Tak to GTA4 na high bych chtel videtkristian162 píše:Mam zaujem o notebook od firmy Gigabyte, ale neviem najst ziadne popisky, ziadne reviews ani nic. Preto sa otacam s prosbou na majitelov aby mi povedali ako su spokojni s touto znackou, ake je spracovanie, prehrievanie atd? Mam zaujem o tento model GIGABYTE Q1580P-734DCZ https://www.alza.sk/gigabyte-q1580p-734dcz-d146042.htm. Dakujem
GIGABYTE aka je to znacka?
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
Re: GIGABYTE aka je to znacka?
Asus ROG Strix G18
-
neo69
- občas něco napíše
- Příspěvky: 17
- Registrován: 03 čer 2006 17:53