu, dám vědět později, protože se mi na něm pokazil disk :) . V pátek si pro něj poslali, až bude z5, napíšu, jestli si vzpomenu.
HP Pavilion DV6-3040ec


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů