inspiron 1520

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
Bananik
píše často
Příspěvky: 168
Registrován: 15 dub 2007 12:00

Příspěvekod Bananik » 18 črc 2007 00:31

Zaplatil. Dneska. Myslel som to tak, ze vsetko je dufam ok, a ze coskoro pride. :wink: Malo by to podla ich informacii prist 14 dni po uhradeny faktury. Bezne je vraj okolo 10 dni. Tak od dneska ratam. :D

Rexy

Příspěvekod Rexy » 18 črc 2007 10:15

to all

dalkove ovladani:
podival jsem se znova na konfiguraci na us sajte a nasel jsem tu moznost objednat dalkovy ovladani.
je to zastrceny az uplne na konci a pri vyberu se neobjevi zadny obrazek takze cloveka nic neupouta.
no neobjednal jsem - nedostanu. ne ze bych proto brecel spis mne vadi ze to clovek tak snadno prehledne :?

Rexy

REDUKCE z PCMCIA na EXPRESSCARD

Příspěvekod Rexy » 18 črc 2007 11:46

to all

na foru se nekdo ptal jestli tahle redukce nebo adapter existuje.
nechci tu delat reklamu na konkretni vyrobek ale dejte si do googlu

redukce pcmcia na expresscard

a vypadne vam takovy udelatko co se strka do expresscard konektoru (ma sirku 34mm takze jde i do starsich expressu) leze z toho kabel a do druhy strany se zastrkujou ty karticky (32-bitovy cardbusy i 16-bitovy pcmcia)
je to sikovny a je to drahy tohle stoji skoro 3 a pul klacku
kdo uz ty karty ma ten by to mohl skousnout - mozna - mne zustane dira prazdna jak rekla moje sousedka na chalupe kdyz jezedaci vykopali novou studnu a strhli ji vodu z ty jeji :lol:

doplnek:
ted jsem se docetl ze k adapteru existujou ovladace jen pro xp-cka k viste zatim ne

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 18 črc 2007 13:28

recenzia na jedno takovy udelatko pcmcia->expresscard je aj na tomto serveri :) http://notebook.cz/__/,clanky,prislusen ... index.html

Rexy

Příspěvekod Rexy » 18 črc 2007 14:05

to Ghost

jo to je ono. prijde mi to fakt dobry ale taky fakt drahy :D.
pred chvili jsem dal do threadu prislusenstvi dotaz na zkusenost s dvema expresscards s tv-tunerem. cenove jsou ty karty na tom zhruba stejne s kartama pcmcia takze kupovat si dneska tu redukci a novou kartu pcmcia je IMHO blbost. kdo je uz ma mohl by to ocenit ale to uz jsem psal :)

Rexy

NAVOD je vzdycky to posledni

Příspěvekod Rexy » 18 črc 2007 14:26

to all

taky koukate do navodu teprv kdyz uz si nevite rady otravite vsechny kolegy hloupejma dotazama a teprve na cinskym internetu objevite odkaz na 'manual str. 164' ? :D

protoze zatim nemam co delat stahnul jsem si 'user manual' i 'service manual' a tak uz umim upgradovat pamet v obou slotech (kazdej je jinde a u jednoho se musi odklopit klavesnice) :shock: :D
mam (budu mit) 2gb memory tak asi hned tak nic menit nebudu ale jak si clovek rozsiri obzor!

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 20 črc 2007 15:50

ako imbecilita (lepsie slovo momentalne nemam) ceskeho dell-u ma uz zaraza. spustili konecne konfigurator pre vostro 1500 (3 tyzdne po zvysku europy?).

konfiguracia:
T7300, 2GB RAM, WSXGA, nv8600GT, 160GB HDD, vista business, 2 roky NBD, 9cell bateria, bluetooth, intel wifi N

konecna cena aj s danou a dopravou 57199 Kc

ta ista konfiguracia na dell.at vyde s danou a dopravou na 1336 EUR co je v prepocte cca 37800 Kc

20tisic rozdiel? su normalni?!? za taku cenu si ho mozu nechat.

edit: v konfiguratore cez dell.sk to bolo 63858 Sk co je cca 54370 Kc.
Naposledy upravil(a) Ghost dne 20 črc 2007 16:17, celkem upraveno 2 x.

