este som sa chcel spytat aky je rozdiel medzi i3-330M a i3-370M .. v takych detailoch sa moc nevyznam, tak mi poradte
a ten HDD je 7200 obr/min alebo 5400 obr/min .. ci to tiez zavisi od modelu?
mě to sralo tak maximálně první měsíc... garantuju ti, že si na to celkem jednoduše zvyknešnapst3r píše: toto napisali o HPcku v recenzii:
"Pokud už jste na nějaký notebook z minulosti zvyklí, čeká vás pravděpodobně z rozložení klávesnice šok. Prvním atypickým prvkem je další řada kláves úplně vlevo. Jestli někomu vadí prohozené Ctrl a Fn, tyto další klávesy pro něj budou peklo. Pokud už pracujete s počítačem delší dobu, automaticky očekáváte klávesy jako Tab, Shift a Ctrl na kraji klávesnice
Jedu baterku na 80% kvůli životnosti a s 80% nabitou baterkou kolem 3 (4 viz edit2) hodin, záleží na vytížení, při psaní a internetu tak ty tři hodinyosax píše:Omlouvam se,
Takze me uz zajima otazka pouze na displey?
V pripade ze si koupim novy Y560 napr na alza.cz tak jak na tom ten displey bude?
Jsem rad ze ma prepinatelnout grafiku preci jen nechci na notasu parit od rana do vecera ale pouzivat ho i na jine veci.
A kolik vydrzi Y560 pokud pojedu pouze na intel grafiku?
Používáme cookies pro lepší funkčnost obsahu.