Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Ahoj,
vybírám mezi notebooky Lenovo G550 a HP 620 a nemůžu se rozhodnout. Výkon je to poslední na čem mi záleží, spíš mi jde o poruchovost, kvalitu a rychlost servisu a dílenské zpracování. Co by jste brali vy a proč? Díky všem za rady
Vlastně vybíráš - což asi tušíš - z úplně nejlevnějších notebooků s OS. Tudíž i očekávání by tomu mělo být úměrné. Osobně to vidím spíše v rámci sympatií. Tato levná HP nejsou špatná (do 10 tis. i s OS W7)...
Jasný, samozřejmě od toho neočekávám, že to bude na úrovni thinkpadu, akorát se nemohu rozhodnout mezi Lenovem a HP. Je fakt že HP má některé parametry lepší, ale Lenovo má zase mnohem lepší procesor. Ale spíš mi jde o kvalitu, zpracování ...
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
Toto lenovo som pred dvoma tyzdnami vybral a instaloval kolegovi, verzia bez OS. Pouzival som ho jeden vikend. Za tie prachy (stal 360eur) je to pohode notebook, v podobnej cene som mal cest s viacerymi modelmi od roznych znaciek a toto lenovo vyzera ako dobra kupa. Ale to co sa tyka kvality spracovania tak nalepka lenovo nezabezpecuje u lacneho notebooku kvalitu ... ako kazdy lacny notebook ma nic moc telo, nepacilo sa mi, ze veko displeya bolo pri zavretom notebooku velmi volne, proste tam nie je ziadny mechanizmus na zacvaknutie, alebo magnet ... ale ako hovorim, na kancelarske veci bez casteho prenasania je to ok ...numericka klavesnica je velka vyhoda, na mojom T400 mi chyba