rescue and recovery

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
xreef
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 08 zář 2010 16:38

Příspěvekod xreef » 08 zář 2010 16:44

Ahoj,
může mi prosím někdo poradit, jak nastavit cestu, kam se budou ukládat zálohy z rescue and recovery?

mám tu L512, win7 jsem zazálohoval na DVD a odstranil. Nainstaloval XPčka, zůstala mi tam deseti gigová partišna lenovo rescue and recovery, ale do té se nic nezapisuje.

Díky za radu

Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 766
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stavač » 08 zář 2010 17:26

Do tej particie sa nič nezapisuje a ani sa nič nezapíše lebo to je oddiel inštalacie OS+ovladače W7 tvojho notbuku, ked si si tam dal XP tak si kup Norton Ghost a z tím si vytvoríš obraz systemu XP a bude ti aj tvorit zalohy trebarz toho čo si stiahneš z netu alebo dokumenti, pri pade systemu si to bezproblemou obnovíš alebo si počkaj na Acronis 2011cz ked bude v predaji lebo je len zatial v an. verzii
P 3-733MH, zd: MSI, ram 640MH pc133, hdd 40Giga+hdd 60Giga, Ati Radeon 9600 AGP 8x, os Windows vista Ultimate SP2 An+Ua+Ru+Sk

xreef
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 08 zář 2010 16:38

Příspěvekod xreef » 08 zář 2010 17:30

No jo, ale já tu partišnu naformátoval... takže na ní nic není.. a potřebuju nastavit, aby se tam ukládali zálohy z rescue....

Jome

chzba

Příspěvekod Jome » 17 srp 2012 08:25

Ahoj.
Chcem sa opytat mam r500, a chcel som spravit obnovu factory setings cez recovery. Raz som to uz robil a nebol problem ale teraz ked pri restarte stlacim thinkvantage tak mi nespusti recovery ale nahodi nejaku trapnu tabulke kde sa da spustit iba bios zrusit to alebo nieco so startupom. kazdopadne som som sa dopracoval v tej tabulke ku recovery ale ked to spustim vyhodi mi spravu ze niesom prihlaseny a konec. V podstate nemozem spravit tu obnovu a trochu ma to uz hneva. Za radu diki moc


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů