K50ID-SX170: https://notebooky.heureka.cz/asus-k50id ... ecifikace/
K52DR-EX079: https://notebooky.heureka.cz/asus-k52dr ... ecifikace/
Koupis ten Acer za 1500,- a pak strelis tu TV kartu a poukaz na internetgagner píše:... a do ceny 14 000 je nejlepší volba jaká ?
Určitě nebude míň kvalitní než ty ASUSy K50. To se nemusíš bát.gagner píše:Teď jsem se ale všude možně dočet, že ty Emachines jsou nekvalitní...
Z bláta do louže.Radši bych koupil odnož Aceru.(e)gagner píše:Teď jsem se ale všude možně dočet, že ty Emachines jsou nekvalitní + jak už jsem psal , je tam slabý procesor ? Tak poraďte lidiA řekněte nějaký názor i na ty asusy.
Používáme cookies pro lepší funkčnost obsahu.