Jaky z techto? IdeaPad Y560 - Aspire TimelineX 5820TG

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
osax
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 06 říj 2010 11:22

Příspěvekod osax » 12 říj 2010 19:44

Rekl bych to asi takhle.. Vybiram notebook hodne dlouho a ctu ctu ctu ctu a cim vice ctu tak zjistuji ze genialni notebook za 20k nesezenu...

Kdyz se mi zacal nektery libit tak jsem si precetl forum at toto nebo zahranicni a nasel zapory i na nem.

Lenovo jsem ze zacatku prehlizel jelikoz jsme myslel ze je to s displeyem uplna tragedie ale mam za to ze uz je to vyladene a jeho zapory ze hreje a prohyba se..? Neprijdou mi az tak tragicke k tomu co nabizi.. Temer kazdy notas se prohyba, pri vykonu hreje, piska, nebo ma jinou vadu ale nenabizi tolik multimedialnich vychatavek a stylovy vzhled(aspon pro me) jako Y560...:-) Mam na mysli notebooky do do 20k :D

Spyke
píše často
Příspěvky: 255
Registrován: 29 kvě 2006 20:39

Příspěvekod Spyke » 12 říj 2010 20:53

Stim zahrivanim si myslim ze nebude tak hrozny, protoze Lenovo to ma dobre vyreseno pomoci medenych headpipe nebo jak se to jmenuje, ktere dobre odvadi teplo. A za druhe ma prepinatelne graf.karty takze kdyz se pojede na int. tak nebude topit vubec. jediny problem vydim jen vtom prohybani ale kdyz se o nej bude pecovat tak by se mu nemelo nic stat :-)

napst3r
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 05 říj 2010 16:24

Příspěvekod napst3r » 13 říj 2010 09:40

to si pis ze se bude :D ... uz som si ho objednal... takisto som cital a cital... ale tym by som sa uz asi nikde nedopracoval, tak som to proste objednal :)

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10674
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 13 říj 2010 11:09

osax píše:Rekl bych to asi takhle.. Vybiram notebook hodne dlouho a ctu ctu ctu ctu a cim vice ctu tak zjistuji ze genialni notebook za 20k nesezenu...

Kdyz se mi zacal nektery libit tak jsem si precetl forum at toto nebo zahranicni a nasel zapory i na nem.

Lenovo jsem ze zacatku prehlizel jelikoz jsme myslel ze je to s displeyem uplna tragedie ale mam za to ze uz je to vyladene a jeho zapory ze hreje a prohyba se..? Neprijdou mi az tak tragicke k tomu co nabizi.. Temer kazdy notas se prohyba, pri vykonu hreje, piska, nebo ma jinou vadu ale nenabizi tolik multimedialnich vychatavek a stylovy vzhled(aspon pro me) jako Y560...:-) Mam na mysli notebooky do do 20k :D
Tak to jsi zjistil naprosto správně-geniální notebook za 20k opravdu neseženeš.Takový není ani za 100k-jen se mu více přibližuje.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů