SL510 problemy

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
Moro

Příspěvekod Moro » 04 zář 2010 11:17

stanik4444 píše:tak dnes už přidávám i kolaps systému a problikávání obrazovky různými barvami...
neni už to na reklamaci? třeba základovka?

To problikávání monitoru různými barvami je i u mě. Koupil jsem SL510, k tomu samostatně W7 HP... nainstaloval, nahrál jsem si ovladače k Wi-Fi (víc ovladačů jsem neřešil, ale myslím, že všechna zařízení, která si přes internet zvládla stáhnout ovladače, už jsem nainstaloval).
Když zapnu ve Windows 7 hru Chess Titans, tak ikdyž se hra hraje v okně, celá obrazovka mi ztmavne, pak se objeví různé barvy, později i černobílé přechody. Docela by mě zajímalo, čím to je, protože to dokáže naštvat. S jinými aplikacemi jsem zatím neměl problem, jen u těch šachů to najednou dělá vždycky.

xxsml
píše často
Příspěvky: 163
Registrován: 07 srp 2008 22:09

Re: SL510 problemy

Příspěvekod xxsml » 04 zář 2010 11:25

klatisko25cm píše:Dobry den,

Kupil som si Lenovo SL510 a zistil som par problemov. Neda sa mi skrolovat s touchpadom. Potrebujem na to nejaky driver ? Dik


Tak věc se scrolováním... koupil jsem stejný ntb bráchovi a scroluje se buď multitouch systémem - 2 prsty na celé ploše touchpadu, musí ale být konce prstů ve stejné rovině - to mi přijde asi nejlepší. 2.možnost je klasicky pravý okraj touchpadu, ale funguje jen dolní polovina, nevím proč, snažil jsem se na to přijít, ale bez úspěchu.
Lenovo ThinkPad SL500, C2D P7370, 4GB, nVidia GeForce 9300M, 15,4'' WSXGA+, W7

Greezy

Příspěvekod Greezy » 11 zář 2010 10:05

Tak se taky přidávám s problémy, samovolná hibernace + někdy uspání, sám se občas pouští PC Doctor (ThinkVantage), nabídka s možností klonování obrazovky a taky občas vyskočí menu se zapnutím trackpointu atd. Dříve, s BIOSem 1.26 jelo vše normálně, potom sem dával novou verzi 1.40, a teď to blbne pořád. :)


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů