Jelikož se mi předchozí notebook docela přehříval (MSI GX620) tak přemýšlím nad koupí chladící podložky pod svůj novej sice ho jestě nemám ale nebylo by špatný mít tu podložku doma....
zalíbily se mi dvě chladící podložky:
https://www.alza.cz/chladici-podlozka-e ... 126603.htm
a pak
https://www.alza.cz/chladici-podlozka-p ... d92272.htm
zajímají mě vaše názory, která je podle vás lepší:)
zatím...
jeste jsem nasel k tomu enermaxu zajímavej graf... tak se kdyžtak kouknite je uplne dole
https://www.enermax.fr/fr/aeolus-cp001- ... 6-2-c.html
Chladící podložka... kterou vybrat??
-
Lapeno
- občas něco napíše
- Příspěvky: 3
- Registrován: 09 zář 2010 17:11
-
Lapeno
- občas něco napíše
- Příspěvky: 3
- Registrován: 09 zář 2010 17:11
-
cokoliv
- občas něco napíše
- Příspěvky: 17
- Registrován: 05 úno 2010 15:12
-
Rostišrot
- píše často
- Příspěvky: 115
- Registrován: 22 lis 2008 11:32
-
AceSome
- občas něco napíše
- Příspěvky: 10
- Registrován: 05 lis 2010 18:30
-
Mike15
- občas něco napíše
- Příspěvky: 25
- Registrován: 22 lis 2010 15:41
podle me myslel neco jakoAceSome píše:Mohu se zeptat, o jakou konkrétně podložku se jedná? Ta cena se mi líbí. Ještě jsem sice neměl příležitost vyždímat ze svého miláčka maximální výkon, ale tuším, že trochu ho ochladit by neškodilo..
https://aukro.cz/item1380585352_chladic ... k_usb.html