Rexy

Příspěvekod Rexy » 20 črc 2007 15:55

to Ghost

fffiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuuuiiit (to bylo písknuti - na nic jinyho jsem se nevzmohl...)

doplnek:
to Ghost - je videt ze te tou cenou pekne nadzvedli - prdnul jsi to do jineho threadu :D :D
Naposledy upravil(a) Rexy dne 20 črc 2007 16:35, celkem upraveno 1 x.

lukowicz
občas něco napíše
Příspěvky: 44
Registrován: 24 čer 2007 10:25
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lukowicz » 20 črc 2007 16:28

To snad není pravda ,mají neskutečně předražené komponenty.

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 20 črc 2007 17:03

2_rexy: ani nie, ved je to to iste v inej farbe. ale predavat lowend notebook za cenu highendu som tusim este nevidel.
Dell Precision M65 sa da kupit za menej...

Rexy

Příspěvekod Rexy » 20 črc 2007 18:06

to Ghost

jako jejich zakaznik - uz jsem vyplazl skoro 37 tisic :shock: - chci byt spokojeny zakaznik :D a doufam ze jsou to jen takove ulety.
ale je fakt ze jim to tam (a zrejme ne jen u nas) skripe v organizaci. jen doufam ze technicka podpora je na vysi.

Rexy

Dopravni sluzba Dellu - prvni kiks

Příspěvekod Rexy » 23 črc 2007 09:34

to all

zacinam si pripadat jako v.i.p. ktereho misto uvedeni do prezidentskyho apartmanu zavedou k satnarce se slovy: zatim se posadte tady vas pokoj jeste neni pripravenej - jo a nebude vam vadit ze to bude jen pristylka ze ne.
dell slibuje ze zakaznik bude mit prehled kde prave jeho zbozi je. dokonce na to ma zvlastni stranku. od minuleho pondelka se na ni nic nezmenilo.

nekdo jde po nejlevnejsim zbozi nekdo po dobrych sluzbach. ja vzdycky fandim tomu druhymu - jestli dell neumi zprovoznit blbe stranky nebo jestli jsou jeho sliby jen prazdne kecy pro mne neni rozhodujici.
jak mam verit ze ostatni sluzby budou ok? :(

Gulii
píše často
Příspěvky: 453
Registrován: 04 zář 2006 09:57

Příspěvekod Gulii » 23 črc 2007 14:37

Zde je další anglické povídání :arrow:
Dell Latitude XT

tripleX
občas něco napíše
Příspěvky: 71
Registrován: 21 kvě 2007 14:43

Příspěvekod tripleX » 23 črc 2007 16:12

2Rexy: Prosim Tě, za jak dlouho po objednání Ti přišla zálohová faktura? Díky

Rexy

Příspěvekod Rexy » 23 črc 2007 16:29

to Gulii

ta review je tak pekna (myslim jako ze tak 1520 chvali) ze to vypada na placenou reklamu :D
ale samozrejme ze mam radost ze to na nej udelalo takovy dojem trochu mi to spravilo 'cekacinaladu'
tady jsem ocitoval kousek textu kteremu nerozumim - s tim okruznim letem to myslel ironicky kvuli cene toho upgradu?
One thing I found interesting while configuring a couple of 1520s on the Dell site was the price of a RAM upgrade from 2GB to 4GB: $850. Had I selected a higher-priced starting point, meaning a more full-figured set of warranty and support options, the cost of these 2 gigabytes of RAM would have moved away from the direction of a cool grand, but not by much. I saw no mention of this upgrade including a complimentary iPhone or round-trip flight to London, but it is there and available.



to tripleX

podivej se na minulou stranku na 17.7. tam jsem to cele popsal


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